Autor Tema: Audi a6 2008, problem sa otkljucavanjem zadnjih vrata  (Pročitano 10810 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže JovanSRB

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 273
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-9
Audi a6 2008, problem sa otkljucavanjem zadnjih vrata
« poslato: Oktobar 10, 2020, 07:14:31 posle podne »
Pozdrav svima.
Problem je na audiju a6 2008 god 2.0tdi.
Zadnja desna vrata nece da se otkljucaju, pa se moraju otvoriti iznutra. Isto je kad ih zakljucam tj otkljucam na daljinski ili kljucem u bravu.
Jednom se desilo i sa suvozacevim vratima, zajedno sa zadnjim desnim, nisu se otkljucala. Sada se i dalje samo ta zadnja ne otkljucavaju a suvozaceva rade. Sta moze biti problem? Posumnjao sam na akumulator jer mi se desilo da se skroz ispraznio kad su ostala svetla i kontakt ukljuceni, ali ne nesto dugo, oko 15 min. Da li mozemuopsre biti do akumulatora, da li se nesto moze uraditi preko VCDS-a? Molim za pomoć ako je neko imao s ovim iskustva?

Van mreže toda81

  • VW Početnik
  • Poruke: 149
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Touran 1.9 tdi 77kw 2005. g
Odg: Audi a6 2008, problem sa otkljucavanjem zadnjih vrata
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2020, 07:20:49 posle podne »
Isti problem imam sa touranom 2005. god. Kada se auto otkljuca, suvozaceva vrata se ne mogu otvoriti spolja, a mogu se otvoriti iznutra, ali se kvaka mora dva puta povuci da bi se vrata otvorila.
Sigurno je crkla brava i to zadovoljstvo kosta oko 5000 din za moj auto.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока


Van mreže JovanSRB

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 273
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-9
Odg: Audi a6 2008, problem sa otkljucavanjem zadnjih vrata
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 11, 2020, 01:09:45 pre podne »
Probao sam preko vcds-a da testiram svaku bravu tj motoric za centralno zakljucavanje pojedinacno na svakim vratima. Na tim zadnjim desnim ima drugaciji zvuk, kao da ne odradi isto kao ostala vrata.