Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
VW - Tuning / Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Poslednja poruka od strane Makoo poslato danas u 10:10:11 pre podne »
Sinda, imaš u podforumu MK2 temu za auto MileSrb, golf 2 sa 1.9 motor iz Golfa 4 od 110ks ja mislim. Ako nisi pročitao, obavezno, jako lepa tema a i sam auto!

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk

2
Razne Teme / Odg: Kupovina automobila - saveti, iskustva, preporuke...
« Poslednja poruka od strane Guarana poslato danas u 09:02:47 pre podne »
U pravu si, ja imam u glavi cene ovde , za 1k moze 9N da se nadje. Mada kad gledam ni lupo nemas na polovniautomobili ispod 1300e , i to je isto godiste ko taj stariji polo :D
3
Ostali VW / Odg: PROJEKAT: T3 SYNCRO 16" CAMPER
« Poslednja poruka od strane Dzinn16v poslato danas u 08:03:23 pre podne »
Pratim...Samo naprijed  :26
4
Motor, Menjač, Auspuh / Odg: Golf 4 1.6 FSI, nabija pritisak u posudu?
« Poslednja poruka od strane najeD poslato juče u 11:20:44 posle podne »
Hvala puno..

Saznali smo da je termostat tako sto smo ga prvo skinuli, zatim smo zagrijali auto i nije "prokljucao" , upalio se ventilator i sve ok..
A prvo smo isto to probali sa njim(starim termostatom) i odmah je poceo kljucati tj nabijati pritisak u bocu, nismo dozvolili da prokljuca da ne bude vecih problema ne daj Boze..

Hvala svima na pomoci jos jednom, moze lock tema :)
5
« Poslednja poruka od strane Sinda poslato juče u 11:13:20 posle podne »
Pa,navodno i kad je stock auto,samo dodavanjem 0.205 od AFN/ASV na ALH,osetna je razlika,turbo je isti (vnt15) tako da bi trebalo da moze da se navije relativno lako na nekih 130ks...nego,na cega si turio te 0.216? Isto mk4?? Daj malo vise informacija,nisam u toku :)
6
« Poslednja poruka od strane MileSrb poslato juče u 11:03:19 posle podne »
To je odlicna cena :25 Mene su 0.216 izasle 220e. Trebalo bi se osetiti razlika kada stavis te 0.205 dizne.
7
« Poslednja poruka od strane enkob poslato juče u 10:24:58 posle podne »
E nije tako, nego ovako.

Kada termostat nije ispravan to jes ne otvara nepusta vrelu vodu u hladnjak i neuzima hladnu iz hladnjaka. Onda dolazi do povecanja pritiska u sistemu za hladjenje. Pa zato odreaguje siguronosni ventil na cepu i izbaci odredjenu kolicinu vode to je obicno mala kolicina vode. Ali dva tri puta tako onda je to vec ozbiljan nedostatak rasladne tecnosti. Zamenom termostata sve dolazi u normalu.

Ps> najeD, jesam li ti rekao da nepanicis i sta da proveris.
8
« Poslednja poruka od strane Sinda poslato juče u 08:55:18 posle podne »
Pa,bila je pre takva cena u Novi,oko 150e ako se secam,a mislim da je ovo bila neka akcija,tako nesto...a i verovatno zavisi i od modela automobila kolika ce cena biti...ja sam recimo pre toga cimao Dejana (SafeChip) iz NS-a,ali covek tada nije hteo da radi kola sa Bosh Pumpa sistemom ubrizgavanja,dok u Novi nista nije predstavljalo problem. Video sam posle da je i Dejan poceo raditi VE MK4.....
9
« Poslednja poruka od strane TOMARA poslato juče u 08:52:00 posle podne »
Moguce da je na racvi gubio, pa je samom promenom racve i termostata resen problem... Jer se termostat nalazi u toj racvi i kupuje se i menja zajedno kao jedan deo...
10
OFF Topic / Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Poslednja poruka od strane Joca poslato juče u 08:26:23 posle podne »
Da se zna

Ovakvu sliku mi je odradio firmopisac pre 20 god. Vozio sam Fiat  Cromu a na nalepnici je batica piškio na znak Opela :53
Stranice: [1] 2 3 ... 10