Autor Tema: Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...  (Pročitano 10500 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« poslato: April 07, 2006, 01:47:38 pre podne »
Moglo bi da padne jedno okupljanje svih clanova jedne subote... Oko podne zapalimo na avalu ili kosutnjak tamo napravimo rostilj, blejimo tu, upoznajemo se (oni koji se neznaju), onda se svi pokupimo i idemo da se vozimo po gradu... odemo kuci spremimo se i posto sam ja promoter u Drami mogao bi da sredim da mi ostave zadnji sprat samo za clanove vw kluba, i onako uletimo svi u dramu sa vw majicama i kacketima...

E to bi bio provod...

Ja sam mozda nov na forumu ali vas rad pratim vec odavno, preko ortaka (vwmachine), mozda me neki shvate ozbiljno a neki iskuliraju, ali ovakvo okupljanje bi bilo vrh, pa vi pisite sta mislite, dajte predloge za dan a noc u drami prepustite meni...

PozZ svima... WAGEN RULEZ!!!! :twisted:
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

MaryJane

  • Gost
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #1 poslato: April 07, 2006, 09:25:46 pre podne »
uuuu extra mi se svidja ta ideja... i avala i drama... mozda ce nekima biti previse uzbudjenja i jedno i drugo istog dana (godine su to)       salim se...

ja sam za sve kombinacije i varijante... na avali cak mozemo i da se bavimo nekim sportom, a da to nisu automobili... a i mozemo da krkamo

znaci, sto se mene tice, sve moze, samo posle 21.4  jbg, fax, posao..

Van mreže G - UNIT

  • VW Početnik
  • Poruke: 100
  • Age: 37
  • Lokacija: Pozarevac city
  • Karma: +0/-0
    • http://midnight-tuning.com
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #2 poslato: April 07, 2006, 10:56:29 pre podne »
Mary bi samo da krka... c, c, c... extra ideja samo ova kisa ne prestaje... jebi ga.. a to za Dramu bi bilo u full-u, evo posto ja nisam clan cluba magao bih da budem vip guest, he, he  

MaryJane

  • Gost
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #3 poslato: April 07, 2006, 11:36:27 pre podne »
mary je uvek za klopu....... mmmmmmmmmm.... a tek za rostilj..... mmmmmmmmm... sad sam opet gladna

Van mreže VWmachine

  • VW Početnik
  • Poruke: 132
  • Age: 35
  • Lokacija: ...Zemun city...
  • Karma: +0/-0
    • http://
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #4 poslato: April 07, 2006, 11:50:31 pre podne »
Ja sam za....zasto da ne...ali krenula nesto kisa majku joj....valjda posle svake kise ide lepo i toplo vreme pa onda...onda sve po redu....ali nesto mi taj rostilj vec mirise...a ovo za dramu sam vec spomenuo.....znaci  svi wagenovci na jendnom mestu....


p.s   a da niste mozda zaboravili na 4.vw skup u karlovcima ???......to ne smemo da propustimo...idemo da se prosetamo do komsija kao VIP gosti...to bi tek bilo extra...a ne ovo pilicarenje   hahahha ....salim se,ja sam za sve....samo da kisa stane i krecemo u akciju.....


p.s2   trebali bi mozda da proslavimo registraciju  (sta je sa tim)....ili...devile kako ide sa posetama ?
....vodicu te u poslasticharnicu.....pusticu te da lizes lizalicu.....Go 'head girl, don't you stop

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20534
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #5 poslato: April 07, 2006, 12:19:12 posle podne »
Posete napreduju extra  shto se registracije tice.. bacicemo se na to od sledece nedelje al stvarno !!!  a sto se tice izlazaka.. super ideja.. samo ovo vreme malo da se popravi... moze i avala i ada.. raspalimo malo po fuci.. rostilju alkoholu  shto da ne..i posle u dramu  A za taj 4 VW skup i karlovce ne znam shta da kazem.... iskreno ne znam da li bi smeo da idem svojim kolima.. a hteo sam da se takmicim ako naravno stignem sve da zavrsim sa ozvucenjem i monitorima.. al trebalo bi videcemo  bili su mi skoro neki drugari i kazu izivljavanje.. tipa kazne malo mu oguljeno ono SCG  od kompresora u perionici.. znaci stvarno nishta... i odma kazna... a koja je procedura za zatamljena stakla nemanje tablica.. prve pomoci i ostaloga.. mogu misliti..      

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #6 poslato: April 07, 2006, 09:01:40 posle podne »
Ajde onda da se okupimo i da odrzimo tu subotu recimo 22. aprila, 100% ce biti dobro vreme ujutru dodjemo na avalu odigramo fucu, zenski deo publike ce biti cirlidersice na tajmautu   posle raspalimo rostilj i PREKINEMO se :wink:  onda odemo kuci malo ranije da se odmorimo i uvece napravimo haos u Drami... ono kao ceo sprat samo za WAGENOVCE 8)

p.s. ako neko hoce ranije ili uopste u dramu u bilo koj petak ili subotu neka se javi na 065/64-063-62 za karte

WAGEN RULEZ!!! :twisted:
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

Van mreže silverrider

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 44
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
    • http://www.vw-club.rs
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #7 poslato: April 08, 2006, 09:56:20 pre podne »
Xm, vidim da se Drama dosta reklamira, mogli bi da budu i mali sponzori :?:
NE BRZE OD ZIVOTA!!!

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #8 poslato: April 08, 2006, 01:46:25 posle podne »
Ljudi meni ce biti javljeno za dramu za zadnji sprat u roku od par dana, ali ako prihvate moj predlog nema nazad moramo da dodjemo u velikom broju i da popunimo ceo sprat inace ce na meni da se izdrkavaju... :cry:

A sto se tice toga da nam budu sponzori to cu isto da se raspitam, ili posle okupljanja da navatam nekog od glavnih i da popricam sa njima o tome da nam budu sponzori :?

WAGEN RULEZ!!! :twisted:
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

MaryJane

  • Gost
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #9 poslato: April 08, 2006, 05:08:54 posle podne »
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
ovde se puca na visoko koliko ja vidim?! extra  to mi se svidja
nego sto se mene tice, nista ne palnirajte pre 21.4 jer do tada sam van BGa.... posle toga sam ceo maj tu tako da opustencija...

btw eto taj 22.4 mi odgovara hihihhiihih  :oops:

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #10 poslato: April 09, 2006, 04:35:42 pre podne »
Pa nezovu mene bezveze zadnji srpski DON, pucam samo na visoko (ako zanemarimo kola koja vozim   ali kapnuce uskoro neka kinta od bakute pa ce i to da se popravi :wink: )...

Pa mery vidis da sam i na tebe mislio, ti rece da si zauzeta do 21. pa sam zato predlozio 22. :wink:  :oops:

E moram u naj skorije vreme da stavim nalepnice na kola, prica se po gradu da wagenove nalepnice dodaju po 2,3 konja  

pozdraVW :twisted:
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #11 poslato: April 11, 2006, 12:53:54 pre podne »
Ljudi stanje je sledece:
Odobrili su mi zadnji sprat, ali su mi dali neke uslove...
posto nije u planu da se otvori zadnji sprat, a meni izlaze u susret, oni tu moraju da plate jos 10 konobara koji nisu bili u planu sto im je trosak bezveze ako nece doci oko 100 nasih ljudi i da se potrosi neka kinta dobra a ne da se steka... Na zadnjem spratu imaju 4 separea, koje bi mogli isto da uzmemo, stane 10-12 ljudi ali mora da se potrosi min. 100eura, sto neverujem da je problem jer to je 10e po coveku...
Isto su mi predlozili da nemoram da uzmem 3 sprat nego da budemo na prva dva nivoa sa svima ja bi dobio celu jednu stranu sprata za nas, to je varijanta za 50 ljudi, a ako idemo preko te cifre onda uzimamo 3 nivo...

Saljite vase predloge sta da radimo, slobodno ako hocete zovite jos neke vama drage ljude sa strane da nas bude sto vise, karte ce te dobiti u subotu na avali na skupu ko nemoze tada da stigne neka mi se javi na 065 / 64 063 62 da uzme karte...
Sada je sve na vama vi odlucujte, ja cu da dajem sugestije i jos neke predloge

pozdraVW :wink:
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

Van mreže L@ki

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 499
  • Age: 44
  • Lokacija: sremska mitrovica
  • Karma: +5/-5
  • Pol: Muškarac
  • 3C variant 125kw '09
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #12 poslato: April 11, 2006, 12:18:26 posle podne »
I ja sam za!
Na ovaj br. mob je prijavljivanje i za Avalu ili samo za Dramu?  

Ako pravimo rostilj na Avali treba to sve organizovati...

Hocemo li nabaviti neki veliki rostilj pa sve peci na jednom mestu, ili ce svako svoj... Ako cemo svi zajdeno treba se prvo prijaviti tacan i siguran br. ljudi koji ce doci pa da podelimo zaduzenja...

MaryJane

  • Gost
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #13 poslato: April 11, 2006, 01:42:03 posle podne »
Kao sto sam vec rekla meni je stvarno ext5ra ideja, svidja mi se sve super... SAMO... sto je problem u tome sto su ovi hm \"glavni\" koji to sve treba da organizuju, dogovore se, obaveste itd trenutno u ogromnom haosu i rastrkani na sve strane...  

tako da ne znam kako ce sve to ispasti  :?

ali ja se nadam da ce se oni ubrzo sakupiti pa da cemo se sve i dogovoriti... taman dok se ja vrnem hehehe

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20534
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #14 poslato: April 11, 2006, 02:12:06 posle podne »
pospuno podrzavam ideju ali kao shto rece mary svi smo u nekoj frci i rastrkani... ja ove subote moram da predam auto na pripremu za farbanje onda sam na zlatiboru pa ga sledece farbam....muka  ja cu moci tek znaci za 2 subote...

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #15 poslato: April 11, 2006, 02:13:39 posle podne »
Na onaj gore navedeni broj se javljate samo ako nedolazite na avalu i samo za dramu, jer cu ja karte dati svima koji dodju na avalu. Ljudi tu netreba neki veliki dogovor jedino za klopu, neznam sta bi mogli tu da uradimo??? Ajde vi administratori,moderatori,glavne baje  , dajte neki predlog, vi ste barem iskusniji od mene za ta okupljanja... E da, neka neko obavezno ponese loptu neku dobru za fucu...
Ajde pisite svi da znamo koliko bi ljudi doslo, makar napisite samo dolazim, i to je dovoljno

pozdra VW :twisted:
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

MaryJane

  • Gost
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #16 poslato: April 11, 2006, 05:12:52 posle podne »
da, ali ne moze niko da ti kaze jel moze ili ne moze ako ne zna koji je datum... akoje to recimo taj 22.4.... ostaje rizicno to kakvo ce vreme bti?!

ja bih rado videla i dogovorila se sve sa Devilom pa da to otprilike organizujemo, ali ja ne smem sad nista da ga pitam jer je u frci oko auta  :shock:

a opet nisam tu do 21.4... nemam pojma, za sve sam kombinacije kako god se dogovorite...

Van mreže milosh-bg

  • VW Početnik
  • Poruke: 82
  • Age: 43
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.6
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #17 poslato: April 11, 2006, 06:05:08 posle podne »
ja sam za sve kombinacije ako budem bio u beogradu, samo vi na vreme izvestite vreme i mesto... :wink:

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #18 poslato: April 12, 2006, 03:45:07 posle podne »
Pa devile 2 subota tj. kad ti mozes je 22.4?! a vreme bi trebalo da bude super ipak je to kraj aprila...

pozdraVW
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

Van mreže Nenad_88

  • VW Početnik
  • Poruke: 90
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-1
    • http://
Evo predloga za jednu zanimljivu subotu...
« Odgovor #19 poslato: April 12, 2006, 08:06:04 posle podne »
SUPER ideja.Ja nemam auto i nemam dozvolu al bih bas voleo da se vas sve upoznam i da se malo druzimo,Ja sam mozda nov ovde ali vec dugo vreme dolazim  ovde i cutam teme,pre par dana sam se registrovao,Ja idem za kuvara u ugostiteljsku tako da sto se spremanja klope tice tu sam  ....   A i ovo za dramu mi se bas svidja i voleo bi da imam jednu majcu da je nosim sa ponosom....Pa,jer me primate u vase drustvo???  Samo mi javite kad se ide i ja cu obavezno doci ,nebi to propustio nizasta na svetu.....Stvarno je extra ideja.....
U mog strica osam kobasica,sedam przi osmu strina drzi !