Autor Tema: Volkswagen Jetta  (Pročitano 3225 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže StefanB95

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Seat Leon FR 1P
Volkswagen Jetta
« poslato: Jun 09, 2017, 02:12:00 posle podne »
Da predstavim moj auto. U pitanju je Volkswagen Jetta, za americko trziste, 2002 godiste. U pitanju je motor 2.0 benzinac, 115 konja, automatski menjac. Imam u planu da ga zatamnim, felne vece da stavim i jos mnogo toga. Za sad ovoliko  :26
















































« Poslednja izmena: Jun 09, 2017, 02:22:09 posle podne od strane StefanB95 »

Van mreže StefanB95

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Seat Leon FR 1P
Odg: Volkswagen Jetta
« Odgovor #1 poslato: Jul 29, 2017, 05:28:57 posle podne »
Polako su krenuli radovi. Poceo sam pre 20 dana da ga vozim, jer sam cekao na odjavu tablica skoro mesec dana. Prvi utisci, jako cvrst auto, sedista su malo tvrdja, ali nista strasno. Ima par sitnica da se odradi oko trapa, treba da stavim katalizator i auspuh je malo busan, pa je bucniji. Auto u dobrom stanju, jako utegnut, odrzavan redovno, maksimalno je ocuvan i kupljen je od vlasnika koji je vozio 12 godina ovaj auto. Danas odradjena jedna sitnica, ofarbana u crveno kociona klesta.



















Takodje isto pre par dana su ispolirani farovi, sa tim ima mnogo prljavstine unutar fara, pa ce trebati da se otvara. A u planu su i xenon svetla neka da se stave, jer svetla bacaju nekako nisko i nemaju nikakvu jacinu, ni kratko ni dugo svetlo.















Ovih dana bih trebao i stakla da tamnim, pa kasnije jos neke stvari. P.S ako ima neko kozna sedista za njega u krem boji, neka mi posalje PP.


« Poslednja izmena: Jul 29, 2017, 05:33:24 posle podne od strane StefanB95 »

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Volkswagen Jetta
« Odgovor #2 poslato: Jul 31, 2017, 01:47:12 posle podne »
Oduvek sam gotivio ovo americko mesto za tablicu, mada mi iskreno ova kombinacija motora i menjaca nije bas najzanimljivija. Jesi bas jurio ovaj model?

Van mreže StefanB95

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Seat Leon FR 1P
Odg: Volkswagen Jetta
« Odgovor #3 poslato: Avgust 01, 2017, 02:51:02 posle podne »
Izgledace bas gotivno kad stigne ta americka. Pa iskreno nisam, ja sam najradije hteo TDI, jer u sustini ovo je prvi put da vozim benzinca, sve dizeli do sad.  Medjutim imao sam neki auto koji mi bas nije odgovarao, pravio mi probleme, i ovo mi slucajno iskocilo, a za mene bolja kola od nemackih nema (tacnije imao sam Alfu 156  lollol ) Jedan vlasnik 12 godina, i ocuvan je stvarno maksimalno. Potrosnja mu je iskreno malo jaca. Inace uradjeno i dubinsko pranje auta, odmah i nove tipske patosnice. Sad je kao nov  B)














E sad imam i jedno pitanje, tacnije savet mi treba. Volan mi je bas u losem stanju, oguljen je sto se moze videti i na slici gore. Dok vozim ostaje mi sve crno na ruci lepljivo. Sta je najbolje uraditi sa tim?

Van mreže Nosfaratu

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Age: 34
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +43/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ?
Odg: Volkswagen Jetta
« Odgovor #4 poslato: Avgust 01, 2017, 03:04:05 posle podne »
Taj volan je prilicno ruzan, cak i da je super stanje. To je stariji model trokrakog volana, do 1998 se ugradjivao, nekako je deblji od ovog novijeg i ti spojevi dole su glomazni...
Ja bih kupio na tvom mestu drugi obruc od fabricke koze, samo da nadjes u ok stanju...

Sto kaze kolega motor i menjac, bas penzionerska kombinacija. Skoro je neko mesec ipo dana tragao za tim motorom ili samo glavom, muka da se nadje.  Nadam se da ce tebe sluziti dugo i valjano. :-D

Jesi probao da stelujes farove?

Super sto je Amerikanac, ima neki poseban smek, valjda sto ga nema na nasim prostorima...

Van mreže StefanB95

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Seat Leon FR 1P
Odg: Volkswagen Jetta
« Odgovor #5 poslato: Avgust 01, 2017, 08:52:58 posle podne »
Sta znam, meni volan kao volan, izgled ok, nista spektakularno, ali ok. Razmisljao sam cak i da stavim drugi volan, sve zavisi. Hhaha, to se slazem, jeste nekako penzionerski, doduse imao sam cak i neke planove da ubacim manuelni menjac, jer nekako to i najvise volim. Prethodna kola koja sam vozio bila su u sustini do 200 KS, tako da je ovo za mene neobicno.  Nadam se i ja da ce sluziti dugo. E sad, ne znam da li neko ima iskustva sa cipom sto se tice ovog motora? Da li valja cipovati ovakav motor i koliko se tu dobija na snazi?  Nisam jos probao, prvenstveno gledam da resim problem jedan. Farovi su mi mnogo prljavi iznutra, neki kazu da otvorim, neku kazu nije pametno, jer se lako zezne. To gledam prvo da resim, a zatim xenon svetla da ubacim. Jeste tacno je da ima neki smek, i stvarno ga nema tako cesto na nasim putevima, bar ja do sada nisam vidjao ovde kod mene u Brace Jerkovic i sire Boru amerikanca iliti Dzetu.

Van mreže Marko_Nis

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1222
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +25/-29
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk5 GT
Odg: Volkswagen Jetta
« Odgovor #6 poslato: Avgust 02, 2017, 11:34:35 pre podne »
Ovaj motor se ne cipuje  :45

Van mreže StefanB95

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Age: 28
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Seat Leon FR 1P
Odg: Volkswagen Jetta
« Odgovor #7 poslato: Avgust 02, 2017, 01:36:30 posle podne »
:47

Ubacena i multimedija, u pitanju je Pioneer AVH-270bt

« Poslednja izmena: Novembar 15, 2020, 01:45:59 posle podne od strane Modus »