Autor Tema: VW Sharan 2000-2010 Osnovne karakteristike o ovom Modelu - odrzavanje -itd ...  (Pročitano 23163 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6824
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Na mreži mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2440
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: VW Sharan 2000-2010 Osnovne karakteristike o ovom Modelu - odrzavanje -itd ...
« Odgovor #1 poslato: Jul 21, 2020, 08:01:47 posle podne »
Dobar auto u globalu, funkcionalan, nije ni ružan. Za porodicu, a i druge poslove je pravi. Rijetko ko ga sređuje i drži za merak.
Mana su poluosovine, pogotovo desna
Kočnice takođe slabe, mislim na zadnje. Obični disk malog promjera, kao da je u pitanju Golf, a ne toliki auto. Ništa što se ne može skockati.
Enterijer je mogao biti malo kvalitetnije urađen, dio oko ručne i oko muzike je nekako nepotpun.

Što se mene lično tiče najbolji motor mu je PD130 ASZ i prava je šteta što ne postoji u 4motion varijanti. Volio bih da probam model sa PD150 motorom koji je rađen u maloj seriji.

Dobra stvar je što nisu zeznuli njih pa ubacili problematične 1.9 i 2.0 kao što je slučaj sa G5, B6, Touran i sl.

Monte Carlo R17 točak krojen za njega, a ne za B6

Posjedujem ga skoro 10 godina i ne bih ga mijenjao ni za jedan noviji trenutno, iako je ovaj zastario više
TDI POWER

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6824
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: VW Sharan 2000-2010 Osnovne karakteristike o ovom Modelu - odrzavanje -itd ...
« Odgovor #2 poslato: Jul 22, 2020, 07:19:49 posle podne »
rekao si otprilike sve...   :25

stvarno je univerzalan sto se tice iskoriscenosti od porodicnog do biznis ven-a ...

kod kocnica zadnjih bi naveo da kociona kljesta dosta znaju da prave problem

ovo mi je treci po redu vozio sam AUY , ASZ i BRT ...sa svim sam zadovoljan ... normalno nista nije savrseno  :84
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Na mreži mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2440
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: VW Sharan 2000-2010 Osnovne karakteristike o ovom Modelu - odrzavanje -itd ...
« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2020, 03:19:55 posle podne »
Evo još jedna novost za Sharan/Alhambra

Ukidaju dizel motore, ostaju samo benzinski i vrlo brzo se ukidaju u potpunosti
https://www.auto-motor-und-sport.de/neuheiten/vw-sharan-seat-alhambra-aus-fuer-die-dieselmotoren/?_gl=1*d4plh0*_ga*YW1wLWdyUUtvVEt5QkVOLVBabzJpbllZUmc.
« Poslednja izmena: Avgust 21, 2020, 03:22:13 posle podne od strane mur3633 »
TDI POWER

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6824
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: VW Sharan 2000-2010 Osnovne karakteristike o ovom Modelu - odrzavanje -itd ...
« Odgovor #4 poslato: Novembar 12, 2020, 08:39:21 posle podne »
Jos Malo o VW Sharanu ...pa ko ima vremena nek pogleda  :46



Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.