Autor Tema: Passat B6 2.0tdi CR - Creva turbine  (Pročitano 2637 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MMihajlovic89

  • VW Početnik
  • Poruke: 106
  • Age: 35
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6 2.0 BlueTDI
Passat B6 2.0tdi CR - Creva turbine
« poslato: Avgust 12, 2021, 12:30:21 posle podne »
Pozdrav, da li mi neko moze reci kako najbolje da proverim creva turbine, da li je neko probuseno, i koja tacno creva da proverim? Da li ce da se poremeti nesto ako skinem creva sa turbine dok je auto ugasen?
Kad dam gas cuje se sustanje koje nestane kad se ustali brzina i auto ne ubrzava, i desava mi se da auto iz cista mira pocne da secka u voznji, pri cemu su obrtaji konstantni, ne menjaju se, pa sam dobio informaciju da je mozda neko crevo turbine probuseno, jer je to pocelo da se desava od kada sam zamenio ventil turbine.

Van mreže Алал вера!

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 455
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Поштуј друге да би други поштовали тебе.
  • Auto: Golf 2 GTI 1.8 8v '88
Odg: Passat B6 2.0tdi CR - Creva turbine
« Odgovor #1 poslato: Avgust 14, 2021, 09:43:37 posle podne »
Pozdrav, neces poremetiti nista samo lepo sve vrati sve na svoje mesto kako je i bilo. Mozes i da probas da slusas i gledas dok neko daje gas do 3000rpm da li je neko crevo probuseno. Da li auto na jacem gasu dimi vise nego ranije?

Van mreže MMihajlovic89

  • VW Početnik
  • Poruke: 106
  • Age: 35
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6 2.0 BlueTDI
Odg: Passat B6 2.0tdi CR - Creva turbine
« Odgovor #2 poslato: Avgust 17, 2021, 12:12:35 posle podne »
Ne dimi uopste. Samo se desi da ponekad trese u voznji, i to najcesce kada se zagreje na suncu dok sam na poslu i kad krenem kuci onda se desi da trza u voznji, a broj obrtaja ne varira. I desava se da nekad ima vise snage, nekad manje. A generalno kada dam gas da ubrzam cuje se sustanje vazduha dok ubrzava, jace na pocetku, i onda sve slabije kako se stabilizuje brzina, ako me razumes sta hocu da kazem  bonk