Autor Tema: Regulator brzine voznje  (Pročitano 991 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Joxa86

  • VW Početnik
  • Poruke: 71
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 2.0 TDI
Regulator brzine voznje
« poslato: Jun 14, 2018, 03:14:46 posle podne »
Pozdrav forumasi, danas odradim mali servis i rekoh aj da mi ponisti obavestenje za servis i usput da ga baci na dijagnostiku posto u ponedeljak putujem na more. Pronadje 3 greske, 2 je izbrisao ali treca koja glasi "regulator brzine voznje" nije! Kazem mu da mi ne izbacuje nikakvu gresku na bordu niti sam bilo sta cudno primetio tokom voznje. Preporucio mi da odem do elektricara da vidim sta i kako ali vrv nije nista strasno, samo vozi. Odem kod elektricara, naravno pre ponedeljka nista, sve puno, ali ja u ponedeljak idem u Grcku i ceka me bar 2000 km. Kaze da je nesto ozbiljno izbacio bi bord gresku, ali nece nista da konstatuje dok ne proveri. Ja dijagnostiku nisam radio vise od godinu i po dana, obojica kazu ko zna koliko to vec stoji. Moje pitanje je sta ciniti, ima li mesta panici posto tesko da mogu sad da pronadjem elektricara za tako kratko vreme da ispita detaljno... da sam imao neku gresku na bordu, proverio bih to odavno ali rekoh sta da proveravam kad je sve cisto...inace u pitanju je golf 5 2.0 tdi

Van mreže DuleC

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 705
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF V 1.9 TDI
Odg: Regulator brzine voznje
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2018, 08:29:28 posle podne »
Je l' imas tempomat, na to mi lici? To je neka domaca dijagnostika, kad izbacuje greske na srpskom? Ima li kod greske?

Van mreže Joxa86

  • VW Početnik
  • Poruke: 71
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 2.0 TDI
Odg: Regulator brzine voznje
« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2018, 08:34:56 posle podne »
Nemam, bas sam planirao da ga ugradjujem, rekose mi 70e ugradnja... Nisam uspeo da vidim da li ima kod, sve je bilo brzinski jer sam ionako uleteo preko reda...