Autor Tema: Siva Trojka 1.9  (Pročitano 1350 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SivaTrojka

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk3 GTD
Siva Trojka 1.9
« poslato: Septembar 16, 2016, 08:16:31 posle podne »
Golf mk3 1993 GTD 1.9 55kw 75 ks.

"Žena moze biti sa sela al' auto mora biti iz Nemačku."Golf je drugi auto koji posedujem kod mene je oko mesec dana.Kao sto sam gore naveo motor je 1.9 dizel i za sada odlicno sluzi.

Koliko sam uspeo da vidim na autu su zelene opruge napred, nazad su fabricke suzbijane i prilicno sam zadovoljan kako lezi na putu malo jeste trvdji al posto vozim zakucanog Yuga ne predstavlja problem.
Za sada pali odlicno samo je predhodni vlasnik stavio amburator-kumulator od 55 ampera do zime cu videti to da menjam.inace akumulator je jos u garanciji.  boodala
Nosi felne 15-ice, imao je i zatamnjena stakla ali sam poskidao folije.

Sto se tice neke opreme ima kadice, tonirana stakla, muziku koju sam prebacio iz yuga (12" Kenwood KFC3009 i alpina F12pojacalo i ground zero kablovi) i sat sa obrtaljkom.  :)

Za sada od ulaganja uzeo sam momo patosnice i onu plastikicu oko brave na gepeku jer je bila polomljena. Neki dalji planovi su farbanje celjusti i dobosa, farbanje prednje maske i znaka u crno (samo mesto gde su resetkice), promena rucice menjaca i menjanje cele table i unustrasnjeg osvetljennja u led i naravno lip od Gti-ja.

Evo par slicica. mahac mahac















« Poslednja izmena: Septembar 16, 2016, 08:21:50 posle podne od strane SivaTrojka »