Autor Tema: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...  (Pročitano 428577 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tusmo

  • Gost
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #80 poslato: Oktobar 01, 2012, 12:09:18 pre podne »
Ok. Znam da ne gresim. Aj da nisam imao tako nesto pa ajde da gresim ali ovako znam kakav je krs.

Tusmo

  • Gost
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #81 poslato: Oktobar 01, 2012, 04:00:16 posle podne »
koje sranje....

Boban je objasnio sa videom

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #82 poslato: Oktobar 01, 2012, 04:36:26 posle podne »
Hahahahaha, dal ce neko stvarno da koristi keybord i mouse na jebenom telefonu, strasno

Tusmo

  • Gost
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #83 poslato: Oktobar 01, 2012, 07:26:14 posle podne »
ja ne bi sigurno  lollol ne kazem da bi nego interfej i otvorenost ovakvih uredjaja objasnjavaju neke stvari u odnosu na ajfon i ostale pizdarije

Van mreže bojaN^

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Age: 34
  • Lokacija: Sabac
  • Karma: +9/-16
  • Pol: Muškarac
  • 1,2,3,oko novca sve se vrti
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #84 poslato: Oktobar 01, 2012, 08:47:08 posle podne »
Tusmo tebra ti si hejter onaj zesci...ti ocigledno nisi koristio ta 2 telefona za koja tvrdis da su krs....Da jesi koristio video bi da iskreno veze nemas....sve sto si naveo i sve sto se u video gore vidi na ova 2 telefona,iphone MOZE,ali ti nisi izgleda umeo da ga koristis.... Ljutio se ne ljutio ne zanima me,ali prijatelju ti ne znas sta govoris iskreno.

Van mreže BorkoUE

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 351
  • Age: 38
  • Lokacija: Užice
  • Karma: +14/-11
  • Pol: Muškarac
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #85 poslato: Oktobar 01, 2012, 08:55:34 posle podne »
...Ja samo da kazem nesto sto znam,a to je da i na Iphone moze i Garmin i Igo...
Citat: gedora  Jun 18, 2012, 11:24:49 posle podne

evo i pekar gleda onaj snimak ni njemu nista nije jasno sto posto

Tusmo

  • Gost
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #86 poslato: Oktobar 01, 2012, 09:01:11 posle podne »
Tusmo tebra ti si hejter onaj zesci...ti ocigledno nisi koristio ta 2 telefona za koja tvrdis da su krs....Da jesi koristio video bi da iskreno veze nemas....sve sto si naveo i sve sto se u video gore vidi na ova 2 telefona,iphone MOZE,ali ti nisi izgleda umeo da ga koristis.... Ljutio se ne ljutio ne zanima me,ali prijatelju ti ne znas sta govoris iskreno.

 lollol lollol





ja lepo kazem da su ok telefoni ali postoji veliko ALI!! meni u ruke vise nece. i taj iphone ima Samsungov ekran, Samsungov chipset za grafiku, sve u njemu je samsungovo da se samo zna..u njemu nista nije americko osim softvera ;)
meni da svaka šuša govori da ne znam navikao sam. bar sam obrazovaniji i znam gde radim pa mogu komentarisati ;)
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2012, 09:03:27 posle podne od strane Tusmo »

Van mreže bojaN^

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Age: 34
  • Lokacija: Sabac
  • Karma: +9/-16
  • Pol: Muškarac
  • 1,2,3,oko novca sve se vrti
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #87 poslato: Oktobar 01, 2012, 09:08:06 posle podne »
Ne vidim koju poentu ima tvoje naglaseno obrazovanje ovde,kao i da znas sve to,ne bi pisao da iphone ne moze da radi neke stvari,koje ocigledno moze. Isto tako ja nisam apple fan,ali isto tako necu da ga blate.E da,ima samsungovo sve,ali na njemu ne pise SAMSUNG,vec Iphone,tako da kad u golfa ubacis motor od porsea,on je i dalje golf.... I da,ovo "svaka susa" smatram kao uvredu,jer niti se poznajemo niti sam ja tebe na neki nacin uvredio,sem sto sam rekao da se ocigledno ne razumes,posto tvrdis neke stvari koje veze nemaju. Pozdrav druze i nemoj dzabe da se prepiremo oko telefona,svako svoj ukus ima ;)

Tusmo

  • Gost
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #88 poslato: Oktobar 01, 2012, 09:18:12 posle podne »
Kako ti mozes reci nekom ko radi za firmu koja osmislja, proizvodi i programira kako ROM, RAM, EEPROM memorije , itd da se ne razume. ja sa te tacke gledista znam o kakvim se telefonima radi.. i ni rec dalje. nisam ja hejter apple-a nego kazem da je telefon odlican sa ogranicenjima  i manjom otvorenoscu nego WM(mada i on je u ku*cu) ili Android. Naravno da se razumem ali za sta ti koristis telefon tebi je i vise nego odlican  mahac

Neke kompanije su davno izbacile multitasking a apple se sad nasao reklamirati to  lollol  kod ajfona je dobro uradjeno kontrola memorije i aplikacija. ali jako je lose kad napustis neke od aplikacija i opet kasnije ulazis treba mu podosta vremena nekad. sto kod androida i nije slucaj. smesta ih u stand by mod.. da ne davim puno...ima svasta sto ajfona koci. mada ni androidi nisu zlatni..po mom misljenju android je mnogo otvoreniji i organizovaniji. Sto se tice pouzdanosti tu dajem ajfonu prednost.  mahac

Van mreže Rocky

  • Uprava Kluba
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4384
  • Age: 46
  • Lokacija: Zvezdara, Beograd
  • Karma: +54/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #89 poslato: Oktobar 02, 2012, 09:39:57 pre podne »
Na zalost po Nokiju svi izbacuju ono sto je Nokija imala pre dve godine i to prolazi na trzistu kao novitet (multitasking, NFC, itd.) dok nokija propada kao brend. Ali to vam je sve trziste, dobar marketing i stvaranje neke nove populacije korisnika telefona. Iskreno govoreci 60% korisnika telefona svoj telefon koristi za poziv i SMS dok 30% koristi navigaciju pored ova dva i internet, a samo 10% i manje ga koristi za igranje, strucnu upotrebu itd. To su realna istrazivanja svuda u svetu a i kod nas (ja se bavim istrazivanjem trzista i potrosaca). Sav taj marketing oko toga ko je koga iskopirao i medijske senzacije su dovele do masovne prodaje Samsung i Apple brenda. Pre 5 godina sigurno niste mogli cuti u vestima da je neko izbacio novi model telefona a danas izlazi u svim novinama pa skoro na naslovnoj strani i u spici na vestima da je izasao Galaxy S3 i iPhone 5 sto je neverovatno koliko to utice na prodaju.

Van mreže debelizmaj

  • VW Početnik
  • Poruke: 188
  • Lokacija: село Врачар, Београд, 11111
  • Karma: +13/-24
  • Pol: Muškarac
  • немам лични текст, потрошио сам га прошле среде ..
    • www.debelizmaj.com
  • Auto: ekoloska katastrofa u pokretu
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #90 poslato: Oktobar 02, 2012, 10:17:45 pre podne »
moje iskustvo sa androidom ...
uzmem ja komada jedan ovde od clana na forumu, skroz povoljno, sve super telefon, dam burazu ... i on kaze sutra..``e znash .. nije nokia ...``
a kao hoce novi phone i kao jelda posto mi je 10 godina mladji buraz, vechiti student ... a sad mu ne pasuje
gledam ja htc tattoo, gleda on mene ... ajd ... resetujem ja to na fabrichko podeshavanje, .. ukljuchim .. ocekujem ono ... nokia itd... kad ono neki mali
zeleni robot ... ajde .. tepochne me propituje .. hocete ovo ... hocete ono ... ocete nalog na google .. ne ne ne ne ne ...
ajd ... izborim se ja sa tim menijima .. kad ono neshto .. sve mi cudno ... te nema ono tast nego po ekranu da kuckam.. pu bre mali dugmitji debeli prstici
jedna simpatichna mlada dama kaze... okreni telefon, ja okrenem zadnji deo ka meni ... ne vidim dugmice ... kaze ona ne tako .. okreni ga ka dole
ja opet okrenem ka dole ekrane ... ne ne ne ...
okreni telefon ka sebi .. e sad zarotiraj ... AAAa... .
ok kad ono  rotira se ekran ... ajd malo su sad veci dugmici ...
nekako podesim ja sve ... al ... njah ...
krenem kroz brdo funkcija, opcija ... vec se znojim od muke ...
ajd ... nekako skapiram ... ok sve podesim .. 1 2 3 email ...
sluzbena kartica ... plus sam wifi nabudzio u kancelariji
a i kuci pa prepzna itd... .
ali nije nokia ... i tu skroz skapiram burazera... elem...  nije to za mene ...
nokia je majka :) ... nokia do tokia ... sa nokijom u svetlu buducnost
nokia narodu ...
-_/\/[ без доброг потписа ]\/\_-

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #91 poslato: Oktobar 02, 2012, 01:02:03 posle podne »
Na zalost po Nokiju svi izbacuju ono sto je Nokija imala pre dve godine i to prolazi na trzistu kao novitet (multitasking, NFC, itd.) dok nokija propada kao brend. Ali to vam je sve trziste, dobar marketing i stvaranje neke nove populacije korisnika telefona. Iskreno govoreci 60% korisnika telefona svoj telefon koristi za poziv i SMS dok 30% koristi navigaciju pored ova dva i internet, a samo 10% i manje ga koristi za igranje, strucnu upotrebu itd. To su realna istrazivanja svuda u svetu a i kod nas (ja se bavim istrazivanjem trzista i potrosaca). Sav taj marketing oko toga ko je koga iskopirao i medijske senzacije su dovele do masovne prodaje Samsung i Apple brenda. Pre 5 godina sigurno niste mogli cuti u vestima da je neko izbacio novi model telefona a danas izlazi u svim novinama pa skoro na naslovnoj strani i u spici na vestima da je izasao Galaxy S3 i iPhone 5 sto je neverovatno koliko to utice na prodaju.
Po meni ovo je neophodna tema jer sve je u tom marketingu. Gagi kaže da možemo do prekosutra, a realnost je da su iphone i android jako dobri telefoni i da su lični stavovi i ubeđenja ono što ih prodaje. Danas ljudi kupuju Bonux kao ludi jer su Rumuni nam zatrovali TV sa reklamama na svim kanalima. I govno bi se prodavalo da se lepo upakuje i bombarduje potrošače.

Neko se snalazi u novim tehnologijama, a neko ne. Ispratiti nove tehnologije nije lako, ali je donekle moranje. Digitalna pismenost je danas skoro bitnija od pisanja i čitanja. Moja žena je sveži korisnik androida, a ćerka od 10 godina je podučava, ali već vidim da će to da bude dugotrajan proces :) ali ona zna da mora da isprati nove tehnologije jer će joj trebati u poslu i životu, čak i da ne treba red je da zna da ne ispada neznalica u današnje vreme.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #92 poslato: Oktobar 02, 2012, 01:23:19 posle podne »
Kad smo vec kod nokie i symbian-a, ja sam se do skoro kunuo i u jedno i u drugo, osim nokie nisam gledao na ostale proizvodjace. Mislio sam da ce se symbian jos bolje razvijati kada ga je nokia otkupila ali jednostavno ili nisu hteli ili je ipak nova konkurencija bila jaca. Pre androida sam imao dodir sa iOS i mogu reci da mi se svideo ali mi jednostavno neka ogranicenja nisu odgovarala. Radilo se o iphone 2 i nokia n95 8gb, ta dva sam poredio i jednostavno mi je nokia i dalje bila jaca, u svakom pogledu osim sto je ip imao veci displej i touch s.
Kada sam se susreo sa androidom iskreno sam mislio da je to neko kratkotrajno resenje koje se nece zadrzati na trzistu duze od godinu dana. Smatrao sam da pored symbiana nema sta da trazi iako je ipak bio u pitanju google. A onda je sve krenulo da se nenormalno siri i ja sa nokie predjem na svoj prvi android samsung galaxy S i kao nikad se odusevim i hardverom i softverom. Ne znam da li je neko primetio ali bas u tom momentu kada je android sa samsungom, htc-om i se krenuo u prodaju i preplavio trziste nokija nije imala ni dva modela koja su mogla da budu blizu konkurencije, iako su uvek bili iznad svake i imali spremne odgovore koji su postavljali nove standarde. Dal je sve to planski ili ne nije na nama da lupamo glavom.
Veoma mi se svidja kod androida to sto su domace aplikacije u velikom porastu. Kolega trenutno pravi aplikaciju koja ce sadrzati ski staze kopaonika i pracenje preko gps-a, merenje prosecne brzine, informacije o svakoj stazi...i ako bude prostora i kratko uputstvo za ski pocetnike.

Sto se proizvodjaca tice ne favorizujem nikoga posebno, cenim kreativnost i performanse. Svako ima svoj ukus i mogucnost izbora pa ko voli nek izvoli, sreca za nas pa je izbor ogroman.
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2012, 01:25:03 posle podne od strane Boban »

Van mreže NikolaRS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3400
  • Age: 36
  • Lokacija: Foča, Republika Srpska
  • Karma: +72/-75
  • Auto: Passat
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #93 poslato: Novembar 25, 2012, 02:32:01 pre podne »
ja sam uzeo xperiu arc s (android) cisto sto se kaze kur*Enje...  glomazno, nezgodno za nositi pogotovo ako se radi sta fizicki. kucanje por i pozive ne koristim imam dr tel. ali sto se tice interneta, navigacije, kamere isl tu sam rijesio sve brige. eh kad se sjetim kad sam novine nosio po wc  lollol lollol lollol

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #94 poslato: Novembar 25, 2012, 04:00:30 pre podne »
Apple necu nikad kupiti iz nekih svojih rodoljubnih i najobicnijih ljudskih (Foxtron) principa, a i nije nesto. Mnogo brate ciglast, neopravdano skup, a zaliven znojem placenim par dolara dnevno.
Nokiju sam koristio poslednjih 10 i vise godina, razne i zarazne modele, ali je nazalost Nokija napravila glupost i trosila pare na Simbian koji ju je umalo zakopao. Jos uvek koristim X6 ;)
Trenutno imam S3 (Do yaya fon) pre njega S2 (sada kod sina) koji je bio i moj prvi susret sa Androidom. S obzirom da mi je posao vezan za internet, tj tacnije za email, mnogo mi pomaze u poslu koji obavljam, da napomenem da mi je primarni mejl @gmail.com ;) na njega su mi linkovani (kroz gmail) dva kucna mejla, @maltanet.net i @telekom.rs, takodje imam pristup i firminom mejlu preko microsoft server @seadrill.com i naravno stari dobri @yahoo.com . . .

Zena ima Galaxy Y dual card, a najmladji klinja obicni Y, tako da komuniciramo izmedju uz potrosnju samo baterije, nista racuni i krediti ;) Viber, Whatsapp, Skype, google messenger i td.
Jos jedna stvar koju volim na Androidu je sto sve slike koje napravim fonom, cim se zakacim na WIFI (tako sam ga nastelovao) uploaduje na google plus i automatski imam backup slika. Da pomenem da nalog na googlu pamti aplikacije koje su instalirane na telefonu, tako da su se same instalirale na novi telefon ;)


« Poslednja izmena: Novembar 25, 2012, 04:03:18 pre podne od strane pimbe »
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže Speedey

  • Transporter
  • VW Majstor
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1592
  • Lokacija: Derventa RS
  • Karma: +67/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 3C Bluemotion
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #95 poslato: Novembar 25, 2012, 11:41:39 pre podne »
Mozda se neki nece sloziti samnom, ja mislim da je android bolji od ios po tome sto je android open source i mnogi developeri preferiraju android preko ios-a ali ne kazem da ios los.. Svaki od njih ima svoje mane i prednosti.. Mislim da se konkretno nokia svojim windows phone 7 sada 8 polako ali sigurno dize iz mrtvih.. Koristio sam  xperiu X10 a posle nje presao na iphone 3gs i falilo mi je nesto, to je podesavanje interfejsa po svojim ukusima.. Ios je za pocetnike u smartphonima 100 puta laksi za nauciti od androida jer je to bila i pocetna ideja steve jobsa da privuce sto vise korisnika.. Posle iphonea presao sam na Xperiu Arc koja me odusevila te sam prije nekoliko dana kupio Xperiu P i stvarno je fantasrican telefon od kamere pa do performansi i ono sto mi je najvazneji brzo pronadje gps signal jer kad putujem koristim navigaciju.. Kad bi se moglo uraditi da se sklopi android u iphone masine jer apple ima nevjerovatan kvalitet izrade to bi mozda  bio najveci hit, ali za sada ostajem na androidima .. Pozz svima iz RS  mahac
Jetta 1 1982 1.6 D☒
Golf 2 1986 1.6 D ☑
Polo 9N 2002 1.9 SDI☒
Polo 9N 2004 1.9 SDI ☒
Passat B6 2007 1.9 TDI ☑
Golf Plus 2008 1.9 TDI ☑

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #96 poslato: Novembar 25, 2012, 01:00:22 posle podne »
Jos jedna stvar koju volim na Androidu je sto sve slike koje napravim fonom, cim se zakacim na WIFI (tako sam ga nastelovao) uploaduje na google plus i automatski imam backup slika. Da pomenem da nalog na googlu pamti aplikacije koje su instalirane na telefonu, tako da su se same instalirale na novi telefon ;)

Odlicna je stvar i sa imenikom, sinhoronizuje se sa gmail-om i kada menjam tel samo obrisem sve, a na novom se ulogujem sa gmail nalogm i imenik je tu

Van mreže Nikola GTi

  • Nikola Mihajlovic
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1933
  • Age: 35
  • Lokacija: Jagodina
  • Karma: +34/-49
  • Pol: Muškarac
  • Golf u srcu GTi u krvi :)
  • Auto: Golfovi i a3
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #97 poslato: Novembar 25, 2012, 01:08:27 posle podne »
ja trenutno koristim uporedo iphone 4 i nokiu e7, iphone sam skoro poceo da koristim a nokiu koristim zadnjih 11-12 godina (e7 poslednjih godinu dana) zaljubljenik sam nokie ali polako prelazim na ios, sto se tice podesavanja interfejsa, ios naravno da ima podesavanje interfejsa samo treba da znas sta da instaliras, ja sam se odusevio posle jaillbrake-a koje sve mogucnosti postoje. Kod android telefona mi se ne svidja zato sto izgledaju kao plasticne igracke naspram iphone koji izgleda veoma ozbiljno i kbalitetno.

A to sa imenikom ima i nokia, zakacis se na pcsuite i on automatski sinhronizuje na svoj nalog ono sto izaberes iz fona

Van mreže Speedey

  • Transporter
  • VW Majstor
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1592
  • Lokacija: Derventa RS
  • Karma: +67/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 3C Bluemotion
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #98 poslato: Novembar 25, 2012, 05:26:08 posle podne »
Nikola samo da se nadovezem na tebe nadam se da se ne ljutis  ali android mozes da prilagodjavas sebi bez rootovanja a iphone moras da jailbrakujes inace ne mozes nista bez Cydie.. A to sto se tice plasticnih igracki to se slazem sa tobom kako sam i napisao u svom odgovoru ali imas sada veoma lijepih i kvalitetnih telefona kao sto su Samsung galaxy s3, Htc one x, Motorola droid razr maxx, Sony xperia t i mnogi drugi  clap.. Ono sto mi je zanimljivo je da 30-40% korisnika symbaina kad mjenjaju telefon prelaze na ios..   lollol
Jetta 1 1982 1.6 D☒
Golf 2 1986 1.6 D ☑
Polo 9N 2002 1.9 SDI☒
Polo 9N 2004 1.9 SDI ☒
Passat B6 2007 1.9 TDI ☑
Golf Plus 2008 1.9 TDI ☑

Van mreže Marko011 Mk4

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3898
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +113/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk4
Odg: Mobilni telefoni IOS,ANDROID,SYMBIAN,WINDOWS PHONE, itd...
« Odgovor #99 poslato: Novembar 25, 2012, 06:22:07 posle podne »
Tu si u podpunosti u pravu. Ja sam imao nokiu e72 i onda sam kupio iphone 4, i prezadovoljan sam kako radi
Nothing is impossible !!!!!