Autor Tema: Cime zalepiti gumu oko vozacevih vrata ? Golf 5  (Pročitano 1441 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dzaja1997

  • VW Početnik
  • Poruke: 16
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 5 2.0 FSI
Cime zalepiti gumu oko vozacevih vrata ? Golf 5
« poslato: Oktobar 15, 2021, 09:21:48 pre podne »
Čitao sam po raznim forumima i svi pričaju drugačije, naime odlepila mi se guma koja dihtuje oko vozacevih vrata, i onda svaki put kad perem auto ulazi mi voda tu i pravi mi problem, e sad nije se ona puna odlepila, nekih 20-ak cm, pa me interesuje čime ponovo da je zalepim, cuo sam od dosta ljudi da lepe sintelanom, ali me interesuje ima li neki poseban lepak za tu gumu ili, bilo koj lepak čime se lepi guma ?

Van mreže Vwasil

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 941
  • Lokacija: CG
  • Karma: +21/-3
  • Auto: Volkswagen
Odg: Cime zalepiti gumu oko vozacevih vrata ? Golf 5
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2021, 02:04:50 posle podne »
Ja nebih Sintelanom, sve bi umazao okolo a i moraš nešto da navališ ns gumu, ili da je držiš fok lepak ne uhvati. Mislim da ti je najboljr rješenje da uzmeš duplu traku, ali nemoj onu običnu, uzmi recimo Tesu koja drži 70kg tereta, ili Bison, one su oko 3e za pakovanje. A šta ti pretekne možeš da zalijepiš tablice ako ti se sviđa :). Tako će ti se keder odmah zalijepiti, biće čvrsto i izgledaće kao što i treba da izgleda. Ako budeš ovo radio, uzmi i sve lijepo očisti ispod i na keder, pa onda možeš uzeti fen i pri lijepljenju malo zagrijavati, da bi lepak bolje uhvatio.

Van mreže bogdanPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1227
  • Age: 37
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: a4 allroad, golf 5
Odg: Cime zalepiti gumu oko vozacevih vrata ? Golf 5
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2021, 02:30:22 posle podne »
Ada kupi keder nedje na otpad ako ti je ostecen sigurno ce biti bolje nego da lijepis

Van mreže Vwasil

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 941
  • Lokacija: CG
  • Karma: +21/-3
  • Auto: Volkswagen
Odg: Cime zalepiti gumu oko vozacevih vrata ? Golf 5
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2021, 02:50:42 posle podne »
To mu je još bolja opcija, a i ne vjerujem da je keder nešto skup.