Autor Tema: Passat B6 Highline  (Pročitano 2734 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Perkele

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: NBG
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat CC
Passat B6 Highline
« poslato: Septembar 11, 2017, 05:14:29 posle podne »
Pozdrav svima.  :46

Posle svog predstavljanja u temi za predstavljanje novih clanova ovde cu da napisem koju recenicu o autu koji sam kupio pre nedelju dana i da okacim koju sliku. A sto mi je najbitnije i da pitam par pitanja na koja vi sigurno znate odgovore.  :)
Da odmah kazem da mi je ovo prvi VW u zivotu i da nisam ocekivao od njega bukvalno nista ali da sam posle nedelju dana voznje prilicno zadovoljan kolima. Pre ovog auta sam vozio preko 5 godina Saab 9-5 aero 2.3 250 konja u totalnom fullu, sa xenonima, ventilacijom sedista...
Ovaj passat ima bas bas jaku opremu i stanje auta koje je savrseno, prosto nestvarno za to godiste i to su dva razloga sto sam ga i kupio.
Od opreme ima bi xenon oem farove sa pracenjem krivina i bocnim svetlima koja se pale pri svakom motanju volana, siber koji ima na sebi solarni panel, ima senzor za kisu, senzor za mrak, sklapanje retrovizora, svetlo ispod retrovizora, grejanje prednjih i zadnjih sedista, grejac prednje soferke, MDF2 multimediju, DSG menjac sa saltanjem na volanu, zatamnjivanje retrovizora, verovatno sam jos nesto zaboravio ali uglavnom bas jaku opremu ima.  :)
Evo i koja slika auta:





























U planu je dubinsko pranje posto su sedista bas prljava... 

E sad, vidi se na jednoj od slika neki nosac za telefon, koji je to nosac za koji telefon, video sam neke nastavke koji se stave u taj nosac pa moze neki drugi telefon? I zanima me kako funkcionise to sa solarnim siberom, da li ja negde nesto palim ili on sam ima neki senzor temperature pa sam pali ventilaciju kad je auto na suncu?


« Poslednja izmena: Septembar 11, 2017, 05:23:34 posle podne od strane Perkele »