Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208994 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #620 poslato: Septembar 01, 2017, 11:12:09 posle podne »
Brate, još uvek nemam srca da to stavim na nju. Previše je lepih trenutaka i anegdota doživljeno sa njom, razmišljao sam o svemu ali je izvesno da će je takva sudbina zadesiti jednog dana. Dok sam još u snazi, ćeram krkelu ... mada sam obećao sebi jednog kampera za penzionerske dane.  A onda će mi krkela postati višak  batine ...

2busy, želim ti da ispuniš svoju želju i veruj da ovo nije finansijski puno zahtevno kao što izgleda. Svi detalji će biti na kraju.


Worthersee ... ali na transilvanijskim alpima  ;) ... poslednje pripreme a onda se kreće u osvajanje TA ...

...
Put vodi pored jezera, kakav je ugodjaj u vožnji zaključite sami ...

...
Jedna kamenolomska i od mene, da ne bude da sam ja najgori od sve dece na forumu  lollol ...

...

...
E, odje se krkela kupa dok se ja sunčam  :58 ...

...
Imao sam i konkurenciju. što bi rekli i nad krkelom ima krkela.

...
Početak i prvi deo TA je krivinarenje kroz šumovite predele. Peglanje krivina za sve pare. Alal im kure za vinjetu od samo 3 evra ...

...

...
Patrolno vozilo AMSRO  lollol ... jedna od retkih ne asfaltiranih deonica TA. Vrlo je kratka i verovatno služi da podseti na njen prvobitan izgled.
Enduraši plaču za takvom TA odkako je komplet asfaltirana.

...
Drugi i najatraktivniji deo TA počinje ovde.
Ima nekoliko tabli i znakova gde svi lepe svoja obeležja i ambleme. Poštujem tradiciju jer nema smisla da se brukamo, neka se zna da smo se i mi ovde zapljunuli.

...

...
Jedna pozerska za putopis a onda gas u patos  driving driving driving ...

...
Do sutra  mahac ...


 :84 :84 :84 ... TRANSALPINA JE SPEKTAKL ... vozi se vrhovima karpata preko 3 prevoja od kojih je svaki na visini većoj od 2100mnv.
                        Da sam čika doktor prepisao bih TA svakome kao terapiju da je odvoza svake godine bar po jednom  driving driving driving ...
...

...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 24
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #621 poslato: Septembar 02, 2017, 12:27:35 pre podne »
Zamiolio bi admine da pošalju nalepnice kluba, ne za 'krkelu' već za ove znakove i bilborde. :) Svugde da bude reklama  :84 biggrin

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #622 poslato: Septembar 02, 2017, 09:05:44 posle podne »
S neba pa u rebra.
Odma počinje nagli uspon, krivinarenje a zatim serpentinisanje. A kada se popenjete na vrhove karpata i počnete tuda da vozite, istog trenutka počinjete da planirate kada ćete ponovo doći.

Ovde se meša miris spaljene lamele onih koji se penju sa mirisom spaljenih paknova i pločica onih koji se spuštaju. Moja taktika je bila da na svakoj uzbrdici zbog velikog nagiba  polazim pod ručnom a na nizbrdicama kratko ali češće kočim.

Kombetu vozi neki klinac, očigledno ne iskusan. Pri svakom polasku mu kombeta pobegne unazad a on ga secka na vagu i tako polazi unapred. Ubio je lamelu ... kandela lamela ...

...
Zašto je bitno pratiti vremensku prognozu pred polazak na TF i TA ... zato da bi za sve pare uzivali u prirodi, voznji i pogledu koji puca u daljinu.

...
Stajem svugde ali ne da bi hladio krkelu nego da bi meditirao.
Imam ručni prekidač ventilatora baš zbog ovakvih situacija i on je bio konstantno u akciji. Grejanje je bilo ukljuceno a prekidač ventilatora na 1  :83 ...
Nije humano koliko je kola bilo parkirano pored puta sa dignutom haubom i pregrejanim motorom.

...
Nagib je do jaja, slika ne daje takav utisak. Krenuo sam 1, i prebacio u 2, a motor jedva prihvata ubrzanje. Tamo u daljini na uzbrdici sam vozio drugom a brzina je bila 40 km na 3000 obrtaja.

...

...
Krkela samo stenje i prdi uz brdo ali junački napreduje i izbija na jedan od prevoja. Visina preko 2100 mnv  alealeee ...
Mudonje su se popele jos koji metar više od mene ali sam se i ja qrčio za sve pare. Odavde imate pogled na sve 4 strane sveta kao na dlanu.

...
I šta kažete rodjaci, plin je samo za kuvanje  lollol lollol lollol ... Možda, ali samo kod paje patka u crtanom filmu  lollol ...

...
Odavde smo došli, pogled desno ispod bankine ... a idemo tamo kuda vijuga ona zmija u daljini.

...
Mudonje i krkela u akciji negde gore visoko.
Nije mi jasno gde su nestali oni napaljeni ulični trkači što voze u japankama i majcama na brtele. Ja takve ovde ne vide  :48 ...

...

...

...
Najzahtevnije serpentine su na izlazu na sledeći prevoj. Nema šanse ući u nju sa 2, brzinom i proći  bez stajanja u krvini a onda opet ubaciti u 1, i klaj klaj.
Možda i može ali sa nekim V12 6,0 ...
Savlada uspešno krkela i ova 3 nivoa puta, jedan su iza drugog na malom rastojanju ..

...
Ćeramo se dalje, svako vozi ono što ima ..

...

...
Krivinarenje za sve pare ... vozim i razmišljam kako bi bilo lepo sve to ponoviti sledećeg vikenda  bicedobro ...

...

...

...
Hebeno je kada se opustiš i dozvoliš da te ponese pravac a onda te dočeka lakat krivina x2. Nije ovo trkačka staza pa da izletiš sa staze a onda izadješ i sedneš na travicu dok čekaš pomoć. Ovde je ulog mnogo veći.

...

...
U jednom trenutku kapiram da više ne znam šta da slikam, toliko je situacija i dogadjaja da ne znam kako da reagujem. Bacam aparat na zadnje sedište a onda uživam u onome zbog čega sam i došao čak ovde. Uživam u adrenalinskoj vožnji  driving driving driving ...
Ugledam jedan idealan proplanak i pravac na njega. Pogled je perfektan na put koji je ispod mene. Jedno je gledati trke na stazi a drugo je gledati sve to u real tajmu.

Toplo je ali pirka planinski povetarac, ništa od izležavanja na travici. Zavaljujem desno sedište, noge kroz prozor a pivkana u ruci ,,,

A onda mi na pamet padoše oni koji kukaju i bogoradaju kako je zajebano odvozati nekoliko kilometara kroz Grdelicu  boodala boodala boodala ...

...

...
Do sutra  mahac ... ili prekosutra  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Igor_92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1543
  • Age: 31
  • Lokacija: Novi Sad/Rumenka
  • Karma: +59/-15
  • Pol: Muškarac
  • VW U <3
  • Auto: BMW E46 320d / Vw Golf 2 1.6GL
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #623 poslato: Septembar 03, 2017, 12:00:11 pre podne »
svaka cast, uzivanje je citati tvoju temu  :46

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #624 poslato: Septembar 03, 2017, 09:16:16 posle podne »
 clap clap clap

Van mreže Duledudule

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 204
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +11/-8
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Fabia 1.9 TDI Combi
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #625 poslato: Septembar 04, 2017, 05:23:07 posle podne »
Svaki update čitam po više puta! Fantastično!  clap :25 clap :25
E0A 1D0 5SL 5RQ 1KK 6FB 1AP 3FA 1N2 1ND H0G 4UE 4R2 3NC 3QT 4X0 4A0 8L3 J0L 7AA 8GD 6YO 9AP 8RE 7QO 8AA 8QE 8XO 4K3 B14 GO2 QN0 3L1 9P0 Q1A 7XO 9WO BWA 7AO QGO 0GE L08 7P0 F0A 3S2

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #626 poslato: Septembar 04, 2017, 09:36:45 posle podne »
 clap clap clap ... evo me, tu sam  bicedobro ...

Najavio sam pauzu od dan ili dva pa da nastavim. Nisam ja kao oni farbari, limari i mehaničari što obećaju da će odraditi posao za 2 dana a posle im bude malo i dve nedelje  lollol ...

Napravio sam solidnu pauzu na onom prevoju, sve su se kockice poklopile pa sam bukvalno pao u neki blaženi trans i osećao se kao na 7 nebu.

Krećem dalje, ubrzo počinje spust sa vrha karpata do podnožja i vozi se bukvalno slalom, nema više serpentina već se peglaju brze krivine. Prolazim kroz ski centar koji se nalazi u planinskom mestu Ranca gde stajem na kratku pauzu da izblejim a onda krećem dalje i to bi ujedno i bio neki kraj sa planinarenjem po karpatima.

Slika sa te deonice nemam jer ni je fotkanje bilo preko glave a i malo sam mu ga dao po  driving ...

Mrakača se već navukla i nisam raspoložen za noćnu vožnju. Vučem ručnu.

Rumunija je prepuna pansiona, mislim da se piše peninsula ili sam ja to nešto permutovao u svojo lobanji. Po naški se to kaže prenoćište. Cene su uglavnom oko 50 lei ili 12e.
Sasvim korektna cena, da ne kažem čak i da je jeftino jer na zapadu za te pare ne bi dobili ni osmeh a kamoli nešto više.

 :84 ... u tu cenu su bile uračunate i dve crnkinje, bila neka akcija tipa platiš jednu a dobiješ dve  :48 ...

Plan za naredni dan je bio obilazak i vožnja BanatskomAlpinom  driving ... nalazi se u blizini naše granice (bela crkva), vozi se na visinama malo većim od 1000 mnv pa reko ajd i to da odvozam jer tamo nikada nisam bio.

Ipak se predomišljam, još uvek sam ispunjen i pod adrenalinom od predhodnog dana tako da prelazim granicu kod djerdapa i našom obalom dunava peglam do beograda.

Gore pomenutu banatskualpinu za ostavljam neki drugi put i neki drugi izlet u skorije vreme. Krug iz beograda, tamo i nazad je oko 55o km  driving ...

Pauza u donjem milanovcu ... prija mi taj gradić za sve pare. Pogled mi i dalje beži na dunav i na stranu odakle sam došao.

...
Do beograda ravno 200 km, toliko ima od pumpe u centru grada do krkeline garaže.
Još par stajanki pored puta i pogled sa naše obale na rumunsku stranu kojom sam vozio predhodnih dana ...

...

...
Dolazim kući i parkiram se, na satu nešto malo ispod 1400 km. Ceo krug bi mogao da se zatvori sa nekih 1250 km ali obzirom da sam ja neke deonice vozio po dva puta i skretao na kojekakve putiće da vidim šta ima iza ćoška, dogurao sam do te cifre.

TF i TA nikako ne spadaju u vikend vožnju, ja sam to tako odvozao zbog nekih svojih razloga (kriza srednjih godina pa da vidim koliko mogu za 2 dana   lollol ),
Neka 4 dana su minimum jer 1 dan će te izgubiti samo na TF fotkajući prirodu + stajati na svakoj serpentini. Isto važi za TA ali da ne pametujem i pravim drugome raspored.

Vremenska prognoza je bitan faktor, od nje zavisi sve ostalo. DŽabe sve ako je vreme tmurno i kišovito. a onda slike nisu kao u ovom putopisu već kao ove sa krkelinog 1, puta na karpate  badmood ...

...

...
Sajt na kome se ja informišem i pratim vremensku prognozu je za svaku preporuku, posebno kada je TF i TA u pitanju ... https://www.yr.no/place/Romania/Other/Mun%C5%A3ii_F%C4%83g%C4%83ra%C5%9F/long.html

Plin je u rasponu od 2 - 2,5 lei. U dinarima od 54 do 67 mada je na većini pumpi oko 60 dinara.

Ako nekoga zanima kako su pozicionirani TF i TA na karti rumunije, to može videti na sledećoj slici ...

...
Možda je nekome ovo daleko ili se ne uklapa u neke svoje planove ali ono što bih ja svakome preporučio da odvoza je čuveni put PLUŽINE-TRSA-ŽABLJAK preko durmitora.

Ta deonica bi slobodno mogla da se nazove TF i TA za početnike. Ceo durmitorski putopis je na 12 strani teme  big_boss ... par slidz nije na odmet  bicedobro ...

...

...

...

...
Za one koji planiraju da odvozaju jadransku magistarlu, preporuka je da prvo odvozaju djerdapsku klisuru tj dunavsku magistralu sa obe strane. Krug iz beograda je oko 600 km a slike ste delimično videli i u ovom putopisu.
prvi dan rumunska obala  driving ... a drugi dan povratak kladovo-milanovac-beograd.

Prenoćište u blizini kladova, 9 evrova za dve osobe. Ako to i tako nešto ima u toj cenjenoj evropi, kazujte pa da idem oMa  driving ....

Sad imate priliku da vidite gde momci iz kladova privode na noćenje sa doručkom   :dunk...
http://www.promehedinti.ro/rs/casa-de-vacanta-zikica-carojevic/

Do neke sledeće vožnje  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #627 poslato: Novembar 05, 2017, 02:42:59 posle podne »
Sta li je novo u planu ???
Putopisna vw-agencija ... mozda Alpi ... pa preko CH do izvora Dunava ... Mesto Donauechingen ... i svratis na kafu ... tu sam ☕ ili 🍺 ... 👍👍👍
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #628 poslato: Novembar 06, 2017, 10:10:21 posle podne »
...  :84 ... jel ovde izvire taj potok ...
...

...
Tvoji su komentari uvek davali neku posebnu čar mojim putopisima, jedan si od onih malobrojnih koji zna onaj osećaj kada bulja žvaće gaće u nekoj nedodjiji iza ponoći .... znaš ono. grčevito stežeš volan i uzdaš se u svoje znanje a još više se uzdaš u ono ispod haube dok pogledom u daljini tražiš zračak svetla.

Pitao sam za tvoje zdravlje, preneo ti pozdrave a ostalo sve znaš i sam ....

Planova nema, sve smo ih sproveli u delo  ... u proteklih mesec dana.

... uradjen reatest plina ...
... produzena registracija ...
... izvadjena zelena karta ...
... obnovljeno AMSS članstvo ...
... zamenjeno ulje i filteri ...
... zamenjen antifriz ...
... podmazana sajla za otvaranje haube. Jbg, zapekla je jer se hauba skoro nikada ne otvara ... nema potrebe  :53 ...

...  :84 ... kupljena i nova jakna za letnje vozikanje ali ću nju predstaviti nekom drugom prilikom.

Potrošio se neki dinar i na gorivo, iskoristili se i oni poslednji suncevi zraci .... sad obrnem po neki krug sa podignutim krovom da me želja mine.

Vuku me daljine ... eto to je u planu, da vidim šta je sa one druge strane brda ....  :26 ....
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #629 poslato: Novembar 11, 2017, 08:02:17 posle podne »
 Sve si objasnio u odgovoru ... komentaru 👍😉 ... potpuno se razumemo ... za odrzavanje vise nego super ... ali zato sa one strane brda nije kraj sveta ...i zato kad se krene na put oko brda dolina i raznih  visina kroz tunele i livade kroz kanjone i potoke ... preko brana  malih usputnih kafana ... motela i hotela ... sa Golfom problema nema ... spusten podignut krov ...on zna za neki put Nov 👍👍👍...
Da to je taj bunar gde izvire Dunav upravo neki 3 km od mene 😉

🍺🍺🍺
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže s/line

  • VW Klub Prijatelj
  • Sr. Member
  • ***
  • Poruke: 717
  • Lokacija: Grocka
  • Karma: +34/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #630 poslato: Novembar 11, 2017, 11:24:35 posle podne »
Živi i zdravi bili vas dvojica,za nas obične smrtnike vaše reportaže su lek za dušu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #631 poslato: Novembar 12, 2017, 12:59:17 pre podne »
...  :26 ...

Taman se vratih iz skitarenja, sedoh da ažuriram slike od današnje vožnje i turim ih u album a onda ću ih jednog penzionerskog dana analizirati natenane i prisećati  driving driving driving ...

Ali pre toga bacim oko ovde na forum kad ono  :25 ... ma volim i ja vas  congratulations ...

Krkela spava snom pravednika, proslog vikenda se zavucem u kanal da je pogledam malo oZdo, obe manzetne zglobova su ispucale na par mesta ali jos uvek nisu nigde probile tako da se na prolecnom servisu pred pocetak sezone menjaju.

Desna šolja je malo popustila, nema nikakvog lupkanja i slicno ali se ipak preventivno menja u paketu sa manzetnama.

Rucna hvata na 7. zubu. Paknovi su izgurali vise od 50,000km, tako da cu skinuti dobose i videti kakva je situacija. Samo pritegnuti sajlu ili menjati i paknove ...

To ostavljam za proleće ... i to bi bilo to što se tiče krkele.

Kad već spomenuh današnje skitarenje i ažuriranje slika, onda i da okačim neki lek za ovu našu napaćenu radničku klasu  lollol ...

I šta kažeš, jer sam ubo nijansu  ;) ... mada ću na proleće opet u neku drugu boju. Nemam para za drugi auto ali zato imam vremena da krstim jariće  lollol ....
Porani jutros pre petlova ... standardno moj termin kad su ovakve stvari u pitanju. To što je ruzno pače čistije i sija se bolje nego celo jato labudova nećemo da komentarišemo   bicedobro ... jbg, čika travi je to polirao dok ste vi spavali ...
...

...
Pratim i diskusiju o iphonima i ajfonima. Meni lično pucketa u ušima za njima oboma jer koristim onaj sa tipkama kupljen u paketu za 1 dinar ...
Onu razliku u kešu volim da sUnem u mrkelu ... Pun rezervoar benzinjare je dovoljan da se predje nešto malo više od 500km.

...
Sasvim dovoljno za 1 dan i 1 krug  driving ...
Krenulo se rano jutros a vratilo se malo pre. A ono imedju je manje bitno, to ćemo malo detaljnije kada se krkela pusti u promet.
Od mrkele je i ovo puna kapa u ovoj temi ...

...

...
...  :84 ... kad već spominjem iphone VS ajfone ...

                                                                                      moj glas ide za IPman VS Miki Tajson  :13 .... https://www.youtube.com/watch?v=_cPgafBEqn4
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže percon

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: srbija
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk1 gti i Jetta mk1
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #632 poslato: Novembar 12, 2017, 08:06:09 posle podne »
Sve pohvale za turneju,veoma lepo ispricano i slikama docarano thumbup

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #633 poslato: Novembar 18, 2017, 06:21:06 posle podne »
 :26  :26  :26 ... ti tamo drzis juzno istocni deo a ja ovamo severo zapadni ... 😉🙃🍺 ... okolina izvora Dunava ... Reportaze kako si krenuo ako ne na Discavery kanalu ...na BBC sigurno ce biti 👍👍👍
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #634 poslato: Novembar 18, 2017, 11:31:06 posle podne »
Discavery smo podmirili sa ovom predhodnom reportažom, planinski vrhovi i prevoji su njihov fah.

Sad napadamo BBC ... tu mora da bude nešto fensi i glamurozno. Jeste da se krkela ne uklapa u takav stereotip ali bože moj, pravila postoje da bi se kršila. Nova godina lepo pada, planiram 4 slobodna dana + neka sića od 2000 kilometarpičića  driving driving driving ....

Cortina d ampezo mi nije cilj jer će biti pod snegom ali  :79 ... ali bi mogao da dobacim koji km ispred nje  ;) ... driving ...

 :84 ... pare nisu problem jer para ima  lollol .... vremenski uslovi su ovog puta i tata i mama ....

To su planovi ... jednim udarcem da zveknem dve muve tj da se jednim muškim putopisem u temi oprostim od stare i istovremeno zapljunem u novoj godini.
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Kanadjanka

  • VW KLUB Member
  • Full Member
  • *****
  • Poruke: 480
  • Age: 57
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +17/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mkI Gti
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #635 poslato: Novembar 19, 2017, 02:41:36 posle podne »
Generacijo , ako napadnes BBC posle toga kreni da napadas VIASAT EXPLORE i onda vise nema sta. :)

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #636 poslato: Novembar 19, 2017, 06:42:43 posle podne »
Vidimo se na nekom od Prevoja ... zavoja i ostalih Vrhova u toj Regiji 🎅🎅🎅 ... za 928 nema granica 👍🍺
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #637 poslato: Novembar 26, 2017, 10:27:53 pre podne »
...  :26 ...

Generacijo, secas li se ludih 90tih i sta smo sve preziveli tokom njih. Oguglalo se i otupilo na kojekakve zivotne situacije tako da je sad i krajnji sever pacija skola ...


Sta gde kad kako ... krkela je u zimskom snu a mrkela se dzadom siri ko paun  driving driving driving ...

Juce bese prolecni dan pa reko hajd malo da razbijem krkelinu apstinenciju ... jbg zapekle dizne u dvogrlom karbu, diskovi zardjali i napravili spojku sa plocicama, galebovi se ugnjezdili ispod haube, pcele u zadnjem loncu  boodala ...

Nova godina kuca na vratima, treba obrnuti par somica km u par dana tako da ... tako da je ono juce bio samo laksi kondicioni trening i odrzavanje forme  driving ...

Par slika iznad je izvor dunava. Kako su nemci od ono malo vode uspeli da naprave onoliku reku, malo je kome jasno.

Dunav ... hehehe, to mi je dalo ideju tako da je jucerasnji dan osvanuo pod radnim nazivom

                                                               FORSIRANJE DUNAVA I PROVERA BORBENE SPREMNOSTI U ZIMSKOM PERIODU

Priznajem, nije kao kada se ide na tasos  lollol ...

...
Ipak treba imati mooda pa se popeti na par fosni  bicedobro ....

...
Krecemo, i avantura pocinje  clap ...

...
Travelmanka u akciji, njeno je da podmiri troskove  :65 ...
 :84 ... ako nekoga zanima, calenzi 1100  za nekih 25 minuta splavarenja ...

...
Izlazimo iz rukavca i eto nas odmah na pucini. Vetar ubi koliko jako duva ... a talasi ko rode  :73 ...

...
Felne sirotinjske, neke metalne  :20 ...
Cika travija ne zanimaju teletabiskke sa sestice e.R.a ... niti durex sa sedmice hajlajna.

...
Za splavarenje je bio zaduzen TDimt. Cekica za sve pare ...

...

...
Avantura se blizi kraju ... pristaniste na vidiku ...

...
Vreme je da se uzme kormilo u ruke i zapocne driftovanje ... a onda nas talasi i dunav nasadise tacno tamo gde treba. Svaka cast za kapetana i veliki pozdrav za njega.

...

...

...
Iskrcali se kod tvrdjave ...

...

...
Po iskrcavanju hvatamo kurs 4.4.2. i nekim cudnim putevima plovimo ka novim avanturama ...

...

...
Patrolno vozilo 928 na jednoj od usputnih stajanki.
Predjeno km oko 250. Glupo je da pricam kako se krkela ponasala na tako maloj kilometrazi  lollol kada joj se uskoro smesi 10x vise km  ;) ...

...
Prosla su vremena kada se cika travi qrcio sa felnama i sa onim ispod haube.
Sad su dosla vremena kada se ponosim drugim stvarima. Blize se praznici, red je da deda odresi kesicu i pozove baba mrazicu bati i seki u goste. Sto bi rekli, juce se spojilo lepo i korisno.

...
Do neke sledece voznje ...  mahac ...





...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #638 poslato: Novembar 26, 2017, 11:08:06 pre podne »
Lepa avantura i lepo je što si sve to putem ovog foruma podelio sa nama. congratulations :26 :46

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Kanadjanka

  • VW KLUB Member
  • Full Member
  • *****
  • Poruke: 480
  • Age: 57
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +17/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mkI Gti
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #639 poslato: Novembar 26, 2017, 04:12:09 posle podne »
Tako je generacijo , nek si ti meni ziv izdrav a krkela ce slusati i sluziti ,  a ostalo cemo videti.  :26  congratulations