Autor Tema: Servis Multitronic menjaca  (Pročitano 7882 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nemanja6

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Lokacija: Lazarevac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 1.9 TDI
Servis Multitronic menjaca
« poslato: Januar 20, 2021, 06:25:23 pre podne »
Zdravo ljudi,od skoro sam vlasnik Audija A4, 2.0 TDI (Multitronic) 100kWh

Zeleo bi da vas pitam za preporuku kod kog majstora da radim servis menjaca,auto radi super za sad,menjac isto ali zelim da licno uradim servis da budem siguran da je cisto ulje u menjacu.

P.S.Gde i koje delove uzeti,sta je potrebno za servis?Nasao sam na internetu da mogu da kupim VW original ulje za CVT menjace,pa me zanima neko jel narucivao iz Nemacke ili je uzimao sa naseg trzista.

Hvala unapred.

Van mreže Nemanja6

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Lokacija: Lazarevac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 1.9 TDI
Odg: Servis Multitronic menjaca
« Odgovor #1 poslato: Februar 06, 2021, 07:20:39 posle podne »
Moze lock na temu,snasao sam se.U svakom slucaju ako ostaje tema za ljude sa slicnim problemom.Raspitao sam se dosta gde i sta.Dosta me je ljudi slalo na 3 ista mesta.Verovatno su svi profesionalci.
U pitanju su servisi koji rade sve tipove menjaca,ali pre svega automatskih jer je tu najvise posla.
Ne znam da li smem da pominjem imena i brojeve telefona,to mozete da me pitate preko poruke.U svakom slucaju majstori se nalaze u 3 mesta.Verovatno nekima vec poznati majstori.
-Barzilovica (kod Lazarevca)
-Drlupa (kod Sopota)
-Becej

Kao sto rekoh verovatno na sva tri mesta su strasni majstori,svako ko ima problem sa menjacem,ili treba da radi servis,samo neka ide i ne razmislja.