Autor Tema: moj golf IV  (Pročitano 2254 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže PerkeTDI

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Karma: +0/-0
moj golf IV
« poslato: Decembar 18, 2008, 09:34:03 posle podne »
moje ime je pedja vozim golfa 4 karavana 2000god 1.9 tdi 66kw edition ,prezadovoljan sam sa autom,,ha ha ha sta vise reci sem VOLKSWAGEN!!!!!  moj ujak radi sa autima tj ima auto kucu polovnih automobila pa sam naravno preko njega kupio auto u nemackoj,fakticki sam ga kupio na NEVIDJENO,cak mi ni sliku nije pokazao.ali na srecu dobio sam ga sa najacom opremom EDITION. sto se tice opreme ovako...ABS,SERVO,PODIZACI SVIH STAKALA,CENTRALNI RETROVIZOR SA GREJACIMA,10 VAZDUSNIH JASTUKA,ESP,EBD,TEMPOMAT,BORD KOMJUTER (obaestava cak i kad fali vode za brisace na nemackom jeziku) TIPTRONIK AUTOMATIK MENJAC,ELEKTRONSKI SIBER,KLIMA (svi se cude da ima i klimu i siber) skakavac kljuc sa daljinskim otkljucavanjem,na sva 4 praga ima natpis edition sa ukrasnim lajsnama.ja sam ubacio MP3plejer JVC i stavio 8 zvucnika samo sam zamenio stare.. sto se tice motora ujak kaze da je u nemackoj cipovan mada nisam to proveravao,vozio sam i jace modele golfa sa tdi aal i ovaj povuce kao blesav. sto se tice ubrzavanja merio sam od 0-100 treba mu 11.5 secundi nisam ga gazio do kraja ali  snimao sam od 0 - 180 i treba mu 50 sekundi ja nemam vozacku trenutno polazem al moj cale ga vozi kao po jajima. eto to je neki mali opis VW sto mu mecka c250 td od 110kw nemoze pratit za rep. clap

Van mreže mk2vr6

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 890
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +48/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2 vr6
Odg: moj golf IV
« Odgovor #1 poslato: Decembar 19, 2008, 01:22:23 pre podne »
PerkeTDI  ``eto to je neki mali opis VW sto mu mecka c250 td od 110kw nemoze pratit za rep. clap``

ne bih rekao da bas ne moze. to je ipak 150ks naspram tvojih 90ks
low life

SALE GTI

  • Gost
Odg: moj golf IV
« Odgovor #2 poslato: Decembar 19, 2008, 05:33:03 posle podne »
A gde su ti slike  opis nam nista ne vredi B)