Autor Tema: Prijem FM stanica  (Pročitano 1676 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Prijem FM stanica
« poslato: Novembar 22, 2019, 11:16:17 posle podne »
Zanima me da li je potreban pojacivac signala, i da li je fabrika stavljala to u vagene iz doba 1998-2005? Imam VW Mfd u Lupu, nemam pojacivac na anteni, i neke stanice imaju losiji prijem, suste ako prolazim ispod mnogo zica i sl...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže eskachagt

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2228
  • Lokacija: Banja Luka - Nišići
  • Karma: +46/-7
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf II D
Odg: Prijem FM stanica
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2019, 08:20:18 posle podne »
Svaki koji su imali krovne antene imali su pojacivac signala ustvari pojacivac je u samoj anteni...
VW fan

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Prijem FM stanica
« Odgovor #2 poslato: Novembar 24, 2019, 12:11:17 pre podne »
Kod mene je na kraju koji ide u radio, znaci u samom kavezu za radio, zica od antene,  sta bi deugo :) pa je na nju bio vezan pojacivac sa dzekom koji ide na radio. Ja sam otfikario taj pojacivac, (jer je budza koja smeta da se lepo uklopi Mfd) i zalemio zicu, tj. produzio je tako iiskoristivsi dzek od pojacivaca, i sada to radi Ok, s tim sto  mi neke stanice kao radio S1 recimo suste i ima smetnji narocito po ulicama sa mnogo noskih strujnih kablova, pa se pitam da nije taj pojacivac koji sam sklonio fabricki... Sve se nesto jebavam sa rim radiom i nikako da ga napravim da mi radi kao u Altei... A ne znam gde gresim vise Razmisljam se da kupim celu novu antemu sa kablom koji nije zalemljen i da sprovedem to do radia, mada jebto dosta posla jbg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2019, 12:19:48 pre podne od strane iwcham1979 »
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!