Autor Tema: Sat za temperaturu  (Pročitano 1760 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bojmil0306

  • VW Početnik
  • Poruke: 194
  • Age: 46
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +9/-8
  • Pol: Muškarac
Sat za temperaturu
« poslato: Februar 14, 2016, 06:05:04 posle podne »
Rec je o audiju B5 8D 1.9TDI 116KS/2000 god.Problem je sledeci otvorim vrata kazaljka temp.skoci na 80stepeni,odradi to kada upali na satu vreme i kilometrazu,zatim padne na nulu ubacim kljuc dam kontakt ode na 80 neki put i 90,upalim auto ostaje tako u voznji ne mrda preko 90. Ugasim auto padne na nulu izvucem kljuc iz brave skoci na 80,posle malog vremena padne na nulu.Skinuo sam dzek sa davaca temp.zeleni sa zadnje strane glave i probao bez njega sve je isto bez promena kao da ga nisam ni skinuo,da je do njega nebi mrdala valjda uopste.Sta tu jos moze da  sex  misli1 Ne verujem mada mozda i gresim da je problem u satu da je crkao,zaglavio i sl.nebi mrdao uopste ili stojao konstantno na jednu poziciju nesto ga  sex daje mu signal da se glupira.

Van mreže Artur

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 274
  • Lokacija: Kursumlija
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: Sat za temperaturu
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2016, 06:15:51 posle podne »
Necu mnogo pomoci ali da moze koristiti- imam isti auto samo benzinac i na 150000 predjenih je menjana instrument tabla, to sam video u ovlascenom servisu pre kupovine auta. Kasnije sam citao da je sa jednim tablama bio problem i da su menjane o trosku proizvodjaca sto je sigurno i kod mene bio slucaj. Proguglaj malo, mozda nesto nadjes a mozda se i javi neko ko zna o cemu se radi, mozda bi clan Gagi mogao nesto da kaze kao elektronicar

Van mreže bojmil0306

  • VW Početnik
  • Poruke: 194
  • Age: 46
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +9/-8
  • Pol: Muškarac
Odg: Sat za temperaturu
« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2016, 06:26:33 posle podne »
Hvala u svakom slucaju sacekacu ako neko moze pomoci ako ne trazicu dalje sta i kako.

Poslato sa Smart-TV


Van mreže alex vw

  • VW Početnik
  • Poruke: 74
  • Age: 49
  • Lokacija: Čačak
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B5.5
Odg: Sat za temperaturu
« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2016, 11:53:27 posle podne »
Da li si ga kačio na diagnostiku? Ima tu jedna opcija za kontroli svakog segmenta posebno na tabli, tu se mora videti u čemu je problem. Može biti da je do motorića sata, imao sam nekoliko takvih slučajeva.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока