Autor Tema: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT  (Pročitano 18991 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Slovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 167
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd ... Uzice
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« poslato: Novembar 30, 2019, 02:57:54 pre podne »
Pozdrav za sve clanove kluba evo da predstavim moj novi auto i rad od kada sam ga kupio nije imao nikakvu opremu kako je tekao projekat naime rec je o Golfu 3 TDI 90 konja koji nije bas limarijski kako treba ali me odusevio kako je isao nenormalno dobro, svi koji imaju nekakve primedbe nek se jave da vidimo uvek moze bolje  majstor1

Van mreže Slovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 167
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd ... Uzice
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« Odgovor #1 poslato: Novembar 30, 2019, 03:06:06 pre podne »

































Van mreže Slovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 167
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd ... Uzice
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« Odgovor #2 poslato: Novembar 30, 2019, 03:36:11 pre podne »
zamenjeni stopovi stavljeni led i potom auto imao udes od pozadi usao u golfa 1 i pritom dosla na red limarija koja je bila u katastrofalnom stanju


u medjuvremenu izlakirane felne i prodate za bbs original iz razloga sto je jedna bila varena pa nisam hteo tako da vozim




















































































































Varenje je trajalo mesec dana i potroseno je 9 kg lima kog nije bilo to jeste propao od rdje, varenje je pun var radjen od pocetka do kraja, potom je kad je se sve izvarilo premazani varovi sa jednim pa sa drugim premazom ne mogu da se setim kako se zovu i nakon toga zasticen i sipano 5 litara tovatne masti i ulja u pragove i koseve.
Auto je bio u katastrofalnom stanju prsao ko bas, slike nisu stavljanje mozda redom pa ne zamerite na tome.
Kupljen nov branik za Americko trziste sasvim slucajno naleteo sam na njega na jednom otpadu falile su samo resetke leva desna placen 15 eura nikad udaran.
Kupljena krila nova u kopiji i kada smo ih montirali na auto videli smo da je katastrofa ne mogu da se nasteluju a migavac to jest otvor je nakrivo okacicu sliku ako je nadjem  te sam iste vratio i pronasao nova krila iz Nemacke zahvaljujuci dobrom coveku sa fb grupe VW Club, krila kada su stigla jedno je ulubljeno prilikom transporta u brzoj posti i morao sam da ih sredim

Van mreže Slovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 167
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd ... Uzice
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« Odgovor #3 poslato: Novembar 30, 2019, 03:57:40 pre podne »























































od pocetka projekta kupljeni drugi delovi, hauba, vezni lim, hladnjak, servo posuda, farovi, blende, stopovi tamni, plastike pragova i lajsne rubovi od gti a, sedista kupljena druga Otmar Alt Edition, zamenjeni filteri ulja,goriva,kabine,vodena pumpa,ulje motorno, od serva, plocice, pakne, i kupljene zadnje plocice jer sam dobio na poklon zadnja kljesta i diskove od seata toleda koje u buducnosti treba da montiram kada obradim diskove i ako ih obradim, kupljena blenda gepeka na otpadu koja je bila u solidnom stanju mada je trebalo sredjivanje
 





































Van mreže Slovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 167
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd ... Uzice
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« Odgovor #4 poslato: Novembar 30, 2019, 04:14:05 pre podne »
Auto oteran na tehnicki gde nije mogao da prodje bez resetki u braniku spojlera, plastikice sto ide na brisac prskalicu, i naprsnuca soferke u desnom cosku velicine 2 milimetra i bio sam primoran da spojler odlepim nabavim plastiku zamenim soferku i nabavim resetke, sve sam odradio osim resetki ubudzio sam obicne dok ne prodje tehnicki a soferka kupljena na Beloj zemlji u Glass servisu i zalepljena i sutradan auto prosao tehnicki, gume i felne su montirane tek ove godine u junu jer nisam vozio auto bio sam u inostranstvu gume kupljene sve cetri Bridgestone iz uvoza i u Nemackoj kupljen Pioneer player kao i Air intake ali mislio sam da su gornji usisi ali ispalo je da su donji sto mi nije nikako odgovaralo, naruceni Hella twin farovi ali pri isporuci vratili su posiljku i nakon toga nije bila ta cena koja je prethodno napisana i na kraju nista od farova












































































Van mreže Slovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 167
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd ... Uzice
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« Odgovor #5 poslato: Novembar 30, 2019, 04:29:02 pre podne »
u medjuvremenu sredjena blenda koliko je mogla, spojler zalepljen ali sam naisao na halla spojler sa stop svetlom i on je montiran ali nekome se svidja nekom ne vi prosudite






Nakon toga crkla turbina sreca u nesreci auto izbio svo ulje u auspuh i kupljena nova turbina i odradjen set kvacila, usput bosh pumpa je trzala od kada sam auto kupio al je vukao haos dobro, usput zamenio 3 elektronike pumpe i jednu celu pumpu sa elektronikom pa zatim vracena moja stara pumpa i kupljena jos jedna elektronika koja je promenjena, gumice elektronike samo prebacivane jer su bile nove za celo vreme menjanja i na kraju sam isao u bosch servis na Beloj Zemlji gde su mi rekli da reparacija elektronike kosta 50 eura ali kasno sam saznao za to pritom dosta para baceno bez efekta, sad je potrebno podesavanje punjenja jer je auto jako trom



























































Van mreže Slovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 167
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd ... Uzice
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« Odgovor #6 poslato: Novembar 30, 2019, 04:37:00 pre podne »
Uradjena reglaza trapa, kupljena maska sa dva rebra umesto tri i kamei maske to jest preklopne sto ide na obicnu masku vi recite koja vam je lepsa meni je mozda lepsa ona maska kamei to jest taj dodatak,






















































Van mreže Slovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 167
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd ... Uzice
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« Odgovor #7 poslato: Novembar 30, 2019, 04:43:02 pre podne »
zamenjen siber nebo, volan, tempomat stavljen nije prikljucen, prekidac grejaca sedista nisu povezana, cep zadnjeg branika, ladica donja kod suvozaca, stakla retrovizora, amortizeri sa oprugama original od gti a, kao novi, kupljeni kozni tapaciri , bilo u planu stavljanje el podizaca ali se odustalo i ostali mehanicki podizaci, rucica menjaca od Otmar Alt Edition a kozna, konzola sa amerikanca sa 2 cup holdera i naslonom koji se otvara i pozadi ima cup holder, sve nove plastike od unutrasnjosti bele, kupljen rabit znak za pozadi i zec za napred na masku ali nije se jos montiralo, u planu drveni volan od golfa 3 cabrija

Van mreže Slovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 167
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd ... Uzice
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« Odgovor #8 poslato: Novembar 30, 2019, 04:51:49 pre podne »









































Prednji lip je zamenjen stavljen Rabitt to je sredjen i jedini deo mozda sto je ostao od auta od kad sam ga kupio a i mozda lepsi jer je dublji, i fali mi jedna nalepnica bbs tako sam kupio felne i to je tako ostalo Od pocetka projekta zaboravio sam da napomenem da je sve sto se tice auta radio jedan covek a to je moj drug i prijatelj Vlade Cumic i ja kao pomagac, auto od farbanja nije poliran i usput je doslo do nekih sitnih ogrebotina koje ce se nadam se odstraniti poliranjem ali tek na prolece sledece godine, u planu su neke lepe felne, distanceri ali otom potom, bice od svega po malo ali nadam se da cete mi pomoci u odabiru nekih stvari kod kojih se dvoumim
« Poslednja izmena: Novembar 30, 2019, 04:55:13 pre podne od strane Slovic »

Van mreže Basara mkIII

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Age: 36
  • Lokacija: Cacak
  • Karma: +6/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf Mk3 TDI 90ps PROJECT
« Odgovor #9 poslato: Decembar 05, 2019, 12:18:11 pre podne »
Sve pročitao i propratio, svaka čast za uložen trud
Sad lagana priča  :26