Autor Tema: Nebo - krovni tapacirung (popravljanje, menjanje, skidanje, styling neba...)  (Pročitano 236747 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Nebo - krovni tapacirung (popravljanje, menjanje, skidanje, styling neba...)
« Odgovor #400 poslato: Decembar 29, 2019, 12:18:27 posle podne »
Nikako. Samo komplet novo platno jer se na starom platnu odvojila spuzva od platna. Dohakalo mu dubinsko i para
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Burn17

  • VW Početnik
  • Poruke: 57
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: Nebo - krovni tapacirung (popravljanje, menjanje, skidanje, styling neba...)
« Odgovor #401 poslato: Januar 01, 2020, 06:19:31 posle podne »
Neki predlog kako bih ovo mogao da resim? Samo na tom mestu je odlepljeno ostalo sve ok.








nikako, zajebancija prevelika ako hoćeš da izgleda fabrički

ja sam rešio tako što sam otišao kod autotapetara i završio mi je za 2 dana zbog sušenja lepka..inače su mi tražili od 60- 140 eura za nebo golfa 5
« Poslednja izmena: Januar 01, 2020, 06:22:01 posle podne od strane Burn17 »

Van mreže cile-pan

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 297
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6 2.0 Tdi CR
Odg: Nebo - krovni tapacirung (popravljanje, menjanje, skidanje, styling neba...)
« Odgovor #402 poslato: April 10, 2020, 09:33:16 pre podne »
pozdrav kolege,
pocelo je nebo bukvalno da mi visi...imate li neki predlog kod koga da lepim i koliko bi bila realna cena da me ne oderu? :)
unapred zahvalan.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Na mreži Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Bakana

  • VW Početnik
  • Poruke: 26
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Touran
Odg: Nebo - krovni tapacirung (popravljanje, menjanje, skidanje, styling neba...)
« Odgovor #404 poslato: Oktobar 05, 2020, 12:49:19 pre podne »
Kod mene je na touran u neko cimnuo prejako pozadi gde je svetlo u plafonu verovatno menjao sijalicu, i tu se odlepilo komplet sa plastikom tj maskom od svetla nekih 10ak cm sirine, imate li ideju kako nekako da prilepim tu gde se nalazi maska da se ne siri dalje, dal da skinem poklopac od svetla pa nekako uprskam malo lepka i stisnem, i koji lepak