Autor Tema: Saobraćajne Nesreće :(  (Pročitano 281357 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže DusanVW

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2670
  • Age: 31
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +103/-38
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Grand Cherokee 4.7
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #100 poslato: Januar 22, 2012, 02:09:50 posle podne »
ne bi se slozhio ni ja sa tim od 18-21 jer bi to znachilo da ja ne bih mogao da vozim. biggrin biggrin

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #101 poslato: Januar 22, 2012, 02:28:33 posle podne »
Dok se kod nas pomera granica sa 18 na 16 godina za polaganje ( voznja do 18. uz pratnju, od 6 do 23h ) Fred bi pomerio tu granicu sa 16 na 21 :) :) Mnoogo je to
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #102 poslato: Januar 22, 2012, 02:28:41 posle podne »
Decake i devojcice bez vozackog staza od minimum 3-4 godine treba limitirati na do 1.2 kubika i do 60 konjica...

Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže DusanVW

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2670
  • Age: 31
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +103/-38
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Grand Cherokee 4.7
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #103 poslato: Januar 22, 2012, 02:30:12 posle podne »
Zashto to mislish shomi ? Po meni sve zavisi od ''mozga'' choveka koji upravlja vozilom. NIje bitno shta imash pod haubom...  To je moje mishljenje. :). Jer se malo osecam prozvanim. biggrin

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #104 poslato: Januar 22, 2012, 02:33:56 posle podne »
Pa ne mogu oni prilikom polaganja da gurnu coveku mikrometar kroz uvo da vide koliki mozak ima i da li je sposoban za voznju :) :)

Nego kod nas je obuka veoma losa, u principu ne nauce te nicemu korisnom, osim da naucis da parkiras i da stanes ispred linije, kad bi NAVAK bio svima dostupan i blizu da se lepo naucimo da izbegnemo nezgodu...
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #105 poslato: Januar 22, 2012, 02:39:42 posle podne »
Upade mi peca pa moram da editujem....

@ dushan NIsi prozvan... Ne prozivam ja ljude po forumu... Kako odrediti granicu, i shta ko ima u glavi... za to treba psihijatrijska ekspertiza koja morash priznati nije adekvatna metoda u ovom slucaju...

Dakle nije ni potrebno da se limitiraju, samo udarish po dzepu, ako hocesh da vozish bilo shta jace, onda lepo 200000din godishnje dodatno osiguranje plus na redovnu registraciju... A ona polja na novoj saobracajnoj o ovlashcenim korisnicima vozila popuniti i eto... Ako ja hocu svom detetu da dam mogucnost da koristi moje vozilo onda ce se to reshiti na godishnjoj registraciji, i za to cu da debelo platim dodatno osiguranje...

Pa uzvoli ko hoce slobodno, svako najbolje poznaje svoje dete... I nikome nisu ugrozena ustavom garantovana prava i slobode....

I ovo je manje vishe u uredjenim zemljama normalna stvar, i niko se ne buni i nikome ne smeta... ;)
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže DusanVW

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2670
  • Age: 31
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +103/-38
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Grand Cherokee 4.7
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #106 poslato: Januar 22, 2012, 02:47:11 posle podne »
Ma shalim se za ovo da se osecam prozvanim. biggrin  Znam da me nisi prozvao. :)

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #107 poslato: Januar 22, 2012, 02:48:30 posle podne »
Citat
Još jedan srećković:

A motorcycle (Suzuki SV400) against a gasoline tank truck. Accident. GoPro HD Hero.


nije ovde samo kamion kriv... ja bi pre okrivio ovog sa motorom.. sta on pokusava sa desne strane  :huh: blink  i kako nije uspeo da zakoci imao je vremena ?!? izgleda da se lik uplasio pa da je zabo zadnju kocnicu i cao cim je ovako proklizao.... u ovakvim situacijama prvoooooo prednju sve jace i jace stiskati pa kad krene da se dize rep onda zadnju  B)

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #108 poslato: Januar 22, 2012, 03:55:43 posle podne »
Dok se kod nas pomera granica sa 18 na 16 godina za polaganje ( voznja do 18. uz pratnju, od 6 do 23h ) Fred bi pomerio tu granicu sa 16 na 21 :) :) Mnoogo je to
Ti si napisao ono za starije , to mislim da ima veze ali za mlađe vozače... nesreća je velika kad pogine bilo ko, a tragedija kad strada mlad čovek sa 18, 19 godina...Ovaj član petttar sa kamionom je napisao šta ga je strefilo(povrede), on ima 20...A svedoci smo da mladi ginu češće...Ko će da pravi/rađa nove vozače(ljude), neće dede i babe sa 70+ god.
Земунчанин

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #109 poslato: Januar 22, 2012, 07:12:11 posle podne »
Komentar ti je na mestu iskreno, samo ko ce mladima ( nama ) da objasni da ne smemo da vozimo... U nekim zemljama je i takav zakon do 21...
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #110 poslato: Januar 22, 2012, 07:42:09 posle podne »
Glupo je zabraniti skroz, ok je za nocu i sa pratnjom, a sto se tice kubikaze ne verujem, usijanoj glavi da das i peglicu moze da napravi jednako veliko s... kao i sa necim jacim ;)

Jel onaj sa kamionom krenuo u jednosmernu ili mi se cini

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #111 poslato: Januar 22, 2012, 07:56:55 posle podne »
mislim da je jednosmerna tj izlazak sa pumpe verovatno mora tako da udje da bi mogao da se nakaci na rezervoare ili shta vec a mozda je i lik budala  biggrin

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #112 poslato: Januar 22, 2012, 10:05:14 posle podne »
Pre neki da izađem iz svoje i prođem kroz dve ulice, uđem u raskrsnicu sa mojim prvenstvom prolaza, nailazi reno laguna karavan, pravo na mene, jedva pobegnem da me ne otkine, okrenem za njima, blicam, sviram, odlepio, stali na semaforu, ja izađem iz kola, u laguni dva konja po 18 godina, onaj što vozi, trese se kao na struju....Kaže izvini nisam znao... blink...
Земунчанин

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #113 poslato: Januar 23, 2012, 01:20:42 posle podne »
Citat
Još jedan srećković:

A motorcycle (Suzuki SV400) against a gasoline tank truck. Accident. GoPro HD Hero.


nije ovde samo kamion kriv... ja bi pre okrivio ovog sa motorom.. sta on pokusava sa desne strane  :huh: blink  i kako nije uspeo da zakoci imao je vremena ?!? izgleda da se lik uplasio pa da je zabo zadnju kocnicu i cao cim je ovako proklizao.... u ovakvim situacijama prvoooooo prednju sve jace i jace stiskati pa kad krene da se dize rep onda zadnju  B)

Snimak je iz Rusije, deluje kao da je kasna zima, na motociklu gume za vreo asfalt, čini mi se da je proklizao prednjom, malo zbog straha malo zbog ladnih guma..

Kamiondžija kriv 1/1 al momak na motoru je mogao da ga izbegne 100%, samo da se nije okretao da vidi gde su mu drugari ili da je se nije uspaničio )=

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #114 poslato: Januar 23, 2012, 01:31:34 posle podne »
kao prvo momak je trebao da ukoci iza one cetvorke da je normalan, a kao drugo bio je na 50 metara iza auta kad je video da ce kamion da skrene u desno.. tj do pola je skrenuo... ako vec nije mogao da ukoci do cetvorke onda je trebao levo da bezi a ne da gadja kamion.. lud 100%
« Poslednja izmena: Januar 23, 2012, 01:33:25 posle podne od strane ƊêvîL »

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #115 poslato: Januar 23, 2012, 01:41:53 posle podne »
Ma nije lud samo je malo blesav, nezgodna je situacija, on je video da kamion izlazi sa  pumpe u krajnju levu traku i verovatno mislio "to je to", zavrnuo gas i u isto vreme okrenuo glavu (tu je pogrešio)

ne znam kako ta dva idu zajedno, u medjuvremenu kamiondzija krenuo da se vraća na pumpu iz krajnje leve preko srednje i desne trake.

Verujem da je dosta teško uparkirati toliki kamion al preprečiti ceo put mislim da nije ok.
« Poslednja izmena: Januar 23, 2012, 01:43:59 posle podne od strane Desmo »

Goran79

  • Gost
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #116 poslato: Januar 23, 2012, 01:43:54 posle podne »
ma ruski kamikaze  bonk

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #117 poslato: Januar 23, 2012, 01:49:49 posle podne »
Citat
Verujem da je dosta teško uparkirati toliki kamion al preprečiti ceo put mislim da nije ok.

naravno da nije, ali da je ovaj lik vozio u skladu s'propisima biggrin tj da je isao 40-60km/h kolko je dozvoljeno i da nije zevao ukocio bi bez problema... na svu srecu nije nesto preterano brzo ni isao.. pa se sve zavrsilo ovako kako se zavrsilo ;)

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #118 poslato: Januar 26, 2012, 09:28:57 pre podne »
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=577195#rating

6 puta bio pijan... pa ajde kapiram država propala ne zna da reši problem, ali gde su roditelji, rodbina, prijatelji da ovom KRETENU slome noge i uzmu ključeve.
Ogromna šteta da Srbija na ovakav način gubi mlade živote koji su sutra trebali da budu njeni stubovi
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Limited

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2469
  • Lokacija: Montenegro
  • Karma: +45/-30
  • Pol: Muškarac
  • Auto: IMT 539
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #119 poslato: Januar 26, 2012, 09:46:59 pre podne »
Wele ovakvo nesto se dogodilo u Plavu prosle godine a momak je dobio samo 2 mjeseca zatvora  angry2