Autor Tema: Letovanje 2021  (Pročitano 22283 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #80 poslato: Jul 01, 2021, 03:34:01 posle podne »
Isti k....c ne valja ni tako ni tako biggrin. Točeno za žeđ može prođe kad si baš žedan, crno solidno, jedina svijetla tačka je IPA Nikšićko al ko ne voli IPA piva (gorka su) onda mrka kapa.

Generalno na Balaknu su loša piva (izdvojio bih Bosanska - tu već imamo drugu priču). Znate na onaj stari vic (pritom nije da LAV smatram nekim estra pivom) kad su se sreli LAV i Nikšićko i kaže njemu Nikšićko "Đe si lave" a LAv mu odgovara "Đe si splačino"  lollol




Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13068
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #81 poslato: Jul 01, 2021, 09:31:15 posle podne »
U flasi je manje vise isto kao ono iz Apatina, ali toceno me je odusevilo, makar u Galebu u Buljarici, nije cudo sto im je skuplje od flasiranog, toce ga sa penom i svi ga piju, tako da je uvek sveze.

Perazica do je prelepa plaza, kvari je samo onaj nedovrseni hotel. Pored toga, Drobni pijesak, Lučice, Milocer, Kraljicina, Ada Bojana, pa cak i Buljarica gde sam bio smesten ima i odlicnu plazu i najcistiju vodu, samo se ode malo na istocni deo gde nije guzva.

Miro, bas tako, iskljucivo van sezone, rano ujutru i kasno popodne. Putevi su sasvim zadovoljavajuci, isao sam bio 3 puta do Boke i samo jednom upao u "guzvu" kod Tivta iz koje sam izasao za 6-7 minuta, avion bio sleteo tad. Gori su putevi bili na Lefkadi iskreno, ne mogu da poredim boju mora svakako, ali mi ne bi palo na pamet sad da idem tamo sa bebom.
Po meni licno najveci problem u CG su Rusi koji su vestacki digli cene odredjenim mestima i tamo se ne isplati otici. Zato manja mesta pruzaju mir, a za sat vremena maks (uglavnom mnogo brze) se ode na bilo koju plazu.

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #82 poslato: Jul 01, 2021, 11:29:56 posle podne »
Obisao sam celu Crnu Goru, skoro svaku zavucenu plazu i auto kampove, vec dve godine letujem dole po 15 dana i predjem u primorju oko 800km, ali u velika mesta poput Budve, Sutomora i sl ne idem, znaci samo zabacene plaze i ima kvalitetnih mesta bas, sad je u planu Hrvatska da se obilazi. Grcka nije ostavila utisak na mene bar.

Van mreže jerotije318

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 667
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b5.5
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #83 poslato: Jul 02, 2021, 04:23:58 pre podne »
U ponedeljak popodne od Beograda do Lefkade, 1.000 km i malo jace u cugu sve autoput.
Jonsko more moje omiljeno zadnjih 20 godina  ;)
Samo VW

Na mreži miovrag

  • VW Početnik
  • Poruke: 111
  • Age: 38
  • Lokacija: Crna Gora
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Touran,Polo,Leon
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #84 poslato: Jul 02, 2021, 09:10:45 pre podne »
Pozdrav iz Sutomora,8h ujutro zive duse nema,voda cista,za djecu idealno. Samo ujutro pogovoto sa djecom i kasno posle 19h

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #85 poslato: Jul 02, 2021, 09:12:02 pre podne »
U flasi je manje vise isto kao ono iz Apatina, ali toceno me je odusevilo, makar u Galebu u Buljarici, nije cudo sto im je skuplje od flasiranog, toce ga sa penom i svi ga piju, tako da je uvek sveze.

Perazica do je prelepa plaza, kvari je samo onaj nedovrseni hotel. Pored toga, Drobni pijesak, Lučice, Milocer, Kraljicina, Ada Bojana, pa cak i Buljarica gde sam bio smesten ima i odlicnu plazu i najcistiju vodu, samo se ode malo na istocni deo gde nije guzva.

Miro, bas tako, iskljucivo van sezone, rano ujutru i kasno popodne. Putevi su sasvim zadovoljavajuci, isao sam bio 3 puta do Boke i samo jednom upao u "guzvu" kod Tivta iz koje sam izasao za 6-7 minuta, avion bio sleteo tad. Gori su putevi bili na Lefkadi iskreno, ne mogu da poredim boju mora svakako, ali mi ne bi palo na pamet sad da idem tamo sa bebom.
Po meni licno najveci problem u CG su Rusi koji su vestacki digli cene odredjenim mestima i tamo se ne isplati otici. Zato manja mesta pruzaju mir, a za sat vremena maks (uglavnom mnogo brze) se ode na bilo koju plazu.

Odavno CG nije bila za cio dan na plaži, tj. od kad su dio Slovenske plaže i Plave Horizonte sa prirodnom ladovinom pretvorili u gradilišta. Gužvi ljeti ima svkakako, od kružnog put Kotora i Tiva do Tivta se ide i po sat vremena, prilaz Budvi od strane Jaza isto problematičan, ostalo je sasvim OK prohodno ukoliko ne dođe do nekog udesa ili sl . sranja

A da su sa cijenama prećerali jesu, ja sam još prije 4 godine za 7 dana provedenih u Italiji sa noćenjima po Sloveniji i svim troškovima usput dao kao za 10 dana u Bečićima "olinkluziv" a to se jednostavno ne da uporediti.

Van mreže dixon

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 317
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +10/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #86 poslato: Jul 02, 2021, 07:42:00 posle podne »
Има ли неко неки сајт за директ контакт и огласе Грка, не booking, trivago, nikana... наше агенције и слични.. Јер сви узимају проценат итд, а није баш згодно сваку вилу гањати по гуглу итд... Знам да сам нашао пре 2-3 године баш грчки сајт, преведеш преко chrom google translate, све буде разумљиво, а ем одличне понуде, ем на једном месту слике, мејлови, локације, пошаљеш Грцима упит и добијеш врх цене уз мало преговора.. Иначе незванична инфо (али из прве руке од другара који је прошао прошле недеље) само брзи антигенски тест и без икаквих проблема на Евзони, чак ни не траже, али ето да имаш неки папир чисто реда ради. Он нит је имао корону нити се вакцинисао, тест показао негативан, али кажу да Грци то тумаче као да тренутно немаш вирус у себи (што баш и реално није истина, барем по причама о овим тестовима иако нису ни валидни, али ај шта је ту је) и пролази све без проблема

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6849
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #87 poslato: Jul 02, 2021, 10:49:21 posle podne »
i ja trazim tako nesto dixon-e
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13068
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #88 poslato: Jul 02, 2021, 11:12:48 posle podne »
Ja sam na Lefkadu isao preko Nikane, tebe inace nista ne sprecava da na tim sajtovima nadjes smestaj koji ti se svidja, pa ga onda izguglas i kontaktiras direktno. Ja nisam hteo da se smaram, posteno i taj sajt treba da zaradi ako mi je pruzio tu uslugu, ima i recenzija itd. Da li cu da platim smestaj 80 ili 90e mi iskreno isti djavo.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6849
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #89 poslato: Jul 02, 2021, 11:14:33 posle podne »
Da Nikana Je OK - trenutno smo kontaktu trazimo nesto ... :84
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže jerotije318

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 667
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b5.5
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #90 poslato: Jul 03, 2021, 12:53:17 pre podne »
Imam tu srecu da mi rodjena sestra zivi u Grckoj vec 24 godine, udata je dole pa sam Lefkadu upoznao isto kao Beograd.
Istocna obala nije nista posebno, ista kao Halkidiki a po mom kriterijumu i gora ali zapadna je vec druga prica  :rolleyes:
Samo VW

Van mreže taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 933
  • Lokacija: bg
  • Karma: +18/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #91 poslato: Jul 03, 2021, 04:22:18 posle podne »
Jerotije kako se auto pokazao na 1.000km vožnje u cugu?

Van mreže jerotije318

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 667
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b5.5
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #92 poslato: Jul 04, 2021, 12:56:07 pre podne »
Krecem u ponedeljak oko 15 h, javicu......
Samo VW

Van mreže patak007

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 29
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #93 poslato: Jul 05, 2021, 02:04:32 posle podne »
Pozdrav ljudi,
Trebao bih za neke dve nedelje da se spustim od Novog Sada do Perasta, pa ako moze neki savet kuda je najbolje da idem, kojeg puta i prelaza da se drzim? Hvala  biggrin
Nikola

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2451
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #94 poslato: Jul 05, 2021, 02:06:02 posle podne »
Što se CG tiče, najbolja ruta do Perasta je preko Nikšića, pa Grahovo i spustiš se dolje.
Najbrža i najmanje gužve uvijek.
Malo jeste dalje, ali isplati se
TDI POWER

Van mreže patak007

  • VW Početnik
  • Poruke: 34
  • Age: 29
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #95 poslato: Jul 06, 2021, 02:35:27 posle podne »
Vazi, hvala ti!
« Poslednja izmena: Jul 06, 2021, 04:18:01 posle podne od strane Modus »
Nikola

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2451
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #96 poslato: Jul 06, 2021, 08:28:25 posle podne »
Samo ti zaboravih reći, ako budeš išao iz Podgorice ka Nikšiću, ne idi na Danilovgrad novim putem, jer su ogromni radovi, već navigaciju usmjeri na stari put, tj. put preko Spuža.
TDI POWER

Van mreže jerotije318

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 667
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b5.5
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #97 poslato: Jul 07, 2021, 11:47:12 pre podne »
Jerotije kako se auto pokazao na 1.000km vožnje u cugu?

I vise nego savrseno.
Zao mi je sto je ogranicenje na autoputevima samo 130 km/h.
Malopre proverih ulje i antifriz i sve je isto kao kad sam krenuo iz Beograda.
Prosecna potrosnja 5.2 l a vozio sam maksimalno koliko je dozvoljeno.
Znam da ima i noviji i bolji ali ja sam zaljubljen u moj b5.5, 2004 god, 96 kw.
Pozdrav svim clanovima sa prelepe Lefkade, bice i slika  :)
Samo VW

Van mreže taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 933
  • Lokacija: bg
  • Karma: +18/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #98 poslato: Jul 07, 2021, 12:16:26 posle podne »
Svaka čast, gde si ušao u Grčku na Evzoni ili Niki i kako je prošao ulazak?

Van mreže jerotije318

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 667
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b5.5
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #99 poslato: Jul 07, 2021, 07:32:12 posle podne »
Na ulazu u Mk sam cekao 40 min a na Evzoni samo jedan Audi sa NS tablicama ispred mene, usao sam za 3 min i verovatno zato sto nije bilo guzve trazili su mi i gledali bukvalno svaki papir.
Jos nesto da dodam :
sipao sam gorivo na Makpetrolu, razlika je i vise nego ocigledna. Auto ide kao metak, ne cuje se da radi, prede  yupi3ti
Kakvo smece mi u Srbiji sipamo  thumbdown dobro nam kola uopste i idu  bicedobro


« Poslednja izmena: Jul 07, 2021, 07:34:14 posle podne od strane jerotije318 »
Samo VW