Autor Tema: GOLF 5 1.9  (Pročitano 45233 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gorki123

  • VW Početnik
  • Poruke: 116
  • Karma: +2/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 5 1.9 140ks
GOLF 5 1.9
« poslato: Novembar 17, 2015, 06:55:18 posle podne »
Poz svima, evo da i ja predstavim mog ljubimca... gledajuci slike ostalih clanova, cini mi se da se ovaj moj auto malo razlikuje od ostalih... mozda malo vise... da detaljisem sta sam mu sve promjenio , trebao bi malo duze da kuckam... no vidi se na slikama nesto...sad ga slikah prije 2 sata po mraku al ajd...sto se opisa tice ukratko, je da apsolutno ni jednu (da ja znam) nema obicnu sijalicu, sve su led, android multimedija nije kao standardno sto vidjeh 7 incha, vec 8. climatronic od golfa 6, volan od pasata, gti branik, vufer, parking kamera, dnevna led i led pozicije, stop led svijetla ,CREE led i tako...


























i ovo je ostalo da mu jos nakachim, mada mislim da ce to biti sledece godine





« Poslednja izmena: Novembar 17, 2015, 07:10:05 posle podne od strane gorki123 »

Van mreže cicero

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3002
  • Lokacija: munze
  • Karma: +75/-55
  • Pol: Muškarac
  • Auto: BLACK RR_LINE
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #1 poslato: Novembar 17, 2015, 08:31:44 posle podne »
odlican auto  dosta lepo odradjen mada bi ja farove i stopke vratio u fabrikanu ove su mi nekako kiceraj samo moje misljenje
NEMCI KAD NAPRAVE AUTO I RAT NAPRAVE DA BUDE SVETSKI

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #2 poslato: Novembar 17, 2015, 09:06:43 posle podne »
svijetli ko bozicna jelka, isto cirkus.
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #3 poslato: Novembar 18, 2015, 09:06:38 pre podne »
Deluje kao dobra petica, generalno, ALI prejaka svetla, pre svega, kao da je sleteo svemirski brod(noću na švaleraciju zaboravi! biggrin).One dodatne pozicije napred, pored maglenki SUVIŠNE, takodje, cree u tablicama svetli jače od pozicija. blink.Zadnje svetlosne grupe: lepše ove što su ti u planu, nego koje trenutno imaš. formidable.Difuzor sa slike nije loš, ali je malo agresivan, barem u odnosu na motor.Nalepnice na gepeku su bezveze, kao pre 20 godina one sto su se lepile na yuga i keca.Čemu služe ovi prekidači ispod klime?

Svaka čast za planove, ali mislim da je promena instrument table sa već postojećim razlikama(volanom od passata i klimom od šestice i td.), ukoliko si sam radio te izmene, bacanje para, i da teško može da se sve uklopi sa kompletnim izmenama, a da na kraju ispadne sa ukusom..Bojim se da ne napraviš Frankenštajna na kraju..

Daj malo više slika auta po danu, ne vide se felne kao ni sedišta i ostatak auta.Nisi napisao koje je godište.
Земунчанин

Van mreže Solomaher

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 32
  • Lokacija: Istočno Sarajevo
  • Karma: +24/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #4 poslato: Novembar 18, 2015, 09:17:18 pre podne »
@Fred Peric +1  :47

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #5 poslato: Novembar 18, 2015, 10:36:13 pre podne »
Stop svetla kao na nekom Subaruu. Ja bih vratio fabricka.



  Sent from my iPhone using Tapatalk
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže gorki123

  • VW Početnik
  • Poruke: 116
  • Karma: +2/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 5 1.9 140ks
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #6 poslato: Novembar 18, 2015, 03:23:10 posle podne »
cree nije iznad tablice svakako ! cree je u farovima. a sto se tice naljepnice tu je zato sto je malo ogreban!+ prije 20god takve sigurno nije bilo. a ako cu ga slikat vise pomamio se  lollol. a da stop svijetla koja su prije bila pa je i ostecen malo, zato sto se magarad primichu pola metra iza auta dok voze, i zato sad kada stisnem kocnicu najmanje 80metara iza mene je sve crveno da ti oci izvadi , pa ce vidjet dje vozi. madaaaa bitno da se meni svidja  clap

zaboravih da dodam da vidjeh slucajno na YT golfa 2 a unutrasnjost od petice (samo panel) a svi uredjaji od 6ice. i sl ostalih vw. naravno MENI izgleda super a po broju komentara ispod nisam jedini... naravno da ce neko reci "ja bih vratio fabricko" e pa ja ne bi. ko moze mijenja ko ne da smo zdrao
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2015, 03:33:19 posle podne od strane gorki123 »

Van mreže Gavraa

  • Moderator
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 2232
  • Age: 24
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Karma: +53/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Polo G40 - Audi TT 8N
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #7 poslato: Novembar 18, 2015, 03:31:11 posle podne »
Lepa petica,opasno joj stoje ovi farovi.  :25

Van mreže gorki123

  • VW Početnik
  • Poruke: 116
  • Karma: +2/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 5 1.9 140ks
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #8 poslato: Novembar 18, 2015, 03:37:32 posle podne »
opet zaboravih da dodam, sto kaze svijetli previse i sl. bogu fala svijetli , ali to ne znaci dok vozim auto da je apsolutno sve popaljeno na njega, (za strucnjake iznad ) to je bilo samo za slikanje  celebrate... zao mi sto ne upalih tad sva 4. haha zato sto samo 4 sijalice od migavaca su 100e. te svijetle za sve pare  lollol

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #9 poslato: Novembar 18, 2015, 08:33:33 posle podne »
Brate onda stavi farove i na krov(znas ono roll-bar i redno pet farova)  pa da imas signal ko kamion kad krenes nekad kroz Sozinu(da se zna visina vozila).
Svaki moj komentar u prvom postu je bio dobronameran, i ne trebaju ti one sijalice do maglenki to je totalni promasaj, veruj mi..
Sto se tice preprvki pa sam si rekao u g2 unutrasnjost g5, ali g2 je u poredjenju sa g5 u ono vreme bio koltara p ljudi odrade komplet g5 unutrasnjost.
G5 sam po sebi ima potencijala da se udesi skladno a ne da se budzi nakaradno(volan od jednog, instr.tabla od drugog..itd).
Samo napred i bitno ko sto si rekao je da se tebi sve svidja, i odradi prepravke kako si naumio mozda ispadne kako valja, sto da ne!
I nema ljutnje ti si ovde 'avangarda' pa mora biti komentara u razlicitim pravcima:)

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

Van mreže gorki123

  • VW Početnik
  • Poruke: 116
  • Karma: +2/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 5 1.9 140ks
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #10 poslato: Novembar 18, 2015, 09:28:08 posle podne »
 :53 ne ljutim se ja uopste, nego i prije nego sam postavio slike, a citao o drugim golfovima odje po forumu (inace na svakom forumu) uvjek ima i bice onih najpametnijih. opet ne znam sto si se ufatio farova, isti su ko i svaki drugi. niti manji niti veci no potpuno isti.  donja svjetla rade samo preko dana, maglenke su tu zato sto nisam nabavio tu mrezicu Bez rupe za maglenke. maglenke kao prvo nisu ni spojene, nemaju cak ni sijalicu nego samo socivo.a dnevna led svijetla evo danas svako auto ima , sto fabricki sto naknadno dodati, mozda da predlozis i fabrikama sto stave donja svijetla da nataknu led bar na krov. dalje...kakve veze ima sto je volan od pasata a  klima i sl. ovo od onoga. taj potpuno isti volan ima i u golfa 6 i pasata 7 i eos-a itd. pa koji moj ne bi bio i u golfa 5. nije instrument tabla zelena. volan crven , ekran plav i klima zuta. pa da se ne uklapa. da nije sve manje vise isto , climatronic iz golfa 6 recimo ni ne bi mogao da legne nidje drugo no u sesticu.
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2015, 09:30:01 posle podne od strane gorki123 »

Van mreže gorki123

  • VW Početnik
  • Poruke: 116
  • Karma: +2/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 5 1.9 140ks
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #11 poslato: Novembar 18, 2015, 09:35:39 posle podne »
volan mozda da vratim sto je nekada bio. bolje bi izgledao


Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #12 poslato: Novembar 18, 2015, 09:40:16 posle podne »
Ne rece koje je godiste?(ako je ovaj volan onda je verovatno '04.-'05.)
Dobar je volan koji imas trenutno sto bi ga menjao?!
I bolje spoji maglenke ubaci u njih cree a ove pozicije bachi...time ces rasteretiti prenatrpane prednje svetlosne grupe, ako kapiras ocemu pisem.
Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2015, 09:43:34 posle podne od strane Fred Peric »
Земунчанин

Van mreže gorki123

  • VW Početnik
  • Poruke: 116
  • Karma: +2/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 5 1.9 140ks
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #13 poslato: Novembar 18, 2015, 09:45:16 posle podne »
5-to, pa rece da je nakaradan  lollol od pasata a ovo od 6ice.  meni je bio nakaradan taj sto je bio, radje bi onda od dvojke volan da sam imao no onaj 4kraki  :20

Van mreže gorki123

  • VW Početnik
  • Poruke: 116
  • Karma: +2/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 5 1.9 140ks
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #14 poslato: Novembar 18, 2015, 09:50:25 posle podne »
Ne rece koje je godiste?(ako je ovaj volan onda je verovatno '04.-'05.)
Dobar je volan koji imas trenutno sto bi ga menjao?!
I bolje spoji maglenke ubaci u njih cree a ove pozicije bachi...time ces rasteretiti prenatrpane prednje svetlosne grupe, ako kapiras ocemu pisem.
Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока
a ako su 2 led svijetla prenatrpana (a maglenke ni nema) onda nek sve izgori. maglenke svakako nije dozvoljeno da budu upaljene (logicno sem kad je magla, a odje nije nikad)... tako da mi ne trebaju ni najmanje ...na prvoj slici ih ni nema

sto se zadnje svjetlosne grupe tice, zao mi je jedino sto ne izgledaju ovako



nego kao hromirani pa sijaju a jos i auto srebrne boje, da je crn sigurno bi bilo bolje . ALI dobih ih za 0eur na ebay, tako da sto je dzabe i bogu je drago.
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2015, 10:21:03 posle podne od strane gorki123 »

Van mreže limp19

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 721
  • Lokacija: Visegrad BiH
  • Karma: +25/-23
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 6
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #15 poslato: Novembar 18, 2015, 10:47:38 posle podne »
bas je nabudzen golf  boodala
jedino mi se svidja ovaj climatronic iz mk6 ali i njega nisi fino uklopio ove plastike razlicitih boja sa konzolom ventilacija, sve nabacano nekako...
i aj mi reci od cega su ti ovi avionski prekidaci iznad pepeljare

Van mreže gorki123

  • VW Početnik
  • Poruke: 116
  • Karma: +2/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 5 1.9 140ks
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #16 poslato: Novembar 18, 2015, 11:34:15 posle podne »
uklopice se , ne moze sve za jedan dan da legne. kad sam dobio climatronic dobio sam sa njim  i taj okvir plasticni zato sto nije isti kao prije, i zato je gore crno dolje sivo. a nov gornji dio ce stici za 15 dana. prekidacima nije tu mjesto ali su tu za sada. tu palim/gasim pojacalo da ne bi trazio tamo po ekranu tipkajuci dje da ga ugasim. drugi je za parking kameru. nisam htjeo da se pali kad ubacim u rikverc, no kad se meni cefne moze da radi. i treci za prednju kameru koja snima put ispred... zbog svakakvih manijaka , valja se...

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #17 poslato: Novembar 19, 2015, 07:18:23 pre podne »
Ne znam koliko imas godina prema ukusu jedva si punoletan a prema komentarima kao da si zagazio u trece doba..
Zasnja svetlosna grupa ti lici na micubisijevu ili u najboljem slucaju seatovu.
Onaj komentar za sijalice do maglenki('na prvoj slici ih i nema') jel ih nema uopste(posto se na narednoj slici vide), jer i sve da magenke nisu u funkciji deluje kao karusel i kad ne rade(samo da ubacis zeton pa da pocne da shljasti).Ne shvatam logiku za ovaj tvoj primer 'kad je dzabe i Bogu je drago', jer to sto je sa
ebay-a ne znaci nuzno da je odgovarajuci(osim tvom vec sad diskutabilnom ukusu).
Ovo sto ti @limp19 pise a ti odgovaras(kako ce se uklopiti i kako ce da 'legne') uzmi ofarbaj te plastike barem sve u jednu boju to jes' da nije 0€ ali nije veliki izdatak.
(A 'plasticni deo oko klime se zove-blenda).
Sad si konacno odgovorio cemu sluze prekidaci, ako ti je tako lakse onda si mogao negde da ih sakrijes imas puno dugmica za komande(volan,multim., ti kipovi..)

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Земунчанин

Van mreže gorki123

  • VW Početnik
  • Poruke: 116
  • Karma: +2/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 5 1.9 140ks
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #18 poslato: Novembar 19, 2015, 02:18:08 posle podne »
cues ti da sam dobio uz climatronic taj PLASTICNI DIO. i ako ce za 15 dana da mi stigne isti takav komad plastike iznad. sto bi ga onda farbao leba ti ?
ako ih na prvoj slici nema treba li da ti crtam da ih nema. kad je tada slikan nije ih bilo , i koja je muka tu?  a to je li 0e ili ne , ne shekiraj se ti puno. koliko je sve kostalo na njega taman sam mogo za te pare tvog polo-a da kupim  bleh

Van mreže PERKE

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 543
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5 1.9 TDI
Odg: GOLF 5 1.9
« Odgovor #19 poslato: Novembar 19, 2015, 02:51:30 posle podne »
Nije bitno koliko sta kosta vec kako i da li se uklopilo, dobar je golf, farovi su dobri, stopove mozda da ofarbas iznutra u crno, maglenke povezi da rade a led pored njih definitivno skloni jel su visak, a te prekidace obavezno skloni jel ne idu u ovakav auto, da se odrade neke stvari malo drugacije i bice ovo sve kako treba, naravno ovo je moje misljenje, pozzz