Autor Tema: More 2014 Beograd Lefkada  (Pročitano 3708 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Wonta mk3

  • VW Početnik
  • Poruke: 124
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf III 1.8 66kw/90KS 1995
More 2014 Beograd Lefkada
« poslato: Jun 26, 2014, 08:26:09 posle podne »
E ovako, od 10 avgusta sam na odmoru, pa sa devojkom planiram malo do mora, Grcke, tacnije Lefkada. Nasli aranzman, uplatili,al smo resili da idemo sa kolima. Golf 3, 1995 66 kw 90 ks. Sta mislite da bih trebao srediti na kolima, pre polaska na put, 1000 km u jednom pravcu?
Da naglasim da sam izvadio zeleni karton, jel je to potrebno kroz Makedoniju.Gume na kolima su ok, ulje ne trosi, ali jos nekih 200 km treba da se menja.
Sta jos pogledati....?

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #1 poslato: Jun 26, 2014, 08:34:36 posle podne »
odes kod majstora, digne ga na dizalicu i pregleda sve, ja tako radim isto uvek pred put, nebitno dal
je nov ili star auto
  champ1

Van mreže dejan921

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Age: 31
  • Lokacija: sombor-novi sad
  • Karma: +40/-24
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ibiza 6L
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #2 poslato: Jun 26, 2014, 08:35:30 posle podne »
postoji vec ova tema, i sve odg mozes naci tamo  beer

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #3 poslato: Jun 26, 2014, 08:47:27 posle podne »
hladjenje proveri
gume,kocnice,upravljanje
ako nemas klimu nadji one male frizidere za put
u gepek ubaci dodatno flasu-dve vode ako stanes negde usput, neko se ispovraca, prokuva motor itd
ja sam isao sa 1.4 60ks i bilo je patnja jednom reci, cak iako je auto isao bez problema.
lollol

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #4 poslato: Jun 26, 2014, 08:50:53 posle podne »
Za auto ti je Acca vec rekao sta i kako da uradis. A sto se tice destinacije za koju si se odlucio...veruj da ni malo nisi pogresio. nece ti biti zao ni sto ces 1000 km voziti u jednom pravcu. Ni sto ces morati svakodnevno da koristis auto na ostrvu.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže tasa

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 449
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +6/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b6 2.0tdi
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #5 poslato: Jun 26, 2014, 10:58:40 posle podne »
MI samo na ostrvu za 10 dana presli 1000km  driving ,
svaki dan druga plaza. Od Nidrija do porto katzikija ima koliko mi se cini 100km, i naravno nigde nema tabla  :) 
i na lefkadi sam prvi put video da npr. znakovi za skretanje stoji posle skretanja, neverovatno.
A sto se tice puta, 850km autoputa, i 200 km do lefkade mesano magistrala-region.
Isli samo sa dvoje kola (sdi). i stigli za 11 sati.
Uzivajte..
Dzaba ti 100 konja, kada je magarac za volanom :-)))

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #6 poslato: Jun 27, 2014, 01:17:59 pre podne »
Menivse vise svidjaju one dalje plaze. Tipa Egremni. Jeste do njih teze doci, ali je raj na Zemlji. Do tad sam takvo more video samo na slici. Ko hoce miran odmor od svakodnevnog zivota, idealno mesto.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wonta mk3

  • VW Početnik
  • Poruke: 124
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf III 1.8 66kw/90KS 1995
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #7 poslato: Jun 27, 2014, 09:00:09 posle podne »
auto me dosta dobro sluzi, za 4 godine, od kad je kod mene, sve su bili sitni kvarovi, tipa neki lezaj, trap, alnaser, altenator, a presao sam preko 70000 km., veliki servis cu sigurno uraditi, pogledati malo kocnece i trapove. A sta mislite crkne mi nesto na auto putu u Grckoj, gde onda i sta?
I sta je po vama bolje krenuti popodne, predveci i stici tamo jutri rano ili opet ono klasika po danu?

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13670
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #8 poslato: Jun 27, 2014, 10:36:26 posle podne »
Ako imas klimu onda po danu.
U suprotnom idi nocu.

Van mreže tasa

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 449
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +6/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b6 2.0tdi
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #9 poslato: Jun 27, 2014, 10:38:07 posle podne »
Ja sam za lefkadu krenuo u ponoc, taman da predjem granice dok nisu smene, i uzivancija, nema vrucine, tako da ni ne palim klimu, sve se vozi po hladovini.
Plaze su na lefkadi sve manje vise divlje, tako da nosite klopu, vodu, sokove itd... Do milos plaze idete ili brodom ili preko brda pesaka, kozijom stazom :-)
ima dosta dobrih plaza, mi smo sve plaze obisli i 1000km presli na lefkadi, veliko je ostrvo.

p.s. kolegi je tada pukla cev od auspuha, uzeli mu 50e samo da zavare cevku... sve sto vam je kriticno zamenite, jer tamo nema da se ugradi polovno (nece da ugrade), a za novo udaraju po usima :63
Dzaba ti 100 konja, kada je magarac za volanom :-)))

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #10 poslato: Jun 28, 2014, 06:46:17 posle podne »
Mene je auto odlicno posluzio. Bez preterane zurbe sam stigao za 13 sati. Sa pauzama. Nisam hteo da jurim i da zurim. Za mene odmor pocinje kada sednem u kola i uputim se tamo gde sam posao na odmor. Put nisam osetio, sto bi rekli. Auto mi je bio spreman i ispravan. Opustena voznja. 100-140 na auto putu. Stajao sam kad sam osetio potrebu da jedem i da idem u wc, naravno.

I ne razumem te koji nece da stanu da jedu i ostalo. Nego jedu tokom voznje. Pitam se gde zure i jure. Kao sto rekoh, necu nigde da jurim i zurim, posao sam na odmor. U toku voznje mogu da popijem neki sok, ako mi bas bude suvo grlo u momemtu. eventualno uzmem neki slatkis. Za ostalo sve, desni migavac i pauza.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6849
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #11 poslato: Jun 28, 2014, 09:53:39 posle podne »
taso , za ovo si u pravu 100% , zameniti sve sto je kriticno ... inace Grci su poznati da umeju da odrape cenu za deo ...  ;)
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #12 poslato: Jun 29, 2014, 12:25:58 pre podne »
nije ti lose ni da se uclanis ono sto ima kao u Auto moto saveyu,pomoc na putu,oko 2000din i imas besplatno slepovanje za nedaj boze, nije nikakva preterana investicija
  champ1

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #13 poslato: Jun 29, 2014, 12:35:37 pre podne »
 author=Wonta mk3
E ovako, od 10 avgusta sam na odmoru, pa sa devojkom planiram malo do mora, Grcke, tacnije Lefkada. Nasli aranzman, uplatili,al smo resili da idemo sa kolima. Golf 3, 1995 66 kw 90 ks. Sta mislite da bih trebao srediti na kolima, pre polaska na put, 1000 km u jednom pravcu?
Da naglasim da sam izvadio zeleni karton, jel je to potrebno kroz Makedoniju.Gume na kolima su ok, ulje ne trosi, ali jos nekih 200 km treba da se menja.
Sta jos pogledati....?


decko pita sta treba da uradi na autu, ne pita kako ste se proveli u grckoj, koliko kilometara ste presli, ne pita gdje uz put ima teleca corba za 200din??


Mene je auto odlicno posluzio. Bez preterane zurbe sam stigao za 13 sati. Sa pauzama. Nisam hteo da jurim i da zurim. Za mene odmor pocinje kada sednem u kola i uputim se tamo gde sam posao na odmor. Put nisam osetio, sto bi rekli. Auto mi je bio spreman i ispravan. Opustena voznja. 100-140 na auto putu. Stajao sam kad sam osetio potrebu da jedem i da idem u wc, naravno.

I ne razumem te koji nece da stanu da jedu i ostalo. Nego jedu tokom voznje. Pitam se gde zure i jure. Kao sto rekoh, necu nigde da jurim i zurim, posao sam na odmor. U toku voznje mogu da popijem neki sok, ako mi bas bude suvo grlo u momemtu. eventualno uzmem neki slatkis. Za ostalo sve, desni migavac i pauza.

ko tebe pita kako te auto sluzio i jesi li kao svi srpski turisti nosio 50kg argeta i paradajza  sa sobom na more?
autor teme pita sta treba da uradi na autu prije puta? ajd sto si glup, to na stranu al sto si nepismen boze ti dragi sacuvaj

Van mreže NikolaRS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3400
  • Age: 36
  • Lokacija: Foča, Republika Srpska
  • Karma: +72/-75
  • Auto: Passat
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #14 poslato: Jun 29, 2014, 02:25:30 pre podne »
 lollol

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #15 poslato: Jun 29, 2014, 04:19:16 pre podne »
nije ti lose ni da se uclanis ono sto ima kao u Auto moto saveyu,pomoc na putu,oko 2000din i imas besplatno slepovanje za nedaj boze, nije nikakva preterana investicija

Kvare se ljudima mnogo noviji i bolji automobili. Kad hoce, onda hoce. Kad ti stane, dao bi i 5000. A koliko vremenski vazi ta pomoc na putu od nomenta od kad se uclanis i platis je? Jbg, skrenusmo coveku sa teme, ali kad si vec pomenuo, interesuje me. Nikad nisam razmisljao o tome. Pa se nisam ni raspitivao koliko traje i koliko je. Ali nije to lose. Pa neka ne zatreba.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #16 poslato: Jun 29, 2014, 06:38:09 pre podne »
E ovako, od 10 avgusta sam na odmoru, pa sa devojkom planiram malo do mora
Ponesi dovoljno para i kondoma i uzivaj
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #17 poslato: Jun 29, 2014, 09:12:41 pre podne »
nije ti lose ni da se uclanis ono sto ima kao u Auto moto saveyu,pomoc na putu,oko 2000din i imas besplatno slepovanje za nedaj boze, nije nikakva preterana investicija

Kvare se ljudima mnogo noviji i bolji automobili. Kad hoce, onda hoce. Kad ti stane, dao bi i 5000. A koliko vremenski vazi ta pomoc na putu od nomenta od kad se uclanis i platis je? Jbg, skrenusmo coveku sa teme, ali kad si vec pomenuo, interesuje me. Nikad nisam razmisljao o tome. Pa se nisam ni raspitivao koliko traje i koliko je. Ali nije to lose. Pa neka ne zatreba.
Pocinje da vazi 15 dana od datuma uclanjenja, i vazi godinu dana.
I ima mnogo uslova pisanih sitnim slovima.

end off

A sto se provere auta tice, odes kod krstenog majstora da ti ga propusti kroz sake.
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže urosnbg

  • VW Početnik
  • Poruke: 164
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Fabia 1.2 CBZB, Golf Mk.1 1.1
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #18 poslato: Jun 29, 2014, 09:23:23 pre podne »
Obavezno uplati AMSS premijum članarinu, košta 2000 dinara, a pokriva mnogo toga u slučaju 'ne daj Bože'. Imaš besplatno šlepanje u zemlji i inostranstvu, plaćen hotel u kom si odseo usled kvara i još neke značajne pogodnosti.

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk


Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: More 2014 Beograd Lefkada
« Odgovor #19 poslato: Jun 29, 2014, 09:36:56 pre podne »
Uplati i zivotno osiguranje nije mnogo mesecno, pokriva mnogo toga za nedaj Boze.
Da nije letovanja ljudi izgleda ne bi nikad proveravali da li im je auto ispravan.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!