Autor Tema: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.  (Pročitano 9378 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže TuFa

  • VW Početnik
  • Poruke: 90
  • Age: 37
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +8/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf mk3 GTI
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #40 poslato: Septembar 16, 2012, 11:32:08 posle podne »
Dosao i ja...   biggrin Poz za Svilajnac... daj to pivo ovamo.....  beer steta shto nas nije bilo vise, bio bi extra provod.... 

Van mreže Vedran Krusevac

  • VW Početnik
  • Poruke: 35
  • Age: 41
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #41 poslato: Septembar 16, 2012, 11:57:05 posle podne »
Ja bih predlozio da se otvori tema: KOJA KILOMETRAZA NIJE PROBLEM DA BI SE DOSLO NA SKUP... A da rezimiramo ovaj nas mali ali lepi skup danas:
VREME DOGOVORENO ZA SKUP - ispostovano od svih ucsnika u potpunosti bez i malo kasnjenja
ROSTILJ - perfektan, nije se jurilo oko cumura, mesa, potpale... kvalitet vrhunski i tu veliko hvala Piketu, momku iz FIAT kluba koji je udostojio nas skup, kolicine i vise nego dovoljno
MESTO SKUPA - trebali ste doci i videti, mozda i najlepse  mesto za organizovanje jednog veceg skupa
PICE - bez toga se ne moze tako da je i to bilo na nivou

 Nama malobrojnima je bilo extra, dovoljno smejanja i zezanja, a narocito posle u Krusevcu... Imam ja slika pa cu postaviti... Za sve one koji se nisu ni javili da ce doci, a prijavili se  tapsac...

I jos jedan predlog. Na forumu ima 10 000 clanova. 30.09.12. u Krusevcu se organizuje tuning show. Izmedju ostalih postoji nagrada i za najbrojniji klub. Mislim da je najmanje sto mozemo da ucinimo za klub to da obezbedimo jedno 20 vozila koji ce se pojaviti. Ako je problem i spavanje i to cemo da resimo. Krusevac, Nis, V. Banja, Ivke i Pevac iz Svilajnca, Kragujevac, Kraljevo... mislim da bi trebali pod obavezno da posete ovaj skup. Onima kojima je Krusevac nesto dalje mogu se i opravdati. Okupljanje i pozicioniranje nasih clanova na tom skupu sasvim zadovoljavajuce mozemo da organizujemo Ivan, Medison, Tufa i ja...

Ivke uzvracamo posetu, samo pusti poruku i tu smo... Veliki pozdrav za legendu...

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #42 poslato: Septembar 17, 2012, 12:40:01 pre podne »
E ljudi meni je stvarno zao sto sam se prijavio a nisam doso.. Jutros sam se u 11 probudio, cuo se s vojvodom i dogovorio da krenemo oko 1.. I onda je moja keva pametna nasla da me zove u 12 i da mi kaze da idem u selo jer je cale planirao da rasciscujemo po drvoristu lom neki jer treba halu da pravi.. A znaju da treba na skup da idem.. Kao "ajde bice jos skupova" celog dana nisam nista iz inata ni radio.. Znaci iznervirali su me samo tako, hteo sam da poludim..
A sto se tice krusevca 30-og racunajte na mene. Tu dolazim 1000% (jeste da sam prkockao povrenje) ali evo videce da dolazim.. A voleo bih da se pojavimo u sto vecem broju da izvucemo tu nagradicu za najbrojniji klub..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže TuFa

  • VW Početnik
  • Poruke: 90
  • Age: 37
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +8/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf mk3 GTI
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #43 poslato: Septembar 17, 2012, 12:51:48 pre podne »
Ja znam da sam nov ovde i sve to.... ali pazi 20 auta, plus satori i neke zastave (koliko sam razumeo vedrana to imate) moze da postavimo i da to lici na pravi klub i da sve to izgleda lepo i da kaze narod eto zbog toga je ovo vw club i ima najvise clana na forumu (vidi tu organizaciju).... ali to je na upravi ovog kluba koji treba da se malo potrudi da sve to lepo skocka i da to izgleda full (ako imaju volju) a ne da nas dodje 5-6.... ja eto mogu da castim jedno bure piva i da se malo izreklamirate po lokalnim televizijama Krusevca (intervju i da se najavi neki naredni fest koji pravi vw) 

evo za veci info ovo sam nasao na net-u u vezi 30og..

Дана 30. 09.(септембра) 2012г. организују , на паркингу 14 Октобар, Манифестацију STREET STYLE у Крушевцу са почетком у 13h.

Програм:

13h - 15h – окупљање и пријава такмичара
15h – 16h – разгледање аутомобила и мотора, разговор са влсницима
16h - 17h – оцењивање возила, мерење јачине звука DB, најгласнији ауспух
17h – 17.30h – избор за мис А- К-Б ( најлепшу девојку на манифестацији)
17.30h – 18h - оцењивање за најбоље осветљен ауто
18 h – 19h – дефиле вожња кроз град
19h - 20h проглашавање победника и додела награда
20 h –23 h – Рок журка
23h - Техно журка

Пошто је ово прва манифестација овога типа која се одвија у Крушевцу учешће се НЕ ПЛАЋА.

Точено пиво Амстел 0,5 - 100дин

Сокови - 100 дин.

Пљескавице - 150 дин

Промотерке. GO - GO - играчице.

Аутомобили:
EXTRIM (3 pehara), Srednja klasa (3), Nacionalna (Serbina Style) (3), German Style (3), Cleen Style (3), OLd School (3),

Остале награде:
Najbolji enterier (1), Najbolje osvetljenje (1), Najniža kola (1), Najbrojniji klub (1), DB (3). Najglasniji auspuh (1) (zabranjeno skidanje auspuha.)

Мотори:
Трајкови (3), најдужа виљушка(1),најбоље осветљење(1)
најгласнији ауспух(1), најбољи ентериер(1), најбољи ручни рад(1)

Обезбеђене су награде и за (3) најлапше девојке.

Медијски спонзори: РТС, РТК и ЈЕФИМИЈА

Промотивне цене пића.

Покровитељ манифестације: Град Крушевац

У плану је обезбеђивање преноћишта за такмичаре у хотелу Рубин и обезбеђивање места за кампере.

Van mreže ZARKOTEKICA

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2302
  • Age: 44
  • Lokacija: NIŠ
  • Karma: +54/-104
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #44 poslato: Septembar 17, 2012, 12:56:12 pre podne »
ljudi iz kruševca zašto se opterećujete ko nije došo itd, jer ste se zezali -nadam se da jeste a ostali koji nisu došli,  netreba da vas brinu.vreme je odvratno  badmood
 pada u većini gradova u srbiji temperatura je do 18 c i vi očekujete odziv,polako tek ste poceli ima vremena  clap clap dajte fotke da vidimo koliko vas je bilo i kako ste se zezali

Van mreže TuFa

  • VW Početnik
  • Poruke: 90
  • Age: 37
  • Lokacija: Krusevac
  • Karma: +8/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf mk3 GTI
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #45 poslato: Septembar 17, 2012, 01:05:55 pre podne »
odgovorio bih ti sad neshto "kamp boy-u" ali nisam kompetantan da ti ja na to odgovaram...... ima ovi ostali koji te znaju bolje pa nek ti napisu na pm dal treba bar sms da se posalje da te neko "ne ceka" na pumpi i smrzava , pogotovo shto je sa nama bila i mala devojcica koja sa svojih "sedam" godina voli VW i skupove i ceka nekog levog na pumpi.... ccc

Van mreže ZARKOTEKICA

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2302
  • Age: 44
  • Lokacija: NIŠ
  • Karma: +54/-104
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #46 poslato: Septembar 17, 2012, 01:21:29 pre podne »
slušaj ovamo dečko jer ste rekli u koliko je okupljanje jeste čekate ljude 10-20 min i odoste tako se to radi kog nema u zakazano vreme nema ga ide se bez njega tako se to radi a vi ste mogli da sedite i da čekate novu god na pumpi to nije naš problem.zato te molim da neprozivaš i okrivljuješ druge svako ide na bilo kakav skup prvo zbog sebe pa zbog druge pozz mahac mahac

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #47 poslato: Septembar 17, 2012, 02:08:03 pre podne »
kao prvo, da se zahvalim organizatorima i ekipi koja se okupila, bilo je sve na nivou, i pice, i hrana, i vreme, a najvise zezanje. Ja sam zbog mojih drugara presao tek 260km da bi ih ispostovao a i da se zezamo i druzimo uz rostilj i razgovor. Kao sto rece @Ivan, ostali sa spiska se nisu ni javili da li dolaze ili ne, sto im nije bilo tesko pustiti jedan sms koji kosta 3din, da kazu da ih ne cekamo.

pogotovo shto je sa nama bila i mala devojcica koja sa svojih "sedam" godina voli VW i skupove i ceka nekog levog na pumpi

bravo @TuFa, ali ta devojcica Tena ima tek pet godina  biggrin

@Zare, mi smo ispali fer (cela ekipa) sto smo vas cekali jer da se desilo da vas nismo cekali a vi dosli onda biste se vi naljutili i bilo bi jurnjave po putu. Sto se tice vase (niške) organizacije skupa, mnogi su se uverili pretprosle i prosle godine a sada ste nas ispalili samo tako.

evo spisak prijavljenih za jastrebac:

1. Madison
2. Vedran

3. Boban
4. Ivan
5. Chroomlook
6. StexyVW
7. Stoske
8. zarkotekica
9. Ivke + 1 (mozda 2 ili 3)
10.vojvoda
11.Ognjenpn

koliko je doslo sa spiska????  Samo nas je cetiri doslo. Razumeo bih da je radni dan ili neki praznik, ali pobogu nedelja je i nista se ne radi a ako ni tad nemate vremena, zasto onda i idete na skupove??? Mislim da kazem jednu izreku koja mi je pala na pamet u trenutku "Kako ste dosli, tako nas i ocekujte da vam dodjemo"

@Vedran. @Madison i @Ivan, ja 90% dolazom 30-og a draganu pevcu cu preneti poziv za skup, i jos jednom hvala vam na predivnom danu i predivnoj veceri na picu u pesackoj zoni...

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #48 poslato: Septembar 17, 2012, 02:37:34 pre podne »
Sad razmislite kad ponovo budete hteli organizovati skup :)
Nije testko organizovati, ali nema za koga. Ovo se ponavlja sto puta.

Kada vas ima dosta zainteresovanih, koji se znate medjusobno, kada se dogovorite, objavite... pa ako se neko pridruzi ekstra.
Ovo je forum, sve se vidi, sve se procita. Na osnovu toga, svi mozemo da zakljucimo ko je kakav, ne treba sad da neko prepricava. Ali upravo je ovo (neozbiljnost) jedan razlog sto vise ni ne citam ovaj deo foruma.

Na greskama se ucimo...

Van mreže ZARKOTEKICA

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2302
  • Age: 44
  • Lokacija: NIŠ
  • Karma: +54/-104
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #49 poslato: Septembar 17, 2012, 07:07:37 pre podne »
tako je daki naša greška je sto nismo javili da nemozemo da dođemo i tu krivicu ja za sebe priznajem a za ostale neznam.

kruševac izvinite za lerku sa moje strane

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13670
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #50 poslato: Septembar 17, 2012, 10:20:23 pre podne »
ljudi iz kruševca zašto se opterećujete ko nije došo itd, jer ste se zezali -nadam se da jeste a ostali koji nisu došli,  netreba da vas brinu.vreme je odvratno  badmood
 pada u većini gradova u srbiji temperatura je do 18 c i vi očekujete odziv,polako tek ste poceli ima vremena  clap clap dajte fotke da vidimo koliko vas je bilo i kako ste se zezali

Vreme nije bilo odvratno. Taman kako treba. Nije bilo ni kise ni vetra.

Bio je skup i pre tri godine u Krusevcu pa su dosli Sandokan, Rocky, Aleksandra, Miki VW-TECH, Ivke sa kompanijom i dr. pa nisu rekli polako tek ste poceli.
Po tvome treba da prodju 3-4 skupa kako bi videli o cemu se radi pa da dodjete ili ne dolazite ako ima ispod deset auta.
Pre dve godine je bio skup na Vrezinama i mi iz Krusevca smo dosli. To je bio prvi skup u Nisu.
Prosao je kako je prosao ali mi smo opet dosli i prosle godine kad je bilo na Cegru.
Vedran, Madison i ja smo dosli svako svojim autom kako bi bilo vise vozila a sad niste mogli da se skupite bar u jedan auto i da dodjete.
Oko nejavljanja necu da komentarisem.
Da ste rekli da ne dolazite nismo morali da vas cekamo pola sata i jace na pumpi.

Van mreže ZARKOTEKICA

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2302
  • Age: 44
  • Lokacija: NIŠ
  • Karma: +54/-104
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #51 poslato: Septembar 17, 2012, 01:28:49 posle podne »
to se obrati stošketu i ostalima koji navodno predstavljaju niš ja nisam mogo doći jer sam imao preče obaveze

Van mreže Mašinac

  • 7th Son of a 7th Son
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3141
  • Age: 39
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +67/-17
  • Pol: Muškarac
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #52 poslato: Septembar 17, 2012, 02:52:24 posle podne »
Vi se uzdate u Zarka i nadate se da ne ispali... ccc... Ja sam pokrenuo temu nedelju dana pre ovog skupa da se dogovorimo ko ce s kim i koliko ce da nas dodje, ali tema je bila obrisana dan pre skupa, a dosao je pozamasan broj nas koji smo 'planirali' da dodjemo, odnosno SAMO JA! Zato nisam ni hteo da idem na skup u Jastrebac, mada se nisam ni prijavio, jer sam pretpostavio da ce da bude ispale od strane Nislija...

Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #53 poslato: Septembar 17, 2012, 03:38:31 posle podne »
neprijatno mi da komentarisem, posto nisam nikako ucestvovao u ovome, ali evo ipak da iznesem misljenje, pa ako komentar smeta, obrisite.
ovi koji su se prijavili a nisu dosli.. bas su ispali da ne kazem sta.. kada ste ih vec za dolazak ispalili mogli ste ih barem obavestiti da dolazi 0 vas.. da vas ne cekaju..
neozbiljnost, neozbiljnost, neozbiljnost.
tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Moderator
  • Ultimate Member
  • ***
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #54 poslato: Septembar 17, 2012, 04:17:53 posle podne »
Ja sam Madisonu licno rekao da verovatno necu ni dolaziti jer niko vise iz Beograda ne ide

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13065
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Krusevac - Jastrebac rostiljanje 16. 09. 2012.
« Odgovor #55 poslato: Septembar 18, 2012, 02:59:27 posle podne »
citam i ne verujem :))

"Stexy planirao da krene oko 1, a pritom skup pocinje u 1. Na kraju nije dosao jer mu keva rekla da ide na selo, a on ustvari tamo i nije nista radio."
Zarko se ljuti na nas sto smo ga cekali a nije se javio da nece da dodje, sad smo jos i mi krivi sto smo uposte i dosli. ;)
Vreme nije bilo odvratno, niti je bila najavljena kisa, nemojte da izmisljate price, kacio sam 2 linka sa prognozom.

Oko pola ljudi mi je javilo da nece doci i naravno da nema nikakvih problema(Boban, potaman, Mihajlo, Vlada..), ali ovi koji se nisu javili uopste i nisu mogli da  posalju poruku od 3. dinara sto kaze Ivke, trebalo bi da se pokriju usima.

SLEDECI PUT NEMOJTE DA SE PRIJAVLJUJTE NA SKUP UOPSTE AKO NE PLANIRATE DA DOLAZITE.
over and out