Autor Tema: Golf 4 1.6 16v  (Pročitano 1729 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže koska0202

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: Leskovac
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 4 1.6 16v
Golf 4 1.6 16v
« poslato: Oktobar 08, 2017, 10:49:22 posle podne »
Pozdrav,ljudi!
Juce sam kupio Golfa 4 1.6 16v i prvi utisak posle prelaska iz Audija 80 (Jaje) je da je vrlo tvrd i oseca svaku neravninu.Doduse,nosi 16-ice 205 ,55 ,pa se nadam da ce se situacija malo promeniti kad mu budem stavio zimske 15-ice 195 ,70.Inace,bio bih vam zahvalan kada biste mi odgovorili na nekoliko pitanjca:
    1. Brojevi i simboli na board kompjuteru su, pri startovanju auta i nekih pola sata posle, jasno vidljivi,ali  vremenom se pojacava  crvena boja pozadine ekrana i kontrast se smanjuje ,pa postaju sve manje i manje vidljivi.Kada pogledam sa strane (npr. sa pozicije suvozaca) sve se vidi kako treba,ali sa mesta vozaca je vrrrlo slaba vidljivost.
     Da li ste imali iskustva sa slicnim problemima i kako je moguce resiti ga?
   
    2. Na autu je ugrađen Lovato sekvent plin i na racunaru se ocitavaju određene vrednosti prosecne  i trenutne potrosnje  plina koje deluju vrlo realno(recimo,u poredjenju sa kompjuterom na Pasatu B3 od mog druga,koji pri voznji na plinu pokazuje neke enormne i ocigledno netacne vrednosti).
     Da li je moguce da bord copm. tacno meri potrosnju plina ?
   
    3. Ne radi mi dugme za resetovanje kilometraze na km satu .
     Sta moze biti u pitanju i kako ga je moguce popraviti?

                                                                                          UNAPRED HVALA  !!!

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 08, 2017, 11:07:42 posle podne »
Sa srećom da te služi! U ovom delu foruma se samo predstavlja vozilo po mogućnosti sa slikama naravno, a sve probleme vezane za svoje vozilo ćeš morati da otvoriš nove teme u potforumu predviđeno za te probleme.

Van mreže koska0202

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: Leskovac
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 4 1.6 16v
Odg: Golf 4 1.6 16v
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 08, 2017, 11:11:13 posle podne »
OK!Hvala! Ne zamerite mi,nemam mnogo iskustva u ucestvovanju na forumima...