Autor Tema: Letovanje 2020  (Pročitano 25068 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Letovanje 2020
« poslato: Januar 23, 2020, 04:09:54 pre podne »
Ne nadjoh da je otvorena tema pa rekoh da vidimo hoce li se mrdati gde iz Srbije ove godine e sad dal sa plastikanerom il old skulom nema veze bitno da se malo menja sredina...
Neka preporuka za Grekos sto bi rekao cika Travi, nista izvikano, bitno da je mirno i da ima finu plazu za porodicno odmaranje sa dvoje klinaca, svaki savet i preporuka dobrodosli

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2020, 08:18:32 pre podne »
Moji klinci su zadnje 2 god letovali u nei pori.
Mesto nista posebno al je bilo idealno za bebce po pitanju plaze i sve ono sto si ti naveo da trazis.

Put podele na 2 dana, krenu ujutru i oko podneva stignu u vranje gde takodje imaju neki odlicsn smestaj a i neke zanimacije koje bebci vole pa tu ubiju dan.

Generalno, nikada ne putuju nocu zbog dece, u povratku takodje tu noce.

Ove godine menjaju lokaciju, dosadilo im tamo.

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Dalibor kv

  • VW Početnik
  • Poruke: 89
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2020, 10:49:25 pre podne »
Tri godine sam letovao u Stavrosu sa dvoje klinaca i mogu reći da je odličano mesto za odmor.Mirno je mesto,uveče ima lunapark koji je super za decu.Prosle godine sam bio u Olipic beach-u reko ajd da promenim i mnogo sam razočaran olipmijskom regijom!Mnogo trave i meduza.Rekli su mi da te trave stalno ima.Mnogo je gadno.Naša jezera su cistija!U Paraliji ne bi letovao živ.Mnogo velika gužva i galama više je umor nego odmor.Ove godine se ide negde na Sitoniju verovatno.Ja stalno na odmor idem u Julu.Tema je odlična,taman da se podele neka iskustva.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2020, 11:31:20 pre podne »
Planiram ovog leta svojim plastikanerom da skoknem do Tasosa :) Prvi put sam u Grckoj bio prosle godine boodala isao sam do Sartija tj obisao sam ceo taj srednji prst i odusevio se... Do duse bio sam pocetkom septembra pa nije bilo ni guzve, odlicno mesto za letovanje sa porodicom.. malom decom. Ta strana prsta koja gleda na Svetu Goru mi je nekako mnogo lepsa od one druge.
Jel bio ko na Tasosu i sta misli generalno kako je tamo ?!?

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2020, 12:02:02 posle podne »
Ja kad bi rekao misljenje o tasosu ovi sto idu u grekos bi me pojeli.
Veci je merak izlet kabriom do fruske gore.

Jel ima neko iskustvo sa smestajem  oko italijansko francuske granice, hoce klinci ove godine tamo da letuju.

Inace, ja moje dete  ucio na balatonu da pliva. 100 m od obale voda do kolena. Kad smo poceli da je vodimo na more i zena i ja smo pogubili sve zivce. Mala nije htela da pliva uz obalu nego samo paljba ka pucini.
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Galaxy

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 350
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +8/-8
  • Pol: Muškarac
    • B6
  • Auto: Passat B6, highline, 2.0 TDI
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2020, 12:06:21 posle podne »
Ja ove god na Peloponezu.

Sto se tice Sitonije, meni je lepsa suprotna strana. NM npr. kao gradic i plaze sa te strane. Sa suprotne sam isao najcesce na Lagonisi zbog dece. Ali, car je da za svakog ima po nesto... Sta vise, obisao sam Sitoniju uz duz i popreko. Volimo da se vozamo :) Ali je presisala i Paraliju po guzvi. Krcato je. Ja isao od 01.08

Tasos je prelep, ali trebas znati sta trazis. Vidim da ti voznja na odmoru nije strana (obisao si Sitoniju), pa ces to morati i sa Tasosom. Plaze takodje prelepe, ali teze dostupne od Sitonije. Nama je smestaj bio u Potosu iz par razloga, a najbitnije je bilo da mestasce bude zivo, i da ima pescanih plaza u blizini.
Plaze na par minuta su Notos, Rosogremos, Psili Amos, Aliki. Sa te strane.
Najvece razocarenje Giola. Znaci kolima smo isli malte ne do samog kraja, upece sunce na onim stencugama, a kada stines, velika bara. Slike sa neta jedno, uzivo drugo. Mi je obisli i nije nam krivo, jer nam je to bio cilj. Kajao bih se da nisam bio... Mermerna... vredi obici sa sve Vathy, ali po meni precenjena. Svaka na Lefkadi je takva ;)
Sve u svemu prelepo secanje i opet cu otici na Tasos nekad u zivotu kad obidjem planirano.
Za sada, top u Grckoj mi je Lefkada. Nisam obisao jos Peloponez (ne ocekujem nista spektakularno) i Krf.
Za Mikonos, Santorini i Rodos nemam...

I da... Sve to obilazimo sa dvoje male dece...

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2020, 12:13:46 posle podne »
Odlična je Giola, jedino treba da se parkira ispod maslinovog drveta da ne upekne auto.





Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #7 poslato: Januar 23, 2020, 01:20:29 posle podne »
@Galaxy definitivno mi voznja na odmoru ne predstavlja problem cak sta vise i gotivim da snjuvam i istrazujem, za Tasos su mi svi uglavnom rekli da je ok i imaju samo reci hvale... Sto se Lefkade tice.. Jonsko more.. slike nestvarne ali mi svi uglavnom kazu da nije za malu decu... jer odma pocinje dubina... plaze su dosta nepristupacne do svih se mora ici kolima..aj to nego je i taj put kako su mi objasnili nepristupacan.. uzak, tesan.. tipa ako neko naleti mora da se vracas u rikverc itd.. to me vec smara.. da se provlacim kroz siblje i ostalo :) sad kad sam bio na Sartiju iznajmio sam camac na par dana u Vurvuru i to mi je bilo stvarno prelepo iskustvo, obisao sam celo ono ostrvo Diaporos i sve te plazice okolo.. Myrsini beach plavu lagunu itd skroz druga dimenzija letovanja..  pa sam tako nesto zamisljao i na lefkadi.. da tako obilazim plazice al opet deca su jos uvek mnogo mala 1 i 3god pa bi to mozda i prolongirao za neku godinu.. 

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #8 poslato: Januar 23, 2020, 01:47:18 posle podne »
Vlasto, ja prosle godine prvi put u zivotu isao u Grcku na more haha (da ne racunam ostrvo Vido u 7. razredu osnovne skole).
Bili na Lefkadi i odusevio se bojom mora, mada za idealnu plazu fali sitniji pesak, jbg, nije bas kao na Baliju. :) Sa druge strane, na Baliju nije voda uvek lepa ni prijatna za plivanje...

Putevi do glavnih mesta su dobri, ali jeste tacno da se do pojedinih plaza teze stize i definitivno nije za malu decu ako hoces sve da istrazis. A realno ces hteti, tako da bolje da sacekas da porastu malo, nego da budes ogranicen sto se tice kretanja, jer je svaka plaza bila prelepa, mi smo cak obilazili i po 2 plaze dnevno.

Sto se tice odmora sa malom decom, svi ljudi koje znam kazu da je najbolja varijanta "all inclusive", pocetak i kraj sezone budu svuda ok cene.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #9 poslato: Januar 23, 2020, 07:52:48 posle podne »
Danas u ovoj temi pomenu tasos u negativnom kontekstu... Neki su sigurno pomislili da namerno udaram kontru ... Neću pisati moje mišljenje jer će onda doći do prepucavanja  lollol ...

Evo ga copy/paste sa jednog drugog foruma pa pročitajte šta i kako o tasosu pričaju drugi. Da posle ne bude čika travi ljubomoran što nema za tasos nego ide u buljarice pa laprda u prazno  coilleo2tj ...
...
bio sam na tasosu prosle godine. opsti utisak los nikad vise nista posebno a toliko izvikana destinacija, od neljubaznih grka do lose infrastrukture .... plaze ko plaze nisam tip turiste koji lezi ceo dan na plazi i pece se na suncu zanimaju me i druge stvari.toga na tasosu nema. sama struktura turista govori kakva je to destinacija, rumuni, bugari i srbi naravno
...
Pa još jedan copy/paste  coilleo2tj ...

ne bih da ulazim u preveliku diskusiju na moj komentar , kao ni da komentarisem letovanje vecina srba u grckoj sa punim koferima i gepecima hrane pa cak i vode... video svojim ocima sta sve nose iz srbije, a onda se hvale kako su se super proveli.. nisam pomenuo bugare i rumune u nacionalistickom kontekstu mnogo bolje zive od nas imao sam prilike da se uverim, vec se moj komentar odnosi na tasos kao destinaciju i nemarnost grka da bar pokose travu i ociste trotoare od smeca a ne samo da misle kako da vam uzmu novac to mi je najvise zasmetalo, ta  njihovo lazno gostoprimstvo. a vecina srba ne ide na more u grcku zato sto je tamo sve super vec samo zato sto jedino to mogu sebi da priuste, mislim finansijski.
...
Ako treba link ka tamo, samo vičite  ;) ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #10 poslato: Januar 23, 2020, 08:17:17 posle podne »
2020.Mozda Grcka,mozda Turska :37 ali jos nismo(supruga) odlucili gde :41
Bili smo u Platamonu prosle godine i nije lose mestasce,odmah pored Nei pori-a,(manje ima nasih turista nego u Nei pori-u)ali je slabije sporazumevanje u kaficima i restoranima osim u jednoj piceriji gde je hostesa nasa devojka a prica i Grcki,Nemacki i Engleski.Ima lepe manje plazice ka i i veliku koja je sastavljena sa Nei pori-em,odnosno njihovom plazom.Ima staru tvrdjavu iz 1204.godine i nije je lose posetiti,ulaz je2.5eura a za decu je besplatno.40-tak km od datle je i anticki grad Dion,koji isto tako toplo preporucujem da se poseti.Tu je ulaz malo skuplji 8eur ali ako hocete samo grad da posetite onda je 4 eura a ako hocete i muzej onda je jos 4 eura ali za decu je isto besplatno :25
Lepo mi je bilo i u Hanioti-u i u Stavrosu.Toplo preporucujem i ova mesta pogotovo sto blizu Stavros-a je anticki grad Stagira,rodno mesto Aristotela kao i Aristotelov muzej na otvorenom :84
Moze nove ideje za letovanje :54
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #11 poslato: Januar 23, 2020, 09:10:53 posle podne »
Travi iskreno, nesto mi ovi komentari i nisu toliko uverljivi.. vise cenim misljenje mojih prijatelja koji su bili i Galaxija nego tamo nekih...cuj neljubazni Grci.. losa infrastruktura.. Bugari Rumuni..nepokosena trava i djubre po trotoaru... sve sam to slusao isto i za Crnu Goru sem tih Bugara i Rumuna.. bili su Rusi i Albanci :)
a to sto se tebi ne svidja Tasos, to mi je samo jos jedan plus tj znak da bas tamo trebam ici  biggrin posto ocigledno sve sto se tebi svidja meni je uzasno i obrnuto.. sto je meni ok tebi se ne svidja.. prema tome zabrinuo bih se da si nahvalio Tasos.. ovako definitivno palim tamo ove god  beer

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #12 poslato: Januar 23, 2020, 09:37:52 posle podne »
Ja još nisam negde video neljubaznog grka, posebno ako ukapiraju da ste iz Srbije....  E sad jedino da se ponašate kao ne znam šta, ili da ukradete nešto.... Hrana uvek može da se nađe odlična, pogotovo ako pitate lokalce, ja uglavnom uvek nađem nekog grka ko pije pivo samnom i objasni mi sve šta treba da vidim probam itd.... 



Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #13 poslato: Januar 23, 2020, 10:13:19 posle podne »
Admine, taj ko da je moja škola  lollol lollol lollol ...

Putovanja info, ukucaj tasos i vidi šta ljudi tamo komentarišu. A ja nigde nisam pljuvao tasos samo sam rekao da neću da ga komentarišem.

Pa bar si ti video u mojim putopisima da mene ljudi svugde lepo dočekaju i prime, sa svakog putovanja okačim neku sliku gde se ljubim sa obožavateljkama. Meni  i u albaniji bilo super sa BG tablicama i spuštenim krovom.

Što se tiče toga, ja nisam iz te priče. OK old scul i plastikaneri al sa ovim stvarima se ne šalim.

Poštujem svaku veru, svake običaje i svugde sam lepo dočekan. Za čika travija su sva vrata otvorena gdegod da ode  :) ...

...
best place to get diesel fuel near me
...

...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže VladPet

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 627
  • Age: 29
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +16/-7
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6 2010 2.0TDI STG 1
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #14 poslato: Januar 24, 2020, 08:29:54 pre podne »
Nea Peramos, plaza Amolofi, fenomenalna, mirno, nema Srba, uzivanje stvarno.

Van mreže Igor_92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1543
  • Age: 31
  • Lokacija: Novi Sad/Rumenka
  • Karma: +59/-15
  • Pol: Muškarac
  • VW U <3
  • Auto: BMW E46 320d / Vw Golf 2 1.6GL
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #15 poslato: Januar 24, 2020, 09:17:09 pre podne »
Prošle godine prvi put u Grčkoj bio, Lefkada, nešto prelepo što svako treba da obiđe. Posle ću poslati slike, plaže su nestvarne.

Ali ko vodi klince nije baš dobar izbor, veliki talasi, veoma malo plićaka odmah kreće dubina. Nekim plažama koje prosto morate obići ako idete tamo pristup je malo teži, a npr. plaža Egremni koju prosto morate obići nije ni moguć pristup sa kopna nego samo krstarenje.

Preporuka za Lefkadu, ko ide sa društvom ili devojkom. thumbup




Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #16 poslato: Januar 24, 2020, 11:57:25 pre podne »
Jesam ja blesav il mi je neko pobrisao post?
Ako je frka da kažem da ne idem u grčku, ok recite lollol
lollol

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #17 poslato: Januar 24, 2020, 12:17:08 posle podne »
Da nisi pisao da si letovao sa drugarom na Mikonosu?  blink lollol lollol
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže Igor_92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1543
  • Age: 31
  • Lokacija: Novi Sad/Rumenka
  • Karma: +59/-15
  • Pol: Muškarac
  • VW U <3
  • Auto: BMW E46 320d / Vw Golf 2 1.6GL
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #18 poslato: Januar 24, 2020, 12:28:02 posle podne »












« Poslednja izmena: Januar 24, 2020, 12:30:18 posle podne od strane Igor_92 »

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Letovanje 2020
« Odgovor #19 poslato: Januar 24, 2020, 12:49:38 posle podne »
Prelepe slike  wub, nestvarno tapsac