Autor Tema: Pali uvek iz treceg puta  (Pročitano 1278 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bassac

  • VW Početnik
  • Poruke: 5
  • Lokacija: Pirot
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.8t
Pali uvek iz treceg puta
« poslato: Jul 22, 2017, 09:21:55 pre podne »
Pozdrav. Nov sam na forumu. Pre par meseci kupio sam Golf IV GTI 1.8t 20v. I naime od prvog dana sve je u redu osim jedne iritantne cinjenice. Naime, ujutru prvo paljenje mi uvek,gotovo uvek uspe iz treceg puta. Znaci, ne iz drugog, ne iz cetvrtog, uvek iz treceg. Posle toga u toku dana auto pali bez problema. Kada zaverglam ,on ode na nekih 900 obrtaja i kazaljka padne na nulu i ugasi se. Uradim opet, opet isto. E onda iz treceg puta digne obrtaje na 1200-1300 i sve radi kao sat, bez problema. Ako pokusam prilikom prva dva puta da dodam gas, auto se bas rastrese, obrtaji variraju i ponekad upali,ponekad NE. Zato uvek primenjujem standardnu tehnologiju i palim iz TRECEG PUTA. Ima li neko resenje? Napminjem da je u autu akumulator od 55mah,ne razumem se,al mozda i to ima neke veze. Naime,nemam bas iskustva sa automobilima. Pozdrav

Van mreže Bassac

  • VW Početnik
  • Poruke: 5
  • Lokacija: Pirot
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.8t
Odg: Pali uvek iz treceg puta
« Odgovor #1 poslato: Jul 29, 2017, 07:50:58 posle podne »
Predstavio sam se! Jel moze sad odgovor? :D

Van mreže Marko mk2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 764
  • Age: 31
  • Lokacija: Stubal Kraljevo
  • Karma: +23/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Pali uvek iz treceg puta
« Odgovor #2 poslato: Jul 29, 2017, 08:54:53 posle podne »
Imas problem sa gorivom, kad duze odstoji gorivo se vrati u rezervoar i potrebno je vise put da zaverglas da pumpa napuni ponovo instalaciju, odvezi svom majstoru koji ti odrzava auto i sredice ti to  ;) inace moze probati ujutru pre nego sto zaverglas da triput das kontakt da pumpa odradi i napuni instalaciju i onda palis auto  :)