Autor Tema: Golf 4 GTI 150HP  (Pročitano 31233 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže gane1979

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 333
  • Age: 44
  • Lokacija: Srbija, Bor
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.9 TDI (DI) 85Kw AJM
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #20 poslato: Avgust 02, 2015, 10:50:09 posle podne »
Ja nikako ne bih stavljao ove felne, Santa Monike su X puta lepse...

Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #21 poslato: Avgust 04, 2015, 11:49:53 posle podne »
Odustao sam od felni... Santa Monica idu na sredjivanje, poliranje do visokog sjaja. Trenutno sam u potrazi za difuzorom tako da ako neko ima ili zna nekog da prodaje PP  :)

Van mreže MACNE_GTI

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3510
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd-kaludjerica
  • Karma: +53/-31
  • Pol: Muškarac
  • Tata kako se pise ljubav?? Pisi sine GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #22 poslato: Avgust 05, 2015, 03:35:22 posle podne »
Lep golf bas,kilometraza kakva se tesko vidja za to godiste... a sto se felni tice,doneo si pravu odluku....
PRODAJEM PLAVOG KAMELEONA.
Ne, crvenog...
Ne, zelenog... Uuuu... Ekstraaa... Ne prodajem ga !!
XD

Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #23 poslato: Avgust 05, 2015, 03:46:21 posle podne »
Lep golf bas,kilometraza kakva se tesko vidja za to godiste... a sto se felni tice,doneo si pravu odluku....
Kilometraza je i presudila da ga uzmem. Covek kod koga sam uzeo je zubar, auto je kupljen kao treci i skroz malo je vozen. Kad je kupljen imao je 6.000 km, zadnji servisni interval u ovlascenom servisu je bio na 103.500 km 06.2011 godine. Tada je uradjen kompletan veliki servis a na 137.000 opet prekontrolisano. Enterijer je samo potrebno oprati, sedista niti su propala niti iscepana. U prvoj je boji, nikad nije udaren sem onih sitnih od parkinga ali sve u svemu prezadovoljan sam

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk


Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #24 poslato: Septembar 26, 2015, 09:55:02 posle podne »
Dugo me nije bilo. Ipak, odmori bili pa se malo setalo... Sa golficem presao oko 950 km, prezadovoljan autom, kako ponasanjem tako i potrosnjom... Danas stigla navigacija, postavljena u golfa ali je na ceskom jeziku pa me zanima da li neko zna kako se menja jezik, ubih se da nadjem ali mrka kapa.... Takodje bio sa drugarem u Revo Chip, chipovan Golf VI 1.6 TDI i izvuceno neverovatnih 150HP!!! Doduse auto je nov, presao je 60.000 km :) Svaka cast momcima u Revu, pre svega za gostoprimstvo a zatim i za profesionalnost... Dobih par saveta od njih sta da uradim sa golfom da izvucem neku solidnu snagu pa da pitam i vas, koji ste vec kako sam video izvukli ozbiljnu snagu sta mislite o tome. Predlozili su mi da uradim sledece :
Na autu je vec turbina K03S, predlozili mi da zamenim za K04 ali su mi i rekli da i sa njom mogu dosta da uradim
Blow off ventil HKS ili dv forge
Zadnji lonac da zamenim da stavim protocni
Uklanjanje zadnje sonde.
Najvise me plasi uklanjanje sonde pre svega zbog potrosnje goriva... Evo par slika od danas



« Poslednja izmena: Septembar 26, 2015, 09:59:31 posle podne od strane theGTI »

pekar

  • Gost
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #25 poslato: Septembar 26, 2015, 10:57:47 posle podne »
momci iz revochipa su ti najbolji ;) narocito sale koji je ujedno mozak, uradi kako su ti vec rekli i nece biti nikakvih problema,posle samo  driving sto se tice sonde imas vec o tome pisano negde od tema o auspusima na forumu, nema nikakvih problema nakon uklanjanje iste ;)

Van mreže Nikola Calasan

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3917
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +94/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw e91 320d
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #26 poslato: Septembar 27, 2015, 01:25:20 pre podne »
Sa tom ko3s turbinom mozes da izvuces 250 ks iz tog motora. Sve zavisi na koju snagu potenciras, sa k04 moze i vise, ali tu ti treba druga izduvna grana ja msm, trebaju dr dizne, drugi ic itd. Izadje to na kraju skupa zajebancija. Od kud da tvoj sa 150 ks ima ko3s turbo?

Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #27 poslato: Septembar 27, 2015, 12:36:33 posle podne »
Sa tom ko3s turbinom mozes da izvuces 250 ks iz tog motora. Sve zavisi na koju snagu potenciras, sa k04 moze i vise, ali tu ti treba druga izduvna grana ja msm, trebaju dr dizne, drugi ic itd. Izadje to na kraju skupa zajebancija. Od kud da tvoj sa 150 ks ima ko3s turbo?
Uzeo sam kod druga u servisu, skinuta sa audija s3

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk


Van mreže Nikola Calasan

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3917
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +94/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw e91 320d
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #28 poslato: Septembar 27, 2015, 01:09:26 posle podne »
I montirao si je kod sebe?

Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #29 poslato: Septembar 27, 2015, 01:09:59 posle podne »


Sent from my HTC_M8x using Tapatalk


Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #30 poslato: Septembar 27, 2015, 01:15:02 posle podne »
I montirao si je kod sebe?
Stavljena je dok je moja servisirana, jer kao sto sam napisao auto je stojao dugo vremena. A hteo sam da idem sa autom na more. Mislim da je k03s, nisam siguran jer mislim da je s3 nosio tu turbinu. Nasao sam i k04 turbinu, ako nadjem nekome da prodam moju dolazi ona...

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk


Van mreže djomla.tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 523
  • Age: 34
  • Lokacija: Crna Gora,Berane
  • Karma: +13/-3
  • Pol: Muškarac
  • "if in doubt,flat out"
  • Auto: mk4 gti,mk3 TDI,mk2 vr6 syncro
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #31 poslato: Septembar 27, 2015, 04:50:32 posle podne »
Za ko4 imaš posla da je staviš.  Treba ti izduvna grana,crijeva za ulje i vodu,drugi downpipe (auspuh) ,TIP (crijevo usisa) sa tim sto posle imaš problem sa montiranjem protokomera ,i još po nekih zajebancija oko kacenja crijeva za intercooler. Koja godina je golf?
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2015, 04:53:21 posle podne od strane djomla.tdi »

Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #32 poslato: Septembar 27, 2015, 04:55:51 posle podne »
Za ko4 imaš posla da je staviš.  Treba ti izduvna grana,crijeva za ulje i vodu,drugi downpipe (auspuh) ,TIP (crijevo usisa) sa tim sto posle imaš problem sa montiranjem protokolarna,i još po nekih zajebancija oko kacenja crijeva za intercooler. Koja godina je golf?
2002, AUM oznaka motora

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk


Van mreže djomla.tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 523
  • Age: 34
  • Lokacija: Crna Gora,Berane
  • Karma: +13/-3
  • Pol: Muškarac
  • "if in doubt,flat out"
  • Auto: mk4 gti,mk3 TDI,mk2 vr6 syncro
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #33 poslato: Septembar 27, 2015, 05:01:05 posle podne »
kod tebe je onda fabrički k03s, imaš par auta na forumu sa tom turbinom a mislim da bi najbolje bilo da pregledas temu člana Pekar iz zaječara i vidiš koju je on konjazu dobio sa tom turbinom i par prerada  :)

Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #34 poslato: Septembar 27, 2015, 05:03:03 posle podne »
kod tebe je onda fabrički k03s, imaš par auta na forumu sa tom turbinom a mislim da bi najbolje bilo da pregledas temu člana Pekar iz zaječara i vidiš koju je on konjazu dobio sa tom turbinom i par prerada  :)
Temu clana pekar sam pregledao kompletnu

Van mreže gane1979

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 333
  • Age: 44
  • Lokacija: Srbija, Bor
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.9 TDI (DI) 85Kw AJM
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #35 poslato: Septembar 27, 2015, 05:22:55 posle podne »
Je l mozes molim te da premeris precnik cepova za Santa Monike? Treba da napravim cepove. Spoljasnji i unutrasnji precnik. Ako ti nije tesko.

Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #36 poslato: Septembar 27, 2015, 05:49:17 posle podne »
Je l mozes molim te da premeris precnik cepova za Santa Monike? Treba da napravim cepove. Spoljasnji i unutrasnji precnik. Ako ti nije tesko.
Cepove srafova ili centralni?

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk


Van mreže gane1979

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 333
  • Age: 44
  • Lokacija: Srbija, Bor
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.9 TDI (DI) 85Kw AJM
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #37 poslato: Septembar 28, 2015, 09:04:00 pre podne »
Centralni cep.

Van mreže DraganUS

  • VW Početnik
  • Poruke: 30
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: A3 1.8t AWP
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #38 poslato: Septembar 28, 2015, 11:05:11 posle podne »
I montirao si je kod sebe?
Stavljena je dok je moja servisirana, jer kao sto sam napisao auto je stojao dugo vremena. A hteo sam da idem sa autom na more. Mislim da je k03s, nisam siguran jer mislim da je s3 nosio tu turbinu. Nasao sam i k04 turbinu, ako nadjem nekome da prodam moju dolazi ona...

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk

Na S3 je smao isla K04-02x serija, nikad k03. Koju K04 si nasao 001 ili 02x seriju? Ako je 001 onda ti odgovara sve tvoje i smao zamenis K03, ako je 02x serija onda moras dosta da menjas.



Za ko4 imaš posla da je staviš.  Treba ti izduvna grana,crijeva za ulje i vodu,drugi downpipe (auspuh) ,TIP (crijevo usisa) sa tim sto posle imaš problem sa montiranjem protokomera ,i još po nekih zajebancija oko kacenja crijeva za intercooler. Koja godina je golf?

Na sta mislis problem sa kacenjem protokomera? St ose tice IC ako planira 02x seriju bez FMIC bolje da i ne pokusava.

momci iz revochipa su ti najbolji ;) narocito sale koji je ujedno mozak, uradi kako su ti vec rekli i nece biti nikakvih problema,posle samo  driving sto se tice sonde imas vec o tome pisano negde od tema o auspusima na forumu, nema nikakvih problema nakon uklanjanje iste ;)

Meni je Sale iz Revo-a rekao da su izbacili Stage 2/3 i da ne rade vise.
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2015, 11:08:07 posle podne od strane DraganUS »

Van mreže theGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 133
  • Age: 33
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI
Odg: Golf 4 GTI 150HP
« Odgovor #39 poslato: Septembar 28, 2015, 11:29:18 posle podne »
I montirao si je kod sebe?
Stavljena je dok je moja servisirana, jer kao sto sam napisao auto je stojao dugo vremena. A hteo sam da idem sa autom na more. Mislim da je k03s, nisam siguran jer mislim da je s3 nosio tu turbinu. Nasao sam i k04 turbinu, ako nadjem nekome da prodam moju dolazi ona...

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk

Na S3 je smao isla K04-02x serija, nikad k03. Koju K04 si nasao 001 ili 02x seriju? Ako je 001 onda ti odgovara sve tvoje i smao zamenis K03, ako je 02x serija onda moras dosta da menjas.



Za ko4 imaš posla da je staviš.  Treba ti izduvna grana,crijeva za ulje i vodu,drugi downpipe (auspuh) ,TIP (crijevo usisa) sa tim sto posle imaš problem sa montiranjem protokomera ,i još po nekih zajebancija oko kacenja crijeva za intercooler. Koja godina je golf?

Na sta mislis problem sa kacenjem protokomera? St ose tice IC ako planira 02x seriju bez FMIC bolje da i ne pokusava.

momci iz revochipa su ti najbolji ;) narocito sale koji je ujedno mozak, uradi kako su ti vec rekli i nece biti nikakvih problema,posle samo  driving sto se tice sonde imas vec o tome pisano negde od tema o auspusima na forumu, nema nikakvih problema nakon uklanjanje iste ;)

Meni je Sale iz Revo-a rekao da su izbacili Stage 2/3 i da ne rade vise.
U revo sam bio u subotu i pricam Saletovu pricu. Odradi to, to i to imas 240 konja ko nista. Nasao sam ovu turbinu
 

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk