Autor Tema: Alpine i Pioneer Subwoofer-i ?????  (Pročitano 3944 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Novke

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
    • http://
Alpine i Pioneer Subwoofer-i ?????
« poslato: Jul 09, 2007, 08:11:15 posle podne »
Da li moze neko da mi kaze da li ima i gde se nalazi predstavnistvo Pioneer-a i Alpine u Beogradu (iskljucivo me subwoofer-i interesuju) ili u kojim se radnjama mogu naci, ali malo jace (takmicarske) klase  
Ovako Uvek Turbo Ponekad              
                   
 
 
 
                                                             

Van mreže Lara_BG

  • VW Početnik
  • Poruke: 193
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-1
    • http://
Alpine i Pioneer Subwoofer-i ?????
« Odgovor #1 poslato: Jul 15, 2007, 05:36:39 posle podne »
shto bash alpine i pioneer
malo jche pioneer klase, to nemoj ni da razmishljash da uzimash. jacha klasa pioneer-a ti je spl, svaki taj woofer trazi jako pojachalo, npr pioneer SPL od 1000 RMS trazi minimum 2000 rms iz pojachala, a moze i vishe, a pritom je nevodjeno trom woofer i ne pruza u sushtini nishta...
Alpine type R uvek, a moj ti je savet JBL u svakom pogledu! shto se predstavnshta tiche, eltim je uvoznik zvanichni za pioneer, a imash i u Piramidi lika koji drzi jako dobru opremljenu radnju, mada ti je moj savet da ne kupujesh u tim "ovlashcenim" derikozama
POZZ
2 FAST 2 REAL

Van mreže Novke

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
    • http://
Alpine i Pioneer Subwoofer-i ?????
« Odgovor #2 poslato: Jul 16, 2007, 07:02:17 posle podne »
Hvala za savet, a gde bi mogli da se nabave JBL zvucnici
Ovako Uvek Turbo Ponekad              
                   
 
 
 
                                                             

Van mreže Lara_BG

  • VW Početnik
  • Poruke: 193
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-1
    • http://
Alpine i Pioneer Subwoofer-i ?????
« Odgovor #3 poslato: Jul 16, 2007, 10:49:09 posle podne »
pogledaj na drugim forumima lika pod nickom PantaNS on ih ima. ako ne pusti mi pm
2 FAST 2 REAL

Van mreže KRSMAN

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 753
  • Age: 38
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +25/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: corrado vr6 compressor
Alpine i Pioneer Subwoofer-i ?????
« Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2007, 08:09:24 posle podne »
Ja se ne slazem sa Larom sto ona prica da mora pojacalo biti skoro duplo jace od woofera.Ja sam kupio alpina pojacalo i zvucnik u konpletu,na pojacalu pise 220w rms a na wooferu 250w rms,i ja sam pitao prodavca sto je to tako a on mi je rekao da mora biti malo jaci Woofer od pojacala da nebi izgoreo zvucnik,a i sada ova nova pojacala imaju bimetala koji sami gase pojacalo ako predje odredjenu temeraturu,tako da ni pojacalo nemoze tako lako da izgori.To vazi za novije modele.JBL je profesionalna i skupa marka i kvalitetna ako je original,ako nije sugenzi bugenzi.Kada nesto kupujete ako neznate staje dobro gledajte sta je skupo.
Vozi polako da sve vidis i da budes vidjen.

Van mreže DANDY

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 768
  • Age: 44
  • Lokacija: Bijeljina-Beograd, medakovic
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
Alpine i Pioneer Subwoofer-i ?????
« Odgovor #5 poslato: Septembar 04, 2007, 08:44:49 posle podne »
a sto se tice subova pioneer dvc 307 i 306 ubijaju kako sviraju,,,a kostaju oko 60-70e,,straota
Vozi sigurno.......vozi TENK
www.vw-club.rs

SALE GTI

  • Gost
Alpine i Pioneer Subwoofer-i ?????
« Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2007, 11:25:09 posle podne »
Pa imas i kenwod basove koji ubijaju ja imam jedan koji izuva

Van mreže rajkooo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Age: 41
  • Lokacija: Nish-Bor
  • Karma: +17/-2
  • Pol: Muškarac
Alpine i Pioneer Subwoofer-i ?????
« Odgovor #7 poslato: Septembar 04, 2007, 11:53:34 posle podne »
Citat: BANICANAC
Ja se ne slazem sa Larom sto ona prica da mora pojacalo biti skoro duplo jace od woofera.Ja sam kupio alpina pojacalo i zvucnik u konpletu,na pojacalu pise 220w rms a na wooferu 250w rms,i ja sam pitao prodavca sto je to tako a on mi je rekao da mora biti malo jaci Woofer od pojacala da nebi izgoreo zvucnik,a i sada ova nova pojacala imaju bimetala koji sami gase pojacalo ako predje odredjenu temeraturu,tako da ni pojacalo nemoze tako lako da izgori.To vazi za novije modele.JBL je profesionalna i skupa marka i kvalitetna ako je original,ako nije sugenzi bugenzi.Kada nesto kupujete ako neznate staje dobro gledajte sta je skupo.
Ti si to kupio da bi slusao svaki dan, a decko je trazio takmicarsku klasu woofera sto znaci da bi planirao dB drag... a tu se wooferi teraju pojacalom koje je i do par puta snaznije... Prodavac je tu da proda proizvod, a taj woof mozes terati slobodno sa pojacalom od 350 W, nece mu biti nista jer: snaga pojacala se uglavnom deklarise pri naponu od 14.4V, woofer kad zatvoris u kutiju vise nema 4Ohm vec vise sto zavisi od frekvencije, gubici na kablovima... pa kad se sve uzme u obzir na wooferu nema tih 220W. Woofer moze sprziti i pojacalo od 100W ako  klipuje dok mu duplo jaca "zdrava" snaga nemoze bas tako naskoditi jer radi i zavojnica se hladi... Nisam do sad video JBL koji nije original, jes da ih radi China i Korea al kvalitet je ostao isti, a cena je tu negde... nije nista skuplji od Alpine. POz
Mnogo sam Rajkooo