Autor Tema: kodiranje maglenki  (Pročitano 1614 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže stung1

  • VW Početnik
  • Poruke: 97
  • Lokacija: Istocno Sarajevo Republika Srpska
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b6 sportline
kodiranje maglenki
« poslato: April 14, 2018, 09:03:18 posle podne »
Danas sam nabacio maglenke na passata b6 jer ih nije imao prije. Uredno sam provukao kablove u kabinu do modula, drug elrktricar na autodati vidio gdje se kopcaju i spojio i sve ok. Međutim kad smo posli da nakodiramo maglenke i corner light tih opcija nema. Sad ako neko zna da li se to nekako moze nakodirati ili se mora mjenjat modul. Oznaka mog modula je 3C0 937 049 H. Zahvalan svima
Ako su dva muškaraca koji izadju iz jedne zene braca, onda su i dva muškaraca koji  udju u jednu ženu makar drugi rodjaci.

Van mreže RUS

  • Moderator
  • Ultimate Member
  • ***
  • Poruke: 7970
  • Age: 55
  • Lokacija: Boleč-Ivanjica-Moskva
  • Karma: +171/-75
  • Pol: Muškarac
  • Boban-Rus
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI-DSG
Odg: kodiranje maglenki
« Odgovor #1 poslato: April 14, 2018, 09:42:47 posle podne »
Sam si dao odgovor time sto ni instalaciju nije imao, sve ti se samo kaze. Modul mora drugi.
Boban-Rus

Van mreže stung1

  • VW Početnik
  • Poruke: 97
  • Lokacija: Istocno Sarajevo Republika Srpska
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b6 sportline
Odg: kodiranje maglenki
« Odgovor #2 poslato: April 14, 2018, 10:19:01 posle podne »
Bice izgleda kopcanje sa relejom na prekidac za svjetla. Nema druge nije jeftin modul. Hvala drug
Ako su dva muškaraca koji izadju iz jedne zene braca, onda su i dva muškaraca koji  udju u jednu ženu makar drugi rodjaci.

Van mreže stung1

  • VW Početnik
  • Poruke: 97
  • Lokacija: Istocno Sarajevo Republika Srpska
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b6 sportline
Odg: kodiranje maglenki
« Odgovor #3 poslato: Maj 21, 2018, 12:03:15 posle podne »
Pošto sam otvorio temu, a u međuvremenu sam riješio problem pa eto da podijelim iskustvo možda nekome zatreba. Passat b6 nije imao maglenke, te sam iste nabavio i postavio, provukao kablove i skopčao sve kako treba ali iste nisu radile iz razloga što moj comfort modul nije podrzavao maglenke a oznaka je 3C0 937 049 H i u pitanju je 23-bitni (medium). Bacam se u potragu i nalazim 3C0 937 049 AJ modul a u pitanju je 30-bitni (highend) jedan od najačih modula na kome se bukvalno sve može iskodirati(xenon,grijanje sjedišta, i dr.). Nakon postavljanja modula slijedi kodiranje i to sve radi kao sat. Sada rade maglenke, corner light i sl. Eto toliko o ovom iskustvu. :46 :46 :46
Ako su dva muškaraca koji izadju iz jedne zene braca, onda su i dva muškaraca koji  udju u jednu ženu makar drugi rodjaci.

Van mreže vllada

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 484
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +9/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: kodiranje maglenki
« Odgovor #4 poslato: Maj 21, 2018, 10:37:11 posle podne »
Где си купио модул? Ја би узео за моју петицу.
Исто имам тај средњи, а узео би тај хајлајн.


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Van mreže stung1

  • VW Početnik
  • Poruke: 97
  • Lokacija: Istocno Sarajevo Republika Srpska
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b6 sportline
Odg: kodiranje maglenki
« Odgovor #5 poslato: Maj 22, 2018, 12:28:56 pre podne »
Prvo sam trazio po otpadima i puno su mi trazili oko 80 eura, a onda zaganjam po PIK-u i nadjem za 40 eura kod jednog lika u Sarajevu. Na otpadima znaju da je to najjaca verzija pa ga ne daju bas jeftino. Pozz
Ako su dva muškaraca koji izadju iz jedne zene braca, onda su i dva muškaraca koji  udju u jednu ženu makar drugi rodjaci.

Van mreže vllada

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 484
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +9/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: kodiranje maglenki
« Odgovor #6 poslato: Maj 22, 2018, 06:22:49 pre podne »
Ок. Хвала


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk