Autor Tema: Golf Mk.4 1.9 TDI  (Pročitano 5719 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže alekschar

  • VW Početnik
  • Poruke: 28
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: 330i E92, Golf Mk.4
Odg: Golf Mk.4 1.9 TDI
« Odgovor #20 poslato: Septembar 20, 2023, 12:26:54 posle podne »
Imam kontakt, covek mi donosi distance i opruge vec godinama. Za G4 me je izaslo 21,800, ako te zanima mogu da ti prosledim kontakt.

Van mreže mboy87

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1724
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 1.9 TDI
Odg: Golf Mk.4 1.9 TDI
« Odgovor #21 poslato: Septembar 20, 2023, 07:52:10 posle podne »
Ako ti nije tesko posalji mi broj.  :)

Van mreže mboy87

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1724
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 1.9 TDI
Odg: Golf Mk.4 1.9 TDI
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 11, 2023, 09:54:33 posle podne »
Citam ovih dana dosta o tim Eibach Pro oprugama,mnogo njih se zali da je auto mnogo truckav sa fabrickim amortizerima i tim oprugama.
Kako se ponasaju kod tebe ?

Van mreže alekschar

  • VW Početnik
  • Poruke: 28
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: 330i E92, Golf Mk.4
Odg: Golf Mk.4 1.9 TDI
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 12, 2023, 08:51:09 pre podne »
Ja sam se navikao iskreno, od 2016. svaki auto mi je na Eibachu. Mozes da probas moj auto pa da vidis, to je verovatno najrelevantnija opcija.

Van mreže alekschar

  • VW Početnik
  • Poruke: 28
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: 330i E92, Golf Mk.4
Odg: Golf Mk.4 1.9 TDI
« Odgovor #24 poslato: Novembar 30, 2023, 12:05:27 posle podne »
Mali update:
Od servisa sam presao 5,500 km, ulje gde treba, nikakvih problema, osim sto i nakon ciscenja interkulera i dalje curka po malo (primetim na betonu gde je parkiran, ali nista strasno). Golf sluzi kao daily vozilo bez greske, zadovoljan sam zaista. Osim sto brave crkavaju jedna po jedna, sve ostalo je kako treba.
Usput su odradjene jos neke sitnice:
- Zamenjena vozaceva brava, sada zeza zadnja leva i brava gepeka, pa sam to narucio ali nikako da se nakanem da zamenim
- Obuli smo zimski set, uzete Orium 205/55/16 sve cetiri nove i stavljene na felne sa kojima je dosao (na slici ispod su gume sa kojima je dosao, pa sam shvatio da su lose i zamenio)
- Zamenjene gumice balans stangle i desna manzetna sa zglobom
- Stavljene sve LED sijalice enterijera i LED osvetljenje tablice, zamenjena zadnja metlica brisaca i amortizeri gepeka jer su popustili

Bio sam voljan da odradim detailing u Titaniumu (radili su mi svaki prethodni auto), ali su trenutno u procesu selidbe, pa ce taman i sacekati da prodje ovaj zimski period i onda uraditi Gold paket kod njih.

Usput narucen kacket (spojler gepeka) sa GTI modela, i razmisljam se o Jubi "spojlerima" prednjeg i zadnjeg branika ali to cemo jos videti, skupi su poprilicno u Nemackoj. Takodje su mi stigla nova stakla farova, i sve nove sijalice za iste, ali se sada premisljam da mozda ugradim projektore ali ne znam koliko to pravi problem za tehnicki posle. Svakako ce se raditi farovi, pa cemo videti kad dodje na red.

Negde u glavi mi je i mozda remap, ali citajuci razne forume svi preporucuju i FMIC,ali o tome nista ne znam, a ovde ima kolega koji su to vec radili pa svaki savet oko "Stage 1" varijante za ASZ bi mi dobro dosla.

I jedna "radna" slika, ipak je daily, nema se vremena puskirati svaki dan.   majstor1


Van mreže mboy87

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1724
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 4 1.9 TDI
Odg: Golf Mk.4 1.9 TDI
« Odgovor #25 poslato: Januar 18, 2024, 11:46:10 pre podne »
Jel si radio remap ?

Van mreže sasapk

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Lokacija: prokuplje
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2
Odg: Golf Mk.4 1.9 TDI
« Odgovor #26 poslato: Januar 19, 2024, 01:59:33 posle podne »
Odlicno izgleda alealeee