Autor Tema: Pusta naftu na bosh pumpi...  (Pročitano 30407 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 1012

  • VW Početnik
  • Poruke: 5
  • Lokacija: Indjija
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III 1.9 TD
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #40 poslato: Februar 20, 2012, 07:27:29 pre podne »
Ok tako ce i biti idem  kod bosiste znam da je najbolji u Novom Milosevu to mi je daleko da idem cuo sam da ima dobar u Novoj Pazovi,da li je neko isao kod njega.

Van mreže kristina990

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 358
  • Age: 60
  • Lokacija: Srbija
  • Karma: +5/-32
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi CC
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #41 poslato: Mart 02, 2012, 10:03:31 posle podne »
Pozdrav ljudi nadam se da je još uvek aktivna tema u poslednje vreme imam problem na autu :pali on kao mina na ovom minusu koji je prošao i ako stoji napolju garaža mi nije u funkciji trenutno nego problem je sledeći kada upalim auto i on dostigne radnu temperaturu pojača se ler gas kao da gas ostane zaglavljen ali nije u servisu gde održavam auto mi kažu da je boš pumpa i ja mislim da jeste.Može neki vaš predlog gde da idem na servis boš pumpe i ako neko zna koliko bi to koštalo.Da zaboravih da napomenem da ima malo goriva oko boš pumpe ništa strašno i neznam u kojim količinama ali se vidi da je pumpa počela malo da pušta gorivo. driveIma još nešto kada radi i kada poveća ler gas majstor pritisne prstom ništa jako deo označen na slici i onda radi kako treba a kada pusti onda se ponovo poveća evo slika

baš tu na slici gde je zaokruženo pušta nafta i razlabavi se ta poluga pa kad se pusti gas ne vraća na ler -oba problema se rešavaju zamenom biksne,a cena je koliko vidim ujednačena svuda oko 1500 din
ja sam to uradio koji dan pre onih velikih minusa,prošle nedelje sam sipao neki ložak i opet počelo da pušta,sad sam prešao na D2 opet pumpa suva ko barut
gledao sam nisovu specifikaciju EL lož ulja i velika je razlika od D2,mnogo je posniji i bliži eurodizelu,nije to ono lož ulje ko nekad tako da ću ubuduće koristiti samo D2
i da upozorim,MOL nema pravi D2,kad sam jedno vreme kod njih sipao vlažila mi je b pumpa,tako da što se tiče D2 jedini pravi D2 (sa 1% sumpora)ima NIS,možda i lukoil,ali nisam siguran...

Van mreže 1012

  • VW Početnik
  • Poruke: 5
  • Lokacija: Indjija
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III 1.9 TD
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #42 poslato: Mart 04, 2012, 11:34:19 posle podne »
Bas tako ove nedelje ili mozda sledece videcu zavisi od majstora kako bude imao vremena da mi to odradi mada sam se cuo juce sa njim kaze da bi to mozda moglo da se odradi na licu mesta bez skidanja bos pumpe ali otom potom videcemo javljam kako je proslo.

Van mreže kristina990

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 358
  • Age: 60
  • Lokacija: Srbija
  • Karma: +5/-32
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi CC
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #43 poslato: Mart 05, 2012, 08:12:57 pre podne »
može i bez skidanja boš pumpe ako majstor hoće....

Van mreže Kosta

  • Konstantin
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4508
  • Lokacija: Valjevo , Srbija
  • Karma: +64/-11
  • Pol: Muškarac
    • vw-club.rs
  • Auto: GOLF Mk6 2.0 TDI
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #44 poslato: Mart 06, 2012, 02:03:04 posle podne »
Ne mora da se skida pumpa zbog biksne gasa i gumice, na mk2/mk3, osim ako ima jos neki problem pa je za veci remont.

Van mreže moskwa

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 681
  • Age: 34
  • Lokacija: Bijelo polje - CG
  • Karma: +14/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: MK4
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #45 poslato: Mart 06, 2012, 02:09:08 posle podne »
ja sam radio u decembru bosh pumpu, pocela bila sa doljnje strane da mi pusta....kostalo me 85e a majstor je iz prijepolja i zadovoljan sam kako je uradio...imam i garanciju 1 god....remont je trajao nekih 5 sati
Sto vozis jednom rukom? Prebrzo ulazis u krivine!! Ne pretici kad ovaj ispred tebe vozi 80! Dje zuris, hoce li te spasit' to sto cemo 10 min prije stic'? Previse se opustas i nije to to, neviras me! E sto te nece uhaviti' radar opet pa da mi kukas!" ♥ :) https://www.youtube.com/user/vr6DOTme

Van mreže 1012

  • VW Početnik
  • Poruke: 5
  • Lokacija: Indjija
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III 1.9 TD
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #46 poslato: Mart 10, 2012, 06:19:00 posle podne »
Ево да јавим да сам решио проблем био сам код човека у Новој Пазови и завршио посао није ми мењао биксну нити ишта само је дотегао неку полугицу иза пумпе и све је опет у најбољем реду за цену не могу ништа да вам кажем пошто човек није хтео ништа да наплати иначе тарирање пумпе је код њега како ми је рекао око 65 евра. clap  alealeee

Van mreže antix

  • VW Početnik
  • Poruke: 48
  • Age: 31
  • Lokacija: beograd
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • ko drugome jamu kopa pushi pljuge iz free shop-a
  • Auto: mk2 1.6 ZEEEELDI
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 27, 2012, 06:08:06 posle podne »
jaooo citam sad vase postove i shvatam da i moj golfic ima iste simptome, odumiru mi te gumice i zajebancije..  boodala
jel znate neki dobar servis u bg-u a da nije preterano skup.. meni drugar rece remont b.pumpe u borci negde 80e ... meni zvuci malo previse

Van mreže kristina990

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 358
  • Age: 60
  • Lokacija: Srbija
  • Karma: +5/-32
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi CC
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...tema aktualizovana nestankom D2
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 03, 2013, 03:52:21 posle podne »
curi ovde

jel ima neko iskustva sa saniranjem takvog curenja bez skidanja pumpe,navodno je neka membrana ili gumica u pitanju...

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 03, 2013, 03:58:59 posle podne »
zbog toga ne mora da se skida pumpa. samo se skine taj gornji deo pumpe. i imas 2 kuglice sa strana pumpe, one se moraju izbiti. i menja se neka mala gumica. bosista to sve sredi za 30min, ako ne razvlaci. :) 

Van mreže sallediznilend

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 367
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +20/-2
  • Pol: Muškarac
  • prvi put u golf svetu
  • Auto: golf2 1.6D OldSchool
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #50 poslato: Novembar 04, 2013, 04:00:46 posle podne »
zdravo Drugari  :26
imam slican vas problem valjda se sve javlja od ovog dres goriva  angry2
i meni na bosh pumpi curi oko poluge za gas...i uz to mislim da je otisao malo lezaj jer kad pristisnem na dole polugu ,ona menja rad motoru ,da li znate nekog boshistu u ovom mom delu beograda ?
da mi namesti to bez skidanja ako je moguce ?
hvala puno  :46
brekce ,kao krmacica kad se oprasi

Van mreže RUS

  • Moderator
  • Ultimate Member
  • ***
  • Poruke: 7970
  • Age: 55
  • Lokacija: Boleč-Ivanjica-Moskva
  • Karma: +171/-75
  • Pol: Muškarac
  • Boban-Rus
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI-DSG
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #51 poslato: Novembar 04, 2013, 08:28:28 posle podne »
Sale a koji je to "TVOJ" deo Beograda i gde je on napisan??? Jbt kao da treba da je nosis za Vranje dole ili Presevo pa imas nekoliko stotina kilometara pa se pitas cime i kako, a ne tu gde i biciklom mozes bukvalno to uraditi....Pokusavam da shvatim  tvoje pitanje,....ali ne mogu....
Boban-Rus

Van mreže sallediznilend

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 367
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +20/-2
  • Pol: Muškarac
  • prvi put u golf svetu
  • Auto: golf2 1.6D OldSchool
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #52 poslato: Novembar 04, 2013, 11:13:45 posle podne »
izvini nisam lepo objasnio ,vidikovac i taj deo ,posto auto nije registrovan ,pa nemogu bas daleko da idem bez registracije,a nekad nece da sastavi ,samo verglapumpa ne daje goriva , samo prvo paljenje ,i posle sve normalno..i ono iznad navedeno 
brekce ,kao krmacica kad se oprasi

Van mreže RUS

  • Moderator
  • Ultimate Member
  • ***
  • Poruke: 7970
  • Age: 55
  • Lokacija: Boleč-Ivanjica-Moskva
  • Karma: +171/-75
  • Pol: Muškarac
  • Boban-Rus
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI-DSG
Odg: Pusta naftu na bosh pumpi...
« Odgovor #53 poslato: Novembar 05, 2013, 10:47:35 pre podne »
Eto lepo ti covek napisao.
Boban-Rus