Autor Tema: Sredjivanje enterijera  (Pročitano 2710 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže stiv87

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5
Sredjivanje enterijera
« poslato: Avgust 20, 2017, 05:03:51 posle podne »
Pozdrav svima. Prosle nedelje sam bio kod majstora da mi presvlaci nebo u Golfu 5. Prilikom montiranja upropastio mi je par stvari....Pokvario mi je rukodrzac na nebu kod zadnjeg sedista...ne moze se srafirati rukodrzac pa je bas olabavljen...drugo prilikom montiranja suncobrana slucajno je iscupao kabal za svetlo pa nema svetla kod suncobrana. Trece prilikom promene kozice na menjacu iskrivio je plastiku pa kozica menjac se ne moze pricvrstiti tako da cu morati nabaviti novu i sve da promenim. Ovaj "majstor" nije znao kako da mi popravi. Ovim putem vas molim da mi preporucite nekog majstora da mi popravi rukodrzac i promene kabala za svetlo. Za sve koji cuju za majstora Vuka iz Panceva preporucujem da ga izbegavaju mada se ne moze ni reci da je majstor!
Hvala vam unapred.

Van mreže gaga passat

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 382
  • Lokacija: Pozarevac
  • Karma: +13/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3bg
Odg: Sredjivanje enterijera
« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2017, 11:13:47 posle podne »
Kod petice je to jako komplikovano na rukohvatima idu metalne zabice verovatno je neka od njih ispala dešava se kada se to skida i zato i ne može da se pritegne jer je celokupno u tim metalnim zabicama kada se sklapa sve se prvo namesti na nebo pa se tako kompletno namesti na auto

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Sredjivanje enterijera
« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2017, 12:00:18 pre podne »
Auuu poznat mi je taj Vuk neko je vec imao problema sa njim...  boodala

Van mreže stiv87

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5
Odg: Sredjivanje enterijera
« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2017, 08:48:19 pre podne »
Pa kome da se obratim da mi to namesti? Pokusao sam da namestim i nikako mi ne ide. Jos sam iznerviran sto mi je slucajno iscupao kabal za svetlo na suncobranu!
Da da taj Vuk k...c od majstora! Mene je zvao da dodjem opet da namestimo a ja nikako nisam hteo da mi ne napravi jos vece probleme.  badmood
Definitivno je on nocna mora za sve ljubitelje automobila.