Autor Tema: Izgreban zadnji branik povrsinski  (Pročitano 4649 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže srba123

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
  • Auto: mk5
Izgreban zadnji branik povrsinski
« poslato: Decembar 04, 2020, 07:33:08 posle podne »
Pozdrav

Desila mi se mala nezgoda na kapiji i ogrebao sam branik zadnji ali samo povrsinski cini mi se


Da li moze to sa onom polir pastom da se maskira koliko toliko ili sa onim stvarcicama za bojenje ogrebotina da li ima tu spas jer nije toliko grubo ili mora da se faarba ceo branik. Sad je ova situacija oko korone pa ne radi nista preko vikenda oterao bi ga negde ali nemam gde pa rekoh da pitam ovde jer nije toliko "grubo" samo je krupnije

Van mreže dixon

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 317
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +10/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Izgreban zadnji branik povrsinski
« Odgovor #1 poslato: Decembar 04, 2020, 09:16:41 posle podne »
Можда може полирање само мало :/

Van mreže DuleC

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 705
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF V 1.9 TDI
Odg: Izgreban zadnji branik povrsinski
« Odgovor #2 poslato: Decembar 05, 2020, 10:35:07 pre podne »
Predji prstom i noktom preko ogrebotina. Ako ne zapinje i nije duboko, mozes verovatno dobar deo resiti poliranjem. Ako su brazde, to neces moci poliranjem da izvuces.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Izgreban zadnji branik povrsinski
« Odgovor #3 poslato: Decembar 05, 2020, 09:46:16 posle podne »
Tesko je reci sa slike, probaj sto je Dule rekao, ali u svakom slucaju moj savet ti je da kupis neku klasicnu polir pastu za rucno poliranje oko 1000 din i probaj. To ti je najmanje ulaganjez cak i da ne skines sve, mozda ces ispolirati dovoljno da te ne nervira i plus ti ostane za ubuduce ako imas sitne ogrebotine. Ja sam licno bas zadovoljan bio Meguiar's tecnom pastom, mada u Srbiji ne znam da li ima da se kupi. Sad imam Formulu ona zuta, ne moze da pridje iskreno, ali ipak odradi posao u vecini slucajeva.