Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208987 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1060 poslato: Februar 22, 2020, 10:54:05 posle podne »
Kada sam juče napomenuo da ću danas kod majstora da bi samo kafenisali verujem da su mnogi pomislili kako čika travi samo serenda a u suštini mu se old scula samo kvari pa zato ide kod majstora,

Istina je, rodjaci moji, sasvim drugačija.

Jutros ustanem, ključ u bravu a Y line hoće da se preturi na krov kad accu zavergla alnaser. Pali na čvrgu.
Samo što sam krenuo, samo što sam iz 1, prebacio u 2, a ono me već dočekuje ovakav prizor. Što bi rekli ima sreće i u nesreći pa se ovi plastični medjusobno često i druže jer ih muka naterala.

...
Nije bilo gužve pa vrlo brzo izlazim na autoban. Mmedija je već na volume max,  gepek vuferi već skaču u ritmu pesme LETI LETI BIJELI GOLUBE  driving driving driving ...

Mala pokazna vežba za one koji se podsmevaju drkeli da autobanom jezdi celih 65 kmh  lollol ...

Obilaze se kojekakve kante, šerpe i lonci  driving ...
cute black babies
...
Posle kraće i dinamične tj brze ali sigurne vožnje napuštam autoban i prvi prizor koji sam po silasku sa njega ugledao je taj da se Q i R line kipuje sa IVECO isto kao kad ATEGO kipuje šoder  boodala ... Narodno tj balkansko veselje, nemam drugi komentar  :69 ... Stigao novi kontigent, monteri već trljaju dlanove  :79 ....
album upload
...
Dolazim kod mog majstora i još većeg prijatelja a onda udri brigu na veselje  :26 ...

Nema šta da se radi, jednom s proleća i jednom pred zimu odradimo sistemacki pregled i to je to. Ako ima nešto vanredno zakažem slobodan termin a ako nema onda samo  driving driving driving ...

Turim drkelu na kanal  da je moj prijatelj detaljno ispregleda a ja se bacim u spiku sa momcima koji arbajtuju sa puškom ...
online picture upload site
...
Tretman ulepšavanja i podmladjivanja, ajd da to tako nazovem, onako izmedju redova.

Benzinjara 1,4, sve drugo je manje bitno ... bitno je da je motor sav mastan. Isprskaše ga nekom hemijom, kažu jede sve živo. Neki unisex, koriste ga i za dubinsko pranje ...

...
Prodje koji minut a motor počinje da se sija samo tako. Radi hemija radnju za sve pare ...

...
Zevam ja i dalje u motorni prostor kad u jednom trenu  :71 ... Zovem one momke, alooo rodjaci pojede vam hemija i levi koš  lollol ...
Kažu oni to tako treba. ŠTA, BRE, TREBA sunce ti ebem.

Kažu ta školjka nosi i 2,0 motor pa tu idu neki filteri pa se rupa ne vidi. Ja se zgranuo, pa zar se toliko štedi tokom proizvodnje ...

I posle Y line nebezbedan auto  lollol ...
emma sugiyama
...
Udjem u kabinu kad unutra  :73 ...

Na satu kilometraža veeeeliiikaaaa, neću da tetaljišem, nije korektno. Posle nije ni čudo što na displeju umesto nje piše ERRORline a majstori ih teše da je to do osigurača  lollol  ... Pogledam u ručicu menjača i sve mi jasno  boodala ...

...
Sedim gledam razgledam, a bolje da nisam. Odlete pogled u vis kad ono panorama  wub wub wub ... Samo gledam kad će neke ajkule drakule i ostale picajzle početi da padaju po meni  lollol ... I posle YUGO kanta jer je slabo klimatizovan  boodala ...
upload image for link
...
RODJACI, ŠTA JE OVO pitam momke ... a oni mi odgovoriše da dodjem sledeći vikend i da vidim kako će tad izgledati. Još rekoše da pacijenti ima da se biju oko njega ko će pre da ga kupi ...

Ispuškiraše motorni prostor vodom i spraše onu hemiju a onda truljinu staviše na sunce. Verovatno da se okali blok motora  ;) ...
 :84 ... posle pranja motor kresnuo na čvrgu.  Moram priznati da to nisam očekivao obzirom na onoliku količinu vode kojom je bio poliven  badmood ...

KO NOV, MALO PREŠAO ... IDE KO MEĆAVA A TROŠI KO ZIPO... što balkanci vole ovo da čuju pa nek košta kolko košta ...
fallout new vegas top 10 enemies
...
U medjuvremenu je i Y line detaljno ispregledan pa ostavljam momke da rade na miru, Danas nije bilo arbajta ali evo  jedna slidža od ranije da malo motivišem majstor Racu da ubrza radove a ujedno i da ima zvezdu vodilju kako da radi.

Dakle, sve novo počev od cilindra a onda samo slaže jedno po jedno novo  majstor1 ...

...
 :84 ...  :84 ...  :84 ... zadnji koš ...
img hosting online
...
I tako se ubi dan, u zaebanciji sprdnji i šali.

Dodje vreme za povratak domu svome. Na prvom ćošku ugleda njih. Pa rodjaci moji što  krenuste na put sa plastikom kad znate da sa njom ne smete daleko ...

...
U mislima mi još uvek ona pokvarena plastika kad me pri izlasku na autoban dočekuje druga plastika  lollol ...

Jeste rodjaci, danas je bilo 45 u hladu pa je prokuvao i asfalt a kamoli okaljeni blokovi  lollol ...

...
Ajd pa uzdravlje  ;) ...  mahac ...

...  :84 :84 :84 neki drugi put ćemo o tome kako se na ovoj uvoznoj PVC konfekciji limarija krpi pur penom a onda gletuje plastobitom  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1061 poslato: Februar 22, 2020, 11:01:13 posle podne »
 thumbup thumbup thumbup

Pozdrav sa Drine  beer
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1062 poslato: Februar 22, 2020, 11:16:19 posle podne »
Mo\e i ovde da organizujemo skup, bioskop ponovo radi. A drina je uvek inspirativna  :)

...

...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1063 poslato: Februar 22, 2020, 11:21:43 posle podne »
e tu sam ..malo dole desno ... bio danas ...top za skup  :25
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1064 poslato: Februar 22, 2020, 11:26:55 posle podne »
Malo dole ALI LEVO  je ovo

...

... 
Odmah tu je na krivini i jedan mali bircus sa terasom na spratu ... tu volim da  beer
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1065 poslato: Februar 22, 2020, 11:42:05 posle podne »
sve isto stoji kao sa slike kad si ti prolazio ...pa bar da su je na puskiranje odvezli  biggrin
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1066 poslato: Februar 22, 2020, 11:54:15 posle podne »
jel su bar okrpili ovu zadnju levu ako nemaju 2KM za puškiranje  coilleo2tj
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1067 poslato: Februar 23, 2020, 12:01:35 pre podne »
nisam slikao ali je i prednja riknula ...  boodala
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1068 poslato: Februar 23, 2020, 12:05:12 pre podne »
dobra im reklama za servis  lollol
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1069 poslato: Februar 23, 2020, 09:29:49 pre podne »
Jel ti majstor zamenio i senzore od abs a na yugoslavu hoce malo da korodiraju na dobosima .
 Bio letos tu, al je sad sredjeno nije tako zapusteno, parking pun stalno.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1070 poslato: Februar 23, 2020, 06:57:52 posle podne »
Ma kakvi menjao, počupao to majstor odma i pobacao u djubre.
Usput reče i šta će to meni kad ja umem da kočim i bez toga. A i bolje je kad su doboši olakšani, tad se točkovi brže vrte  driving ...


Jedino sam imao problem sa DSG, dijagnostika pokazala da se sajla što ubacuje u S mod malo izlizala od česte upotrebe ali nikakav problem.

Čika travi nije ko pojedini plastikaneri čiji je fond za održavanje par stotina evra pa onda kukaju kad čuju koliko košta servisiranje po PS.

Zato je DSG u kompletu zamenjen istim takvim novim, aj sad da čujem nekog majstora da mi kaže da teram Y line na otpad jer nemam dovoljno keša za full održavanje  big_boss ...
pic upload
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1071 poslato: Jun 07, 2020, 12:08:08 posle podne »
Pitam se jel čika travi preživio ovo sranje oko korone I zabrane izlaska? Jel svrbi guzica malo? Biše li noge da 'varaju put 😁
Biće da se kuju neki žestoki planovi u tajnosti!

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1072 poslato: Januar 09, 2021, 07:50:47 posle podne »
Gde je moj Brat ...  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1073 poslato: Februar 23, 2021, 06:30:51 posle podne »
Citat
Pitam se jel čika travi preživio ovo sranje oko korone I zabrane izlaska? Jel svrbi guzica malo? Biše li noge da 'varaju put 😁
Biće da se kuju neki žestoki planovi u tajnosti!

Brate Miro MNE izvini što ti nisam ranije odgovorio, iskren da budem hteo sam ali sve sam odlagao da ti se ne bi žalio na brata Zokija.

Razloga ima mnogo al da podjem redom ...

Što se tiče korone, nema zime.
Tih godina kada je pravljena old scool generacija surutka je bila kvalitetna, nije to ko danas pa već u grekosu kuku lele nadula se creva.

Što se tiče zabrane izlaska ona u mom slučaju izgleda ovako ...

...
Nego, na nešto drugo sam ja hteo da ti se požalim ...

Beše prošle nedelje kod nas praznik, 4 dana se nije radilo. Znaš ti mene, poondravac u doopetu odma radi.

I tako ti ja krenem u susret onoj sibirskoj zimi, jbg ima se kinta, nema kvarova na old scooli pa se džeparac samo uvećava  :65 ...

Beše nekih -10 ako ne i hladnije ... u jednom trenu meni zablokira DSG i osta u S modu.

Ja odma kuku lele mada znaš ti kako to ide, čitaš ovde na forumu svakodnevno.

I sad ono glavno ...

Pozovem ja brata Zgubija, računam ja njegovo šaranče je uvek tiptop i ako iko sme da krene na tako dalek put sa svojim ljubimcem onda je to brat Zgubidan.

Ali moša. Ja se obradovao kad sam ga čuo ali je to kratko trajalo, kažem mu ja u čemu je problem a on mi odgovori ...

Brate izvini ali ne smem od žene ....

Kako bre, ne smeš od žene ... pitam ga ja kad on reče

Pa lepo, ključevi od kola stoje kod žene i bez njene dozvole nema idjenja bilo gde  :69 ...

Ja reko aj dobro, neću da mu pravim frku.

Okrenem brata Rnjaka računajući na njega kad i on ista pesma samo drugi razlog ... Kaže on meni,

Brate vidi koji je minus napolju, passat je u garaži i ako ga isteram napolje popucaće plastika momentalno zbog niske temperature lollol lollol lollol ...

Naduvasmo tu jedan drugog u sekundi, ja mu reče da mu auto služi samo za forum da kači slike diodica i triodica dok on meni reče hebala te ta sirotinja što voziš i spusti slušalicu  :13  ...

Onda se ja seti mog brata old scoolera, jedino pravo muško čim vozi cvaju.
Pozovem ja brata Nenada Petakovića a on na keca postavi dijagnozu. Kaže samo uzmi macolu i udri po DSG, za bolje i nije.

Tako i bi a onda ja nastavi putovanje dalje.
jax teller wallpaper
...
Bilo je toga još al mi malo neprijatno da kačim takve slike ...

...
U monte karlu me ovako dočekali ...

...
Evo jedna sa azurne obale za brata Rnjaka al odma da mu kažem da je ovde mnogo jako sunce i da to nije za njega jer može ona plastika da mu se otopi  :53 ...
lego hobbit wallpaper
...
Malo se vozili i švajcarski alpi ali nije to za plastiku u kombinaciji sa plivajućim, ovom prilikom moram da pohvalim i brata Paula jer scoolin karb i paljenje naštelovao za sve pare  driving ...

...
I tako drugari moji, brat Zgubidan me nagovorio da napišem koju mada nisam ja vas zaboravio ....

Žao mi je što ovaj putopis nisam napisao na ovom forumu ali bože moj, bar sam mislio na vas pa ko je raspoložen neka baci oko na njega   :) ...
....
....... https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/167446-ubavo-devoj%C4%8De-i-mom%C4%8De-sa-belo-kap%C4%8De-2021/ ....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1074 poslato: Februar 23, 2021, 07:11:29 posle podne »
Jedna veeelika +ina za moga brata sculera Travija!Ide juger samo zvizdi i u brdo u i more😉.Nije to novokomponovana plastikarija i finansiska prevara,da joj treba kanta ulja u gepece,jel(sta je tarli ulja kad te komsiluk vidi u  popularne lenuzine). :26
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1075 poslato: Februar 23, 2021, 09:44:44 posle podne »
Ma kakva korona i ostali Defrinoli Stomatolozi Glavobolje ...  ;)

Y-line & scoul Travi obisli evropu -ovi iz monte Carla nudili ostanak na vise mesecnom nivou ... ali lepe  :66 krenule u potragu

i spremale zasedu u Rimu



pa je moj brat ( po broju brzina ) morao preko Alpa da bezi skroz da zavara trag ka Juznoj hemi sveri ...

nisam mogao pomoci jer sam se vec u sosio sa tri zene -pa sam imao zabranu i to od ovih digitalnih kamera ...  :58

tako da suocen sa svim zimskim ...letnjim ostalim vremenskim i  :dunk ne prilika -vodio tesku bitku od pumpe do pumpe

dal da ponese koju kantu goriva za usput ...jer je pojedincima nestajalo snage u brdima pa je bilo dolivanja ...

jer je korona ostavila traga po putevima -sto se vidi sa slike koju nije objavio -a meni poslao ... ona , on , asvalt i y-line ( dobar ...los ...zao )

Citat
travelman
Bilo je toga još al mi malo neprijatno da kačim takve slike ...



ali ipak cilj je ostvaren i 2250 km 4 dana -vazno da si nam se vratio  :46



 :26

evo sa jednog mog -putopisa  ;)



Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1076 poslato: Februar 23, 2021, 10:02:53 posle podne »
"Okrenem brata Rnjaka računajući na njega kad i on ista pesma samo drugi razlog ... Kaže on meni,

Brate vidi koji je minus napolju, passat je u garaži i ako ga isteram napolje popucaće plastika momentalno zbog niske temperature lollol lollol lollol ...

Naduvasmo tu jedan drugog u sekundi, ja mu reče da mu auto služi samo za forum da kači slike diodica i triodica dok on meni reče hebala te ta sirotinja što voziš i spusti slušalicu  :13  ..."
Ajoj,ajoj sta to rece lollol
Moram da povratim moju dvojku da bih mogao da te ispratim lollol
Super sto si se vratio da se malo orazonodimo :26
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1077 poslato: Februar 23, 2021, 10:32:24 posle podne »
a na kraju sveta  :25


Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1078 poslato: Februar 23, 2021, 10:58:26 posle podne »
Dobrodošao nazad
Nema bez Yuga ništa!
TDI POWER

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1079 poslato: Februar 24, 2021, 10:48:24 posle podne »
Hvala  Mur  :26 ... Bar ti znaš kakva je to alamunja.

Ako Bog da sreće i zdravlja ode Y za 1, maj u tursku. Pare nisu problem, para ima nego samo da se granice otvore.

Inače, za novu godinu stigla ganc nova plastika ali to je samo da gleda komšiluk. Za putovanje i dalje Y  thumbup thumbup thumbup ...
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...