Autor Tema: Golf 4 problem daljinskog zakljucavanja i enterijer svetla  (Pročitano 1016 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Acika123

  • VW Početnik
  • Poruke: 1
  • Lokacija: Srbija
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.9
Golf 4 problem daljinskog zakljucavanja i enterijer svetla
« poslato: Jul 07, 2019, 02:42:26 posle podne »
Pozdrav svima , nigde nisam naisao da neko ima slican problem naime vozim golfa 4 1.9tdi 2001 godiste , samo odjednom su prestala da mi rade svetla na nebu kad su otvorena vrata i daljinsko zakljucavanje . Svi mikroprekidaci su ispravni sija mi na bordu kad su otvorena vrata sve brave rade cak kad otvorim vozaceva i suvozaceva vrata sijaju mi lampice u vratima , rade svetla u ogledalima ali na nebu ne radi ni na prednjim ni na zadnjim vratima. Centralna je isto tako prestala odjednom da radi i ne mogu da zakljucam preko daljinskog i kad zakljucam ne sija mi ona lampica od centralne na vozacevim vratima . Pre par dana sam slucajno raskacio kilometar sat i odjednom je pocela da mi sija lampica na vozacevim vratima od centralne i dok je bio raskacen kilometar sat meni normalno funkcionise daljinsko zakljucavanja cim sam ga vratio opet je prestalo da radi , provbao sam i sa drugim kilometar satom medjutim sve isto , moze li neko da mi pomogne vec duze vreme hocu to da namestim hvala

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 4 problem daljinskog zakljucavanja i enterijer svetla
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2019, 11:01:40 posle podne »
Za nepredstavljene članove



Dobro došao...
U skladu sa pravilima foruma, neophodno je da pre započinjanja diskusije pročitati pravila: http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=159.0

Sledeći neophodan korak je predstavljanje: http://www.vw-club.rs/forum/index.php?board=9.0

Hvala na razumevanju!
VW Club
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.