Autor Tema: More 2014 Beograd Lefkada  (Pročitano 3707 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Khamis

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 249
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +8/-23
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 3
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #20 poslato: Jun 30, 2014, 12:14:35 posle podne »
Ako ti je auto dizel neces imati nikakvih problema.

Van mreže SaleGolf3

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 261
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +13/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 3 1.6 74kw aft
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #21 poslato: Jun 30, 2014, 12:25:06 posle podne »
 lollol

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9780
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #22 poslato: Decembar 26, 2021, 12:53:21 pre podne »

E ovako, od 10 avgusta sam na odmoru, pa sa devojkom planiram malo do mora, Grcke, tacnije Lefkada. Nasli aranzman, uplatili,al smo resili da idemo sa kolima. Golf 3, 1995 66 kw 90 ks. Sta mislite da bih trebao srediti na kolima, pre polaska na put, 1000 km u jednom pravcu?
Da naglasim da sam izvadio zeleni karton, jel je to potrebno kroz Makedoniju.Gume na kolima su ok, ulje ne trosi, ali jos nekih 200 km treba da se menja.
Sta jos pogledati....?





Mene je auto odlicno posluzio. Bez preterane zurbe sam stigao za 13 sati. Sa pauzama. Nisam hteo da jurim i da zurim. Za mene odmor pocinje kada sednem u kola i uputim se tamo gde sam posao na odmor. Put nisam osetio, sto bi rekli. Auto mi je bio spreman i ispravan. Opustena voznja. 100-140 na auto putu. Stajao sam kad sam osetio potrebu da jedem i da idem u wc, naravno.

I ne razumem te koji nece da stanu da jedu i ostalo. Nego jedu tokom voznje. Pitam se gde zure i jure. Kao sto rekoh, necu nigde da jurim i zurim, posao sam na odmor. U toku voznje mogu da popijem neki sok, ako mi bas bude suvo grlo u momemtu. eventualno uzmem neki slatkis. Za ostalo sve, desni migavac i pauza.

decko pita sta treba da uradi na autu, ne pita kako ste se proveli u grckoj, koliko kilometara ste presli, ne pita gdje uz put ima teleca corba za 200din??
ko tebe pita kako te auto sluzio i jesi li kao svi srpski turisti nosio 50kg argeta i paradajza  sa sobom na more?
autor teme pita sta treba da uradi na autu prije puta? ajd sto si glup, to na stranu al sto si nepismen boze ti dragi sacuvaj






 :36

Van mreže jerotije318

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 667
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b5.5
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #23 poslato: Decembar 26, 2021, 01:44:12 pre podne »
.
Bravo druze  clap
a ja ne mogu da odolim da ne podelim video klip  koji se na isto svodi kao i ova tema.
Ako sam zasluzio nek me banuju, blokiraju.....ali moram  biggrin
Pita se jedno a odgovara drugo, izvolite  thumbup


Samo VW