Autor Tema: Letovanje 2021  (Pročitano 21916 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #40 poslato: Jun 26, 2021, 03:58:17 posle podne »
admine ako imas vremena -a verujem da imas  :84 - sa cime putujes-upravljas to je tek uzivancija atrakcija

moj predlog sve pici uz more od Draca pa dalje imaces gde ces prespavati i uzivati i zbog dece ...itd  :84

Licno ja u planu imam od Valone pa ka Sarandi ...pa tu negde ...  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže NRWojvodina

  • VW Početnik
  • Poruke: 9
  • Lokacija: Novi Sad- Düsseldorf
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf VI 1.6 TDI BlueMotion
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #41 poslato: Jun 26, 2021, 11:46:23 posle podne »
Какво је место Добре воде у ЦГ? Тамо планирам ове године да се спустим, нисам у ЦГ био брат брату 10год, али сад ми што нећемо боцу и нећемо да дајемо 80€ по особи за тест, немамо много избора
Kao mali stalno sam sa porodicom letovao u Dobroj Vodi odnosno Dubravi. Plaža je pretežno peskovita (Veliki Pijesak) ali ima i delova sa šljunkom. Lepo letovalište, velika plaža koja je pre 10 god bila često prepuna. Prošle godine u zimu sam bio ponovo da osvežim uspomene. Plaža ostala ista ali 80℅ kuća što je bilo sad više nema zato što su tu sad zgrade. Ne želim da zamislim kad se te zgrade napune turistima i kad počnu da puštaju vodu u wc-u, nisam siguran gde će to sve da završi. Pretpostavljam da u jeku sezone ima mesta na plaži u ranim jutarnjim časovima a posle??
NRWojvodina

Van mreže vllada

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 484
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +9/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #42 poslato: Jun 27, 2021, 12:12:28 pre podne »
Био сам у Парги, ништа посебно, градска плажа јако јако мала, а до Валтоса мора доста да се иде...

Sent from my vw mk5


Na mreži taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #43 poslato: Jun 27, 2021, 06:28:06 pre podne »
Ni u jednom mestu gradska plaža nije lepa, samo je nužno zlo zato 10km severno i južno ima jako lepih plaža.. Meni nije jasno da se ide kolima u Grčku i da se parkira auto 10,15 dana. Na Lefkadi sam 2019 god prešao 800km za 10 dana..

Van mreže miovrag

  • VW Početnik
  • Poruke: 111
  • Age: 38
  • Lokacija: Crna Gora
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Touran,Polo,Leon
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #44 poslato: Jun 27, 2021, 08:53:35 pre podne »
Какво је место Добре воде у ЦГ? Тамо планирам ове године да се спустим, нисам у ЦГ био брат брату 10год, али сад ми што нећемо боцу и нећемо да дајемо 80€ по особи за тест, немамо много избора
10km tacno udaljeno od grada Bara,stizes do grada za 15 min(ako nema guzve). Plaza je ok,ima dosta prosta sa lezaljkama a i slobodnog prostora za svoj mobiliraj. Naselje se bas prosirilo,i kao sto rece kolega ranih godina poponde tesko naci mjesto i na lezaljci? Ne znam kada si planirao da dodjes? Sada je ok,nema puno guzve. Ima restorana,kafica,lijepo setaliste uz plazu. Hotel Kalamper sa 5*,ako ces jeftinije ima čar restorana uz obalu. Parking na plazi ti se naplacuje po satu 0.50(bilo prosle godine)ove godine nisam stigao poci. Ja sam iz to kraja,ako ti sto treba konkretno pisi ovdje ili na pm

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #45 poslato: Jun 27, 2021, 09:40:35 pre podne »
Do sad sam obisao jedno 7-8 plaza po CG, svuda je cista voda.
Inace je novina da su sve plaze oko Sv. Stefana otvorene za sve turiste, makar za sad. Nema lezajki, voda prelepa i malo ljudi zna, uglavnom lokalci, pa eto da znate ko dolazi, jer je jedinstvena prilika.
« Poslednja izmena: Jun 27, 2021, 09:43:07 pre podne od strane Madison »

Na mreži taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #46 poslato: Jun 27, 2021, 01:33:31 posle podne »
Znaci obišao si skoro sve plaže u cg?

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #47 poslato: Jun 27, 2021, 04:11:48 posle podne »
Od kad to Crna Gora ima 7-8 plaza?

Van mreže bogdanPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1223
  • Age: 37
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: a4 allroad, golf 5
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #48 poslato: Jun 27, 2021, 04:33:44 posle podne »
7-8? ada toliko ih ima samo od petrovca do budve..a dje su ostali gradovi

Na mreži taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #49 poslato: Jun 27, 2021, 04:52:01 posle podne »
Zavisi ko sta naziva plažom.. I morem..

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #50 poslato: Jun 27, 2021, 09:10:28 posle podne »
https://sr.m.wikipedia.org/wiki/Pla%C5%BEa

Evo za one koji imaju nedoumica oko znacenja pojedinih reci, koje je, doduse, trebalo savladati jos u osnovnoj skoli..

Na mreži taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #51 poslato: Jun 27, 2021, 09:18:24 posle podne »
Sta bi tek rekao za plaže Jonskog mora, ti bi bukvalno mislio da si u raju..
https://images.app.goo.gl/TQfs13i5JMiXuzsP9

Meni je to super nekome je vrhunac crnogorska obala, nekome golf 4,nekome kuća u Vrcinu.. Bitno je da su ljudi zadovoljni..
« Poslednja izmena: Jun 27, 2021, 09:20:53 posle podne od strane taxi_bg »

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #52 poslato: Jun 27, 2021, 10:28:17 posle podne »
Ajde manite se vise tih prepucavanja, jel mozemo u jednoj temi normalno da pisemo ? kome se svidja CG nek ide u CG.. ko nece ne mora i gotovo... Licno ja vise u CG ne verujem da cu ici.. isao sam stalno ko klinac i kasnije znam sve napamet muka mi vise od Crne Gore.. generalno ne volim da idem na ista mesta.. Crna Gora ima nesto preko 100km obale.. dok samo recimo srednji prst tj Sitonija ima vise obale nego celo Crnogorsko primorje.. a gde je ostatak Grcke ? par hiljada kilometara obale + brojna ostrva.. tako da je glupo i pricati na tu temu.. ko voli nek ide... po meni je infrastruktura jako losa.. ja da se nabijem u kolonu i putujem recimo od jaza do budve ili do tivta sat ipo vremena nepada mi napamet.. moram da nisanim da li cu sa plaze u 15:30 ili kad prodje guzva u 20:00... da se mrcvarim po kolonama na magistrali nisam zato dosao na odmor.. to je samo jedna od zamerki ima ih milion..  ali zato ne idem i to je to.... svako nek ide gde mu odgovara tj gde mu je lepo

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #53 poslato: Jun 27, 2021, 11:45:36 posle podne »
I ovo je grčka, omiljeno a i prepuno letovalište Srba. Ja ovde ne bi ni letovao a kamoli plivao

Nije cg toliko loša kao ni što grekos nije toliko dobar. Koliko para toliko i muzike, uvek bilo i biće.
...

...

...
Za mene je nešto ovako idealna plaža, mesto gde nema nigde nikoga



...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Na mreži taxi_bg

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Lokacija: bg
  • Karma: +17/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #54 poslato: Jun 28, 2021, 04:37:06 pre podne »
Ajde manite se vise tih prepucavanja, jel mozemo u jednoj temi normalno da pisemo ? kome se svidja CG nek ide u CG.. ko nece ne mora i gotovo... Licno ja vise u CG ne verujem da cu ici.. isao sam stalno ko klinac i kasnije znam sve napamet muka mi vise od Crne Gore.. generalno ne volim da idem na ista mesta.. Crna Gora ima nesto preko 100km obale.. dok samo recimo srednji prst tj Sitonija ima vise obale nego celo Crnogorsko primorje.. a gde je ostatak Grcke ? par hiljada kilometara obale + brojna ostrva.. tako da je glupo i pricati na tu temu.. ko voli nek ide... po meni je infrastruktura jako losa.. ja da se nabijem u kolonu i putujem recimo od jaza do budve ili do tivta sat ipo vremena nepada mi napamet.. moram da nisanim da li cu sa plaze u 15:30 ili kad prodje guzva u 20:00... da se mrcvarim po kolonama na magistrali nisam zato dosao na odmor.. to je samo jedna od zamerki ima ih milion..  ali zato ne idem i to je to.... svako nek ide gde mu odgovara tj gde mu je lepo
Jesi administrator, ali svaka čast!

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #55 poslato: Jun 28, 2021, 09:09:11 pre podne »
A realno brate, toliko prelepih mesta na ovoj planeti! mi se tu sad raspravljamo oko gluposti!

Citat
I ovo je grčka, omiljeno a i prepuno letovalište Srba. Ja ovde ne bi ni letovao a kamoli plivao



I ovo je Crna Gora, tacnije Herceg Novi ? iii ? nebi ovde letovao ni mrtav! A mogu da ti nadjem jos minimum 50 takvih slika, sto su sami Crnogorci izbacivali I ? sta time dobijamo ? ako mozemo da vodimo konstruktivne razgovore ajde da ih vodimo ako cemo da se prepucavamo bolje da odma zakljucamo i ovu temu.. kod tebe se sve svodi na kontriranje prepucavanje.. ne umes lepo da objasnis svoj stav nego sve mora tako.. to su po meni ozbiljne frustracije.. bez uvrede  wacko

Van mreže bogdanPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1223
  • Age: 37
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: a4 allroad, golf 5
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #56 poslato: Jun 28, 2021, 09:10:31 pre podne »
U pravu je covjek nema sto

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #57 poslato: Jun 28, 2021, 10:54:04 pre podne »



...
Za mene je nešto ovako idealna plaža, mesto gde nema nigde nikoga


Slažem se
TDI POWER

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #58 poslato: Jun 28, 2021, 11:22:49 pre podne »
Za mene je nesto ovako idealna plaza.. isto gde nema nikog a znatno lepsi (PO MOM MISLJENJU) i pristupacniji ulaz u vodu.... poetna je sto toga u Grckoj imas koliko hoces dok u CG gotovo nema sanse da naletis na tako nesto i budes sam.. ne zato sto je Grcka bolja kvalitetnija ili ti ne znam sto.. vec zato sto: Ukupna dužina Grčke obale, zajedno sa obalama ostrva, dostiže 15.147 km što je stavlja na 9. mesto u svetskom rangu zemalja sa najdužom obalom. U Grčkoj postoje ukupno 7.384 plaže sa ukupnom površinom od preko 52 km2.. pametnom dosta..









Jos kad imas i camcic, nebo je granica  wub

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Letovanje 2021
« Odgovor #59 poslato: Jun 29, 2021, 08:34:20 pre podne »
U HN bio jednom u zivotu i vise nikad. Budva isto i te guzve samo za onog ko voli nocni zivot.
U CG idem jednom u 5-6 godina i meni iskreno bude super, sad mi se poklopilo i vise stvari, najbolje je ici pre i posle sezone. Trenutno kazem, jedinstvena je prilika da se ide na plaze oko Sv. Stefana, plaza, pogled, voda itd.