Autor Tema: Sve u vezi kompjutera... (problemi, saveti, preporuke...)  (Pročitano 636256 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #760 poslato: Decembar 30, 2011, 12:27:23 pre podne »
Dell i MSI je smesno porediti.
U IT svetu kad pricas o nekim nabavkama, MSI pominjes kad BAS BAS BAS nema druga solucija. Dell nije savrsen, ali je dosta kvalitetniji laptop u svakom pogledu.
Dell daje 3 godine jer propisuje proizvodjac tako, a MSI daje 1god, samo kod nas je 2god zbog zakonskog minimuma.
Ne treba gledati "samo" brend tj marka jer ta marka je zaradila to neko mesto zahvaljujuci minulom radu i dostignucima.
Kupi onda Fiata i to je auto, a razlikuje se od VW samo u brandu. Nije bas tako. Ima nesto i u kondezatorima i nacinu izrade i chipovima...

Guarana dzabe mu popravljas sjebace on to opet za par dana :) i plus to je njemu kucni racunar, on to ne sme da nosi iz kuce

Nino klikni ovo dole, pa citaj na srpskom je.
https://www.google.com/chrome/eula.html?hl=sr&brand=CHMB&utm_campaign=sr&utm_source=sr-ha-emea-sr-sk&utm_medium=ha&installdataindex=homepagepromo

a skini i ovo moze da koristi da ti resimo daljinski
http://www.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup_sr.exe

Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #761 poslato: Decembar 30, 2011, 12:31:00 pre podne »
za prvo mi pise secure conection failed a drugo sa pritisnuo save pa x

Van mreže dzoni_ml

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1025
  • Age: 34
  • Lokacija: Mladenovac/Bg
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #762 poslato: Decembar 30, 2011, 01:53:31 pre podne »
najveca mi je dilema izmedju Dell i MSI???

dell ima 2.4ghz procesor 2gb rama i 320gb hard ali ima tri god garanciju a MSI ima 2.2ghz jaci ram i harda ali dve god garanciju??   wacko

Pogledaj malo i kako ti laptopovi izgledaju,odnosno kvalitet izrade jer je po meni to najbitnija stvar pored ekrana na laptopu! recimo razlike izmedju ova dva laptopa su mizerne prema onome sta ces ti na tom laptopu raditi.Nisi gledao neku toshibu? Vrh laptopovi sto se mene tice
A ako hoces masinu uzmi desktop.Laptop od 30-40 hiljada je uredjaj za net/zajebanciju i sve konfiguracije su malte ne slicne

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #763 poslato: Decembar 30, 2011, 02:17:38 pre podne »
Dell je bolji za nijansu od MSI, imao sam studio dell sa vistom i samo probleme, dao sm ga na poklon... Na poslu takodje imam dell desktop, za godinu dana je samo kuciste ostalo, sve okolo je pocrkalo, prvo monitor, pa tastatura i na kraju mis... Nije ni dell zlato, po meni Sony je ok, ali on je preskup, ne vredi koko traze za njega, zatim smatram da je HP ok, a od niskobudzetnih su me prijatno iznenadili Asus Eee, imam ga, pocelo napajanje da me zeza posle 3 god i Acer, na njemu mi je crklo napajanje posle mesec dana, ali bilo u garanciji, pa su zamenili. Asus i Acer koje sam pomenuo su Notebook-ovi.
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže Zlocesti

  • Ma .... LOoOOdilo :)
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1495
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd, Djeram
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Bora 1.9 tDI 131ks
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #764 poslato: Decembar 30, 2011, 03:27:52 pre podne »
toshiba ..
kvalitetna izrada .. ok kofiguracije .. malo jaca cena
i ono najvaznije garancija bez obzira  na sta ...

do sada sam kupio (tj predlozio a drugi kupili ) 9 kom  i sve rade savrseno ..bez i jedne mane .. falinke ..


ja licno imam acera 9410 17 .. kupljen pre 6 godina i dan danas radi ne savrseno nego perfetknto .. centrino procesor je meni tu ne zamenjiv .. minimalno grejanje u odnosu na perfomanse ..

a recimo gldeao sam neke acere ovde .. ono ko igracka izgleda ..


od asusa bih bezao .. ko djavo od krsta .. dok sam imao prodavnicu .. bilo je reklamacija koliko ti dusha zeli ..

u nekoj zameni sam uzeo msi 16" .. kada kuckas sva je nekako suplja .. lpa ko ovaj punto nash .. a da ne spominjem da ima amd procesor i atijevu karticu pa se greje ko furunce .. na ovom minusu sluzi i kao pecka :)

u principu .. ako ti lap treba cisto za net .. i da slusas muziku i gledas filmove .. najvaznije ti je da ima sto vishe ram memorije 4gb i vishe .. a ovo ostalo ti je manje bitno .. dok ako mislis igrice da pikash .. e to je vec .. druga stvar B)

« Poslednja izmena: Decembar 30, 2011, 03:35:35 pre podne od strane Zlocesti »
[IMG]https://www.freepnglogos.com/uploads/vw-png-logo/pulman-volkswagen-new-pulman-motor-group-png-logo-3.png[\IMG]
******** I nishta  DRUGO  **************

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #765 poslato: Decembar 30, 2011, 08:18:52 pre podne »
Realno su svi isti, samo su nijanse u pitanju sto se kvaliteta tice, ovi skuplji su malo kvalitetnije izrade i to je to ;)

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #766 poslato: Decembar 30, 2011, 09:04:06 pre podne »
Samo za Weleta ;) : Tebra ti pomeša, što se poređenja tiče babe i žabe, fiat i VW, sa laptopovima.U prvom slučaju poređenja razlika je u svemu, a u drugom je u pitanju razlika u brendu jer samo dve odnosno jedna firma pravi procesore : Intel i AMD( i ovo pravi Intel samo je slabiji,jeftiniji, drugačiji proces rada, pa se greje kao šporet...i da ne zalazim...).Recimo ako je i3, i5 ili i7 procesor, razlika je u nijansi, brendu i ceni, a brend je taj koji prodaje robu.To nije rincip u prvom slučaju (fiat-VW)... mahac
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2011, 11:29:29 pre podne od strane Fred Peric »
Земунчанин

Van mreže Miloš_kg

  • VW Početnik
  • Poruke: 45
  • Age: 35
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 6n2 1.4 16v
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #767 poslato: Decembar 30, 2011, 04:24:38 posle podne »
@Coxi
Moj savet ti je da ne uzimas laptop bez Numpada, mnogo znaci... zamorno je juriti brojeve po tastaturi bez Numpada. Druga stvar, ako laptop uzimas za neko normalno koriscenje, a ne za neke zahtevne igrice, onda ti posao zavrsava integrisana grafika... ukoliko zelis neke novije igrice, onda ti je bolje da gledas neku neintegrisanu grafiku. Nemoj da te preterano zamaraju cifre GHz-a, GB-a memorije i ostalo, sve su to nijanse koje obican korisnik ne moze da primeti.

Iz modela koje si postavio ovde, vidim da si sprema da izdvojis 400e max za laptop, s toga, predlozicu ti modele za koje vredi dati pare:
Toshiba satellite L750 - Winwin
Toshiba Satellite C660-1XL - LaptopCentar
Toshiba Satellite C660-1HN - LaptopCentar
DELL Inspiron N5110 Black/Red/Blue - LaptopCentar

Ukoliko LaptopCentar nema prodajno mesto u tvom kraju, onda mozes naruciti laptop, a oni ga isporuce u roku od 24h na kucnu adresu besplatno.
Ukoliko pak ne zelis da se bakces online narucivanjem, onda ti je ovaj gore navedeni iz Winwina best buy po mom misljenju.
Ukoliko placas u kesu, u Winwin-u postoji 12% popusta. Tako da mozes da uzmes neki jaci od 450e, izaci ce ti oko 400e.

Toliko od mene, pozdrav.  ;)


Volkswagen Polo 6n2 1.4 16V Comfortline
Ne brže od života!! VIDEO za sve vozače!

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #768 poslato: Decembar 30, 2011, 04:48:56 posle podne »
toshiba ..
kvalitetna izrada .. ok kofiguracije .. malo jaca cena
i ono najvaznije garancija bez obzira  na sta ...
Jel neko imao iskustva sa tim "no matter what" garancija?
Ja sam čuo da to nije baš tako. Tošibe ne uzimam jer su uvoznici jajare, pa pitam da li je neko imao iskustva.

Fred, tačno je CPU dolazi sa adekvatnim standardom, samo mi reci na čemu se nalazi CPU? Uopšteno ima razlike u izradi ostalih komponenti i nekih dilova sa međuproizvođačima. Konstrukciona rešenja, materijal izrade, procesi provere i testiranja. Nisu preterane razlike, ali ih ima. Doduše mi govorimo ovde o 400e laptopu tako da tu je manje više svejedno šta uzimaš. Samo nemoj MSI :)

12% popusta na keš hehehe volim ove "popuste" U svakoj ozbiljnoj zemlji bi bili na proveri u roku od sat vremena.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #769 poslato: Decembar 30, 2011, 06:33:14 posle podne »
Pozdravlja te komsija sa MSI masine  mahac
Земунчанин

Van mreže Miloš_kg

  • VW Početnik
  • Poruke: 45
  • Age: 35
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 6n2 1.4 16v
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #770 poslato: Decembar 31, 2011, 01:15:14 pre podne »
Kad kazes "bili bi na proveri", ne znam na sta mislis, da li na prodavce ili proizvode. Ako mislis na proizvode, 12% popusta se ne odnosi samo na laptop racunare, vec na proizvode koje je moguce kupiti na rate. To znaci da 12% popusta imas i na konfiguraciju koju sam sastavis od komponenti, na fotoaparate, telefone, stampace i ostalo iz ponude...  sto i nije malo. Kolega sa faxa je, po mojoj preporuci, uzeo ovaj racunar i umesto 40k dinara platio 35.100din, sto nije malo... za 5000din skoro napunis rezervoar   biggrin
Volkswagen Polo 6n2 1.4 16V Comfortline
Ne brže od života!! VIDEO za sve vozače!

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #771 poslato: Decembar 31, 2011, 01:41:17 pre podne »
Kad ti neko da kes veoma je lako "zaturiti" PDV
IT firme rade sa PLAFON 10% zarade, sad ti meni objasni gde matematika da neko daje 12% popusta?
Naravno podrazumeva se da ste proverili cenu za istu konfiguraciju i kod konkurencije, a ne da su ovi prvi napucali cenu, pa vam kao dali popust.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Miloš_kg

  • VW Početnik
  • Poruke: 45
  • Age: 35
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 6n2 1.4 16v
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #772 poslato: Decembar 31, 2011, 02:02:27 pre podne »
Bas to i rade, prvo nabiju cenu, pa daju popust. Proverio sam i konkurenciju, ovo je najpovoljnije. Cena od 35k dinara je vise nego dobra za ovakvu konfiguraciju.
Cena HDD-a je zbog poplave fabrike na Tajvanu neverovatno skocila, tako da bi ovaj racunar mnogo vise izneo, sva sreca pa je kuciste skopljeno pre poskupljenja... samo HDD od 1TB kosta 14-15k dinara  :huh:
Inace, od Januara racunari poskupljuju od 3-5%, tako da se isplati ugrabiti ove "novogodisnje" popuste ma koliko god izgledali sumnjivo.
Volkswagen Polo 6n2 1.4 16V Comfortline
Ne brže od života!! VIDEO za sve vozače!

Van mreže Zlocesti

  • Ma .... LOoOOdilo :)
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1495
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd, Djeram
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Bora 1.9 tDI 131ks
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #773 poslato: Decembar 31, 2011, 02:24:24 pre podne »
"no matter what"  garancija da bi vazila mora se registrovati na dva sajta . prvo na jedan .. pa ko kada te aj registruje onda mozes na drugi .. ubacuju se neki brojevi paci qci ..

kazem da do sada nisam imao nekih loshih iskustava sa kvarenjem toshiba .. prvenstveno mislim na modele c660-xxxxx ali je bila situacija pre nekoliko meseci . mozda cak i godinu dana ..  da su jednu ortakinju "prebili" i uzeli torbu ..u kojoj je i bio lap top ...

pozvala je policiju prijavila kradju .. i sa zapisnikom je otisla na prodajno mesto .. e sada ne znam tacno .. ali znam da su je setali na 3 4 mesta .. ali psole ne punih 20 dana je dobla isti takav nov racunar ...


sto se tice padova, lomljenja .. to vec ne znam ..

ne znam da li sam dobro razumeo . ali je gore neko napisao da se intel mnogo vishe greje nego amd .. sto u opste nije tacno .. moja preporka bezite od amd- jel se greje ubiva ..

sto se tice umericke tastature .. sada je sve vishe modela sa njom . i upravu su ljudi koji kazu da jako puno znaci ..

sa druge stane ako ne mislis mogo da nosas lap top . nego da ti vecinu vremena stoji kuci .. predlozio bi ti da uzmes 17".. posto salbije idu cesto su na nekim akcijama i za 400 450e mozes kupiti odlicnu konfiguraciju ..

sto se tice brendova ... to nije samo ime .. ima nevorovatno velike razlike u izradi same maticne ploce .. ako je ona loshe resena .. ili kao kod nekih modela gde je pregrejavanje veliki problem .. onda tije džabeda uzimas takav lap top .


sve u svemu.. na zadnjem mestu je po meni asus .. ne znam zasto ali jaima toliko loshih iskustava sa njim da je to strasno .. ....
[IMG]https://www.freepnglogos.com/uploads/vw-png-logo/pulman-volkswagen-new-pulman-motor-group-png-logo-3.png[\IMG]
******** I nishta  DRUGO  **************

Van mreže Plazma

  • VW Početnik
  • Poruke: 124
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci, Zemun
  • Karma: +9/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #774 poslato: Decembar 31, 2011, 07:16:52 pre podne »
Ko moze bolje da uzme stoni racunar nego laptop.

Lako se odrzava, lako se menjaju komponente, lako moze da se prepakuje u drugo kuciste,
lakse se resavaju problemi sto se tice pregrevanja, ne moras misliti na bateriju...

To su neki od razloga koji su mi pali na pamet, a ima ih jos.

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #775 poslato: Decembar 31, 2011, 01:52:19 posle podne »
Slazem se sa tobom, sve zavisi kome za sta treba racunar.Dugo sam koristio stoni racunar, i na poslu koristim jos uvek, ali od kad sam uzeo laptop njemu dajem prednost iz prakticnih razloga (pod mishku i vozi driving).
Земунчанин

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #776 poslato: Januar 01, 2012, 05:37:48 posle podne »
Bas to i rade, prvo nabiju cenu, pa daju popust. Proverio sam i konkurenciju, ovo je najpovoljnije. Cena od 35k dinara je vise nego dobra za ovakvu konfiguraciju.
Cena HDD-a je zbog poplave fabrike na Tajvanu neverovatno skocila, tako da bi ovaj racunar mnogo vise izneo, sva sreca pa je kuciste skopljeno pre poskupljenja... samo HDD od 1TB kosta 14-15k dinara  :huh:
Reci mi jel verujes i u Deda Mraza? Ili kako objasnjavas to da svake dve godine u jeku najvece kupovine (uvek oko Nove godine) desi se neko "nepredvidjeno cudo", a do sada je bio pozar u fabrici memorija, cunami u fabrici monitora i zemljotres u fabrici hardova, sada poplava... Ne bi me iznenadilo da sledece godini Godzilla krene da jede po fabrici maticnih ploca. Da li ti je zdrav razum ikad postavio pitanje "Cek, koliko fabrika harddiskova u svetu ima da bi opsluzio ceo svet?" Jedna, pet, dve stotine? Koliko razlicitih proizvodjaca hardova postoji? Koji je to procenat jedne poplavljenje fabrike na svetskom nivou?"
Jedna fabrika navodno poplavi, a cene skoce za 250%? Naravno mi odma sve poverujemo. Ili je poplava ili neko pravi vestacku krizu da okrene velike pare na svetskom nivou, pa sad ti vidi sta je lakse za poverovati.

Sto se tice najbolje ponude to je jako tesko proveriti jer kolicine u Srbiji su katastrofalne i svako prodaje ono sto se trenutno ima. Cene su u 10-20e gore dole, sto je nista u odnosu na uslugu koje odredjene firme pruzaju, a to kod nas niko ne gleda.
Zlocesti, a da li znas nekoga ko je stvarno rascopao laptop i dobio novi? Kazem ja sam cuo da to nije bas tako, ali ne znam nikoga ko je reklamirao tako Toshibu.
Ako uzimas 17" onda savetujem uzmi desktop. Bolji racunar za isto para uz mogucnost nadogradnje. Ako imas 17" to onda gubi svojstvo prenosnog racunara vec nosis ciglu od 5 kila. Ako neko radi na terenu i potreban mu je racunar onda treba, ovako kuca poso kuca poso mi je nepotrebno. Ja recimo bi pre dao svaki dinar u bolji desktop nego dinar u laptop jer mi ne treba. Kod kuce i na poslu koristim racunar, ne treba mi racunar van toga, a kad odem na odmor ili put gledam da zaboravim racunar. Letos na moru lik je posao sa porodicom na more, a na terasi je imao laptop i tablet, a na plazi smartfon. Smesno je bilo da on dve nedelje bulji u ekran nonstop. Otisao na more sa internetom, a ne porodicom.

Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Miloš_kg

  • VW Početnik
  • Poruke: 45
  • Age: 35
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 6n2 1.4 16v
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #777 poslato: Januar 02, 2012, 04:14:30 pre podne »
Ne znam da li nam neko servira ove price, ali znam sta se desava na Tajlandu, a da nije ni vezano za fabriku hard diskova. Moje nije da ulazim u to zbog cega je cena hardova skocila, ja kao kupac gledam da prodjem sto jeftinije i ne razmisljam o tome sta se desava u pozadini, neka o tome neko drugi brine, samo sam pomenuo ono sto je rekao jedan od radnika, o cemu sam kasnije i procitao na netu(konkretno ovde).
Meni je najvaznije da je drug pazario racunar po mnogo nizoj ceni od one koja bi bila sklapljanjem iste konfiguracije trenutno, i da je njime zadovoljan, sve ostalo je manje-vise nebitno... do sledece kupovine racunara.


Volkswagen Polo 6n2 1.4 16V Comfortline
Ne brže od života!! VIDEO za sve vozače!

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #778 poslato: Januar 02, 2012, 04:40:54 pre podne »
Kako to da prodjose 2 meseca, svetsko trziste ima neku odredjenu glad koju uspeva da zadovolji, a nestasice nema?
Konfiguraciju mozes plafon 20e da kupis jeftinije nego kod konkurencije, ali to platis utrosenim vremenom jureci 10 prodavaca.
Prvi put kad se susretnes sa problemom na racunaru videces da nije najbitnije sto jeftinije da prodjes.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Zlocesti

  • Ma .... LOoOOdilo :)
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1495
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd, Djeram
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Bora 1.9 tDI 131ks
Odg: Pomagajte Kompjuterasi (problemi, saveti, preporuke...)
« Odgovor #779 poslato: Januar 02, 2012, 04:49:34 pre podne »
@wele .. da ga je rascopao i dobio drugi to ne znam .. ali ti kazem da znam licno decka kojem je ukraden i sa policiskim zapisnikom .. je dobio drugi ..

teca mu je neki advokat i onje to nesto ne znam ni ja sta kako .. potrajalo je ali je na kraju dobio ..

za 17" sam naravno rekao ako neko hoce lap top .. a ne nosa ga van kuce ... slazem se da za te pare mora mnogo bolji desk top da se uzme .. ali recimo kod mene u stanu jednostavno nema mesta za sto sa desk top racunarom . nego je jedino lap top resenje ..
[IMG]https://www.freepnglogos.com/uploads/vw-png-logo/pulman-volkswagen-new-pulman-motor-group-png-logo-3.png[\IMG]
******** I nishta  DRUGO  **************