Autor Tema: Vruć neće da upali !?!?!  (Pročitano 2657 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mrva89

  • VW Početnik
  • Poruke: 43
  • Lokacija: Bosanska Krupa
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Wv Passat B6
Vruć neće da upali !?!?!
« poslato: Jul 20, 2022, 01:08:39 pre podne »
Pozdrav raja,

Molim Vas da mi neko pomogne u vezi ovog mog slučaja.

Passat b6 2.0 103kw 2005g

Kod zadnjeg majstora što sam otisao, dosta je toga dobrog napravio na autu, odradio turbinu perfekcija, blokira erg (trebam ugasiti softverski), zamjenio novi ECU, ufazio par stvari oko motora...Auto sada trga,vuče, ima mirniji i ljepši rad motora.

Jedina caka koja je ostala je ta da hladan pali bez problema, ali na 90c upali na neki hiljadu obrtaja i samo se ugasi, i tako 4 5 puta, i nekad kad drzim kljuc do kraja i gas do poda onda ufati i radi OK... Nece znaci da upali dok god temp.ne ode na 0c tj.kad bude hladan.

Mjenjali smo jučer i pumpu goriva ali još uvijek isti problem!!

Vruć pali na jednu caku koju mi je majstor pokazao a to je da u usis ušprica malo spreja i onda kad okrenem ključ upali na 90c bez problema!!

Molim Vas za mišljenje i da rijesim napokon taj problem koji me muci vec godinu dana.

Lp

Sent from my SM-A125F using Tapatalk


Van mreže Milossdb6

  • VW Početnik
  • Poruke: 109
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Vruć neće da upali !?!?!
« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2022, 03:06:59 posle podne »
Potraži po forumu, ima negde tema sa problemom vrućeg starta na pd motorima, rešava se softverski, drugarski savet da prestaneš da prskaš start sprej, jedan stručnjak mi je jedne zime izgoreo klip na alfi jtd tim sprejem, nađi dobrog majstora uzimaju ti pare bezveze.

Послато са SM-N980F помоћу Тапатока