Autor Tema: Golf 4  (Pročitano 19929 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Miki Orasac

  • VW Početnik
  • Poruke: 31
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Golf 4
« poslato: Mart 01, 2019, 02:30:26 posle podne »






Kupio sam ga pre tri meseca placen 2100.eura. Kupio mu dve zimske sava eskimo, uradoio veliki servis eto to je moj auto
« Poslednja izmena: Mart 01, 2019, 02:46:41 posle podne od strane Modus »

Van mreže Modus

  • Black shadow
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10253
  • Age: 44
  • Lokacija: Ljubljana-Prijedor (BiH-RS)
  • Karma: +214/-46
  • Pol: Muškarac
  • TDI Tako Dobar Izbor
    • VW-Club
  • Auto: Volkswagen Touran
Odg: Golf 4
« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2019, 02:55:36 posle podne »
Napiši koje je godište, motor, oprema, itd... ajde napiši malo više da se zna.

Van mreže Miki Orasac

  • VW Početnik
  • Poruke: 31
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Odg: Golf 4
« Odgovor #2 poslato: Decembar 19, 2019, 11:09:31 posle podne »
Ja se puno izvinjavam sto ovde dugo dugo nisam pisao. Obaveze sta da se radi... Na auto sam puno uradio i bas dosta ulozio novca... Uradio sam veliki servis odmah posto sam ga kupio. Promenio sam zadnje amortizere tavio neke Gabriel. Kupio 2.letnje i 2.zimske nove gume... Jedan par za pozadi sam uzeo polovne gume micelin alpian m+s.. Napunio klimu, predihtovao boss pumpu, zamenio plocice pozadi ..  Menjao sam i amortizere napred stavio kao polovne al moracu nove da kuim kratko su polivni bili ok. Opet mi je nestabilan... Dugo sam se mucio sa diznama i jos uvek nisam siguran dal sam to skroz resio. Inace presao sam nekih 11000km za godinu i par meseci i onako i zadovoljan sam i nisam...

Ostao sam duzan i odgovor. U pitanju je Golf 4 TDI od 66.kw i 90 ks. Nemam nesto puno opeeme: ABS,Manuelna klima ima Bord kompljuter, podizace za sve prozore i Grejace vetrobranski stakala. To je u sustini sve.. Auto je kupljen ovde na auto placu al inace je uvezen iz Francuske i radjen je za njihovo trziste..
« Poslednja izmena: Decembar 20, 2019, 03:29:03 posle podne od strane Modus »