Autor Tema: Paja b5.5 turbak  (Pročitano 8148 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Petar D

  • VW Početnik
  • Poruke: 25
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw passat b5.5 1.8T
Odg: Paja b5.5 turbak
« Odgovor #40 poslato: Jun 15, 2017, 11:57:09 pre podne »
Nisam samo sam sedista uzeo, tako mi je izletelo. Kompletiracu ga uskoro, registrovan je pasat juce.

Van mreže Petar D

  • VW Početnik
  • Poruke: 25
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw passat b5.5 1.8T
Odg: Paja b5.5 turbak
« Odgovor #41 poslato: Jul 22, 2017, 08:24:38 posle podne »
Danas resim posle dugo vremena da krenem da radim ne kolima, auto je stigao bez ijednog zvucnika, uzmem CD LG-jev, 4 zvucnika spakujem sve to, kad nije mi dao djavo mira krenem da se zezam sa osvetljenjem oko kola, polemim LED trakice, razvucem po autu, odradim komplet LED osvetljenje u kolima, dignem glavu vidim i CLIMATRONIC sve crvene dugmice izmenjao u belo osvetljenje, odradim podizace komplet child lock i krenem na tablu skinem tablu odnesem u sobu, i napravim nerealno glupu gresku na brzinomeru odlemim 5 dioda od jednom ne gledajuci zarez gde je bio na kojoj. Sve u svemu odradim to, nista belo ne svetli pa bi mi znacila pomoc od nekog clana ako je radio slicno nesto da mi samo slika da se dobro vidi zarez na diodi prema kojoj strani ide. Ili ako neko ima rasturenu tablu da mi pusti sliku samo da se dobro vidi da vidim kako ide koja dioda jer mi bez toga ne gine nova tabla  :30 :30 :30

Van mreže zola99

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1144
  • Age: 25
  • Lokacija: Ivanjica
  • Karma: +39/-25
  • Pol: Muškarac
Odg: Paja b5.5 turbak
« Odgovor #42 poslato: Jul 23, 2017, 09:55:41 pre podne »
Resicemo oko osvetljenja. Odradi sta sam ti rekao


Sent from my iPhone using Tapatalk
:+ djete drago tebi se jeftinije bilo drogirat ka vecina iz tvoje generacije

Van mreže Petar D

  • VW Početnik
  • Poruke: 25
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw passat b5.5 1.8T
Odg: Paja b5.5 turbak
« Odgovor #43 poslato: Jul 25, 2017, 05:34:14 posle podne »
Zelim se zahvaliti Zoli99 na pomoci, on je upoznat sa celom situacijom bio. Nasao sam hvala bogu klip na YT-u danas kompletirana vecina enterijera sa LED osvetljenjem, kao npr podizaci stakala, moram ubodne diode da nadjem za prekidac svetla, slike cu okaciti vcrs da vidite kako izgleda sve to.

Van mreže Petar D

  • VW Početnik
  • Poruke: 25
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw passat b5.5 1.8T
Odg: Paja b5.5 turbak
« Odgovor #44 poslato: Jul 25, 2017, 08:42:15 posle podne »
Danas veliki deo posla odradjen, ubacene LED diode sa ventilatorima u dugo svetlo, kad ih upalim jos dan  lollol ostavio sam samo child lock prekidac u crvenoj boji, montiran prednji gril u braniku kupljen pre par dana stari otpao na magistrali, ovaj samo bogami muski pricvrstio. Danas sam zvao Vlastu sa Zvezdare da vidim koja je cifra u pitanju da se stavi od katalizatora preko srednjeg protocnog i vrv ce 4 izduva ici pozadi. S' tim sto ce za drugu sondu ici emulator da ne bi brljavila. Evo i slika. Tabla je malo masna jer je bila po rukama dugo vremena  majstor1 majstor1 majstor1










Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Paja b5.5 turbak
« Odgovor #45 poslato: Jul 25, 2017, 09:22:19 posle podne »
Dobro si odradio

Van mreže Petar D

  • VW Početnik
  • Poruke: 25
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw passat b5.5 1.8T
Odg: Paja b5.5 turbak
« Odgovor #46 poslato: Avgust 03, 2017, 01:25:43 posle podne »
Passat je prodat moze katanac.