Autor Tema: Auspuh Servis Ljuba  (Pročitano 61678 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Auspuh Servis Ljuba
« poslato: April 11, 2010, 03:10:03 posle podne »
          

AUSPUH SERVIS LJUBA - za članove VW Kluba popust - 10%.

Auspuh servis "Ljuba" je radionica koja se bavi, izradom, popravkom i ugradnjom izduvnih sistema za sve tipove  automobila. Na sve proizvode i usluge dajemo bezuslovnu garanciju od 24 meseca.
Bore Radojevića 22/3
Tel: 011/2575-122
11250 Železnik - Beograd

http://www.auspuhservisljuba.com/
« Poslednja izmena: Avgust 11, 2010, 03:11:07 posle podne od strane Kosta »

Van mreže nenadkg

  • VW Početnik
  • Poruke: 13
  • Age: 43
  • Lokacija: KRAGUJEVAC
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #1 poslato: Maj 08, 2010, 07:52:48 posle podne »
Jel saljete robu pouzecem?

Van mreže bane17

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 942
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #2 poslato: Jun 21, 2010, 03:37:16 posle podne »
ljudi hvala vam jos jednom.odlicno ste odradili posao... beer

Van mreže GOLF77

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 647
  • Lokacija: K.Mitrovica
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #3 poslato: Jul 03, 2010, 11:45:26 pre podne »
Ja imam golfa keca iz 77,a svuda vidim kako ima auspuha za 79 god pa nadalje, za keceve,aspuh koji treba da zamenim je modifikovan kako bi se uklopio i uopste nisam bio zadovoljan,da li imate auspuh za moj model(1.1 benzinac)?
Pozdrav
« Poslednja izmena: Jul 03, 2010, 11:53:05 pre podne od strane GOLF77 »

Van mreže Ryan

  • VW Početnik
  • Poruke: 60
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
    • Auspuh servis "Ljuba"
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #4 poslato: Jul 03, 2010, 01:45:07 posle podne »
Koliko sam upoznat razgovarao si danas telefonom sa ljubom...

Van mreže GOLF77

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 647
  • Lokacija: K.Mitrovica
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #5 poslato: Jul 03, 2010, 06:22:24 posle podne »
Da,nisam znao da je bas Ljuba bio na tel:-)

Van mreže Ryan

  • VW Početnik
  • Poruke: 60
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
    • Auspuh servis "Ljuba"
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #6 poslato: Jul 03, 2010, 10:21:28 posle podne »
Ljuba je na telefonu a ja sam na netu  ;)

Van mreže nenadkg

  • VW Početnik
  • Poruke: 13
  • Age: 43
  • Lokacija: KRAGUJEVAC
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #7 poslato: Jul 19, 2010, 07:04:44 posle podne »
Kako da pocnem :rolleyes:Posle dugog oklevanja da li da narucim od vas auspuh, jer imam lose iskustvo sa narucivanjem stvari preko interneta,drugar me je nagovorio da ipak narucim od vas jer ste ozbiljan servis..I sva sreca poslusao sam ga clap Danas sam dobio naruceni srednji i zadnji lonac za moj auto i nesto sto me je jako prijatno iznenadilo i zato sam resio da to podelim sa vama.Pored narucenih stvari dobio sam i jako kvalitetan izduv koji se montira na zadnji auspuh biggrin Hvala Ryane tapsac Neznam koje Ljuba ali je jako prijatan i ljubazan covek sto je za danasnje uslove jako retko pozdrav za tebe i njega a svim clanovima foruma mogu da preporucim vas servis sa cistom 10kom beer





Izduv B)


Van mreže Ryan

  • VW Početnik
  • Poruke: 60
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
    • Auspuh servis "Ljuba"
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #8 poslato: Jul 19, 2010, 07:13:47 posle podne »
Hvala Nenade na pohvalama..Vrlo mi je drago da jos jedan clan ovog foruma ima da izrazi pozitivno iskustvo u vezi naseg servisa. Cilj nam je da osvojimo trziste kvalitetom i ljudskim odnosom a ne prevarama..Uveren sam da ce mo to i uspeti.. mahac

Van mreže simonen

  • VW Početnik
  • Poruke: 17
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #9 poslato: Jul 20, 2010, 01:32:28 posle podne »
Interesuje me auspuh za Lupo 1.0 od kat. lonca sve pozadi,i naravno cena,i voleo bih da auto radi normalno tiho

Van mreže Ryan

  • VW Početnik
  • Poruke: 60
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
    • Auspuh servis "Ljuba"
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #10 poslato: Jul 20, 2010, 02:40:22 posle podne »
Domaca varijanta..

Prednji lonac - 3800 dinara
Zadnji lonac - 3500 dinara

Imasaf

Prednji lonac - 4700 dinara
Zadnji lonac - 6100 dinara

Van mreže milibg

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Lokacija: bg, dusanovac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #11 poslato: Jul 20, 2010, 07:46:54 posle podne »
Cilj nam je da osvojimo trziste kvalitetom i ljudskim odnosom a ne prevarama.

e sad, ako nije prevara reci mi zasto stoji na loncu žig od auspuh servisa pokrajac ?  blink

evo linka gde se jasno vidi njihov logo a i radio sam auspuh par puta kod njih i vidim da mi je poznat logo

http://www.auspuhservispokrajac.com/

Van mreže Ryan

  • VW Početnik
  • Poruke: 60
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
    • Auspuh servis "Ljuba"
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #12 poslato: Jul 20, 2010, 08:09:19 posle podne »
Ponekad su mi ljudi neverovatni i ne mogu da razumem kako u svemu vide neku zaveru?

Kada sam ja rekao da su lonci koje mi imamo isključivo naša proizvodnja...nikada i nemam nameru to ni da kažem. Uvek sam govorio da su domaći ali nikada nismo bili toliko kvarni da prodajemo lonce sa "bubanj potoka" vec lonce koji imaju 24 meseca garanciju i vrlo su kvalitetni. Svakom svojom recju stojimo iza garancije,

Žig jeste od Pokrajca ali firma koja ih proizvodi je "SIMCAR" to je sada velika razlika ali ti o tome ne znas nista a trebao bi da znas pre nego sto krenes na ovakav nacin da optuzujes ljude.....

E sada kakve veze ima ko proizvodi te lonce, prodajemo i IMASAF i Walker pa nam tu nisi stavio nikakvu zamerku..Ono kljucno u celoj prici je sledece...Idi u servis "Pokrajac" i videces da su ovi isti lonci za 10-30% skuplji nego kod nas...zasto je to tako??? Mozda zato sto smo prevaranti !!!!

I molim te lepo..kompletan internet marketing JA radim za SIMCAR koji je u stvari POKRAJAC i zato imam njihove lonce. Ja sam pravio sajtove za njih i mi smo ih učili kako se prave auspusi i zato molim te prvo se raspitaj ko je Auspuh servis "Ljuba" pa tek onda piši po forumima. Tek si se učlanio na ovaj forum a krećeš sa nekim malicioznim postovima..

Blago rečeno to nije lepo sa tvoje strane...Ako si bio kod nas i zajebali smo te slobodno nas ispljuj ali nemoj da pokušavaš na ovaj način da degradiraš nešto što mesecima radim na ovom forumu..

Objasni mi zasto si oznacio onaj citat..Cilj nam je da osvojimo tržište kvalitetom proizvoda i usluga..Pa i GAZELA KOMERC osvojila je tržište IMASAFOM a nije njihov proizvod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Van mreže milibg

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Lokacija: bg, dusanovac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #13 poslato: Jul 20, 2010, 08:54:29 posle podne »
obican si preprodavac a davis sa dugackim i praznim postovima kao da si izmislio auspuh  blabla

jednostavnije bi bilo da si napisao samo da su lonci pokrajcevi i to je to

a i znam da se ovi lonci prave na spratu njihove radionice (i znam kako se prave/dosta profesionalno i kvalitetno) a i momci su krajnje posteni i profesionalni da bi tako pricao o njima a realno od njih se hranish  batine

za imasaf i woker ti nisam nista rekao jer si napisao da njih prodajes, a nisi napisao da prodajes pokrajac lonce koje inace vi proizvodite sa dugim iskustvom bla bla bla, kako ti vec znas da pishesh

Van mreže Ryan

  • VW Početnik
  • Poruke: 60
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
    • Auspuh servis "Ljuba"
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #14 poslato: Jul 20, 2010, 09:11:05 posle podne »
A zasto ne svratis kod nas u servis da vidis koliko znamo i sta znamo a ne da nas pljuješ po forumima. Zasto ne dodješ da ti pokažem kompletne alate za izradu auspuha, kalupe i sve ostalo. Dodji da vidis kako izgledaju sportski lonci koje mi pravimo...Mozda bi voleo da ti izradimo i ceo izduvni sistem...

Vrlo je uvredljivo da kazes da smo preprodavci jer mi smo servis koji i ugradjuje te auspuhe. Preprodaja je kada se auspuh kupuje na buvljaku i prodaje  a ne kada si diler auspuha..to bi trebao da znaš...Koliko znamo to nije na tebi da sudis ovako odokativno nego na ljudima koji su bili kod nas u servisu..

Izbor auspuha uvek postoji i moze da se bira. Hoces li nas, hoces li pokrajac, Imasaf, Wallker....

A sto se tice cele ove teme koju si zapoceo sada cu da ti kazem...

Ova slika pokrajcevog auspuha je postavljena jer mi je Nenad prijatelj i poklonio sam mu ove lonce..na ovaj nacin hteo je da mi se zahvali i reklamira. Nije znao da ce naleteti neko kome je jedini zivotnii cilj nekoga da ispljuje..Veruj mi imas mnogo razloga da se zamislis da li ispravno postupas. Ja bih se stideo..

PS. LJUBA JE 7 GODINA RADIO U POKRAJCU I VRLO JE ZASLUZAN ZA ON STO SU DANAS POSTALI....OD POKRAJCA NASTAO JE SIMCAR..E JA SAM NA PLATNOM SPISKU SIMCARA I ZAHVALJUJUĆI MENI I ONI SE HRANE

« Poslednja izmena: Jul 20, 2010, 09:13:22 posle podne od strane Ryan »

Van mreže bane17

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 942
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #15 poslato: Jul 20, 2010, 09:18:59 posle podne »
@ milibg
slazem se sa ryan-om...nisi bio i ne znas kako i sta ljudi rade... ljudi sasvim korektno i profesinalno rade svoj posao...tako da nemoj da komentarises nesto sto ne znas...i totalno je glupo sto si uopste ovo pokrenuo
« Poslednja izmena: Jul 20, 2010, 09:41:51 posle podne od strane bane17 »

Van mreže nenadkg

  • VW Početnik
  • Poruke: 13
  • Age: 43
  • Lokacija: KRAGUJEVAC
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #16 poslato: Jul 20, 2010, 09:35:07 posle podne »
Glupi i ljubomorni ljudi samo nesto tako i mogu da pokrenu! Ljudi ulazu godinama unazad u servis i odricu se mnogih stvari zarad kvaliteta i imena i onda dodje neki tatin sin,koji je verovatno juce polozio i pocne da pljuje po nekom koga nezna.

milibg ..............nemam odgovarajuci smajli da ti stavim ali ti verovatno znas i sam da si ljakse.

Laku noc.Ryane puno srece druze u daljem radu! beer

Van mreže GOLF77

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 647
  • Lokacija: K.Mitrovica
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #17 poslato: Jul 20, 2010, 10:07:13 posle podne »
Na moju zalost,nije imao ko da mi donese auspuh iz BG do KM,a ovaj moj je morao da se promeni,pa sam uzeo neki italijanski asso za 25e koji ima po malo iritantan zvuk,da li zbog takvog prigusivaca ili cega vec,tako da samo mogu da zalim sto nisam saradjivao sa vasim servisom!Sto se tice ovog lika iznad,ja takve ne razumem i mislim da je najbolje ne prepucavati se sa njima jer i onako to sve nema smisla...Pozdrav servisu ljubi,pa kad ovaj asso dune:-) videcemo se valjda!

Van mreže jare

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 740
  • Age: 36
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +11/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #18 poslato: Jul 20, 2010, 10:25:36 posle podne »
Prvo ga pljujes, a sad zalis sto nisi saradjivo sa njima i to sve u dva posta! SVAKA CAST
odosmo u off, mladjeg a bezobraznijeg od tebe nema na zemaljskoj kugli...
Od Poršea priznajem 356 i 911, a od Amera bi kupovao samo benzin!

Van mreže micko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3031
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd-Zemun
  • Karma: +30/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: audi A4 TDI avant
Odg: Auspuh Servis Ljuba
« Odgovor #19 poslato: Jul 20, 2010, 10:37:08 posle podne »
 lollol lollol pa nije ga on(golf77) pljuvao  lollol