Autor Tema: Audi a6 c5 1.8t quattro  (Pročitano 2914 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže CgPg

  • VW Početnik
  • Poruke: 32
  • Karma: +0/-1
Audi a6 c5 1.8t quattro
« poslato: Decembar 21, 2014, 10:40:22 posle podne »
Kupljen prosle sedmice,kao moje prvo auto.Auto je '98 godiste,sa 132kw.Nesto ne vidim da ima previse tih motora u njima od 180ks.Ne znam da li da me to radiju ili zabrinjava.
Ja sam odusevljen sa motorom(ima sekvent plin-ali sta da se radi),tim modelom,meni najljepsa linija.
U auto ima da se ulozi ponajvise u enterijeru,jer nije previse pazen i mazen.Trebao bi da se odradi dio velikog servisa,kako li to vec ide,da se stope motora srede i zadnji amortizeri.
Bilo bi dobro kada bi neko okrvirno znao cijenu te dvije stavke :)
Mislim da nece brzo ici iz porodice ako se pokaze kako treba,a samim tim vremenom ce se dovoditi u sto boljem stanju.
Takodje auto posjeduje xenone(neke lose,kineske),pa bi stavio obicne sijalice,dok se ne skupe pare za oravi bi xenon,jer mi to auto iako ima godina iza sebe nije za 'seljacenje' na taj nacin
Sto se tice opreme.Ima standard za a6,teget metalik,fabricke felne '16, maglenke,3-ce stop svijetlo.
Unutra preovladava crna koza,dupla digitalna klima,kozna rucica menjaca,trokraki S volan,sjedista na elektricno pomjeranje, veliki bord konpjuter(kome veci dio ekrana ostecen).Sta meni pozitivno jeste,elektricno sklapanje retrevizora.
To je to .Bice slika brzo,pa se nadam da cu imati pomoci od svih kako da se dovede po meraku,a da se ne udalji previse od od fabrickog audi-a iz 98me
Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk
« Poslednja izmena: Decembar 21, 2014, 11:01:28 posle podne od strane CgPg »

Van mreže CgPg

  • VW Početnik
  • Poruke: 32
  • Karma: +0/-1
Odg: Audi a6 c5 1.8t quattro
« Odgovor #1 poslato: Decembar 21, 2014, 11:02:17 posle podne »

Van mreže CgPg

  • VW Početnik
  • Poruke: 32
  • Karma: +0/-1
Odg: Audi a6 c5 1.8t quattro
« Odgovor #2 poslato: Decembar 21, 2014, 11:03:06 posle podne »
« Poslednja izmena: Decembar 21, 2014, 11:06:33 posle podne od strane CgPg »

Van mreže CgPg

  • VW Početnik
  • Poruke: 32
  • Karma: +0/-1
Odg: Audi a6 c5 1.8t quattro
« Odgovor #3 poslato: Decembar 21, 2014, 11:05:01 posle podne »

Van mreže CgPg

  • VW Početnik
  • Poruke: 32
  • Karma: +0/-1
Odg: Audi a6 c5 1.8t quattro
« Odgovor #4 poslato: Decembar 26, 2014, 09:45:07 pre podne »
Pozdrav.Imam jedan problem.Auto je ostao bez ulja.Ne znam kako,ali majstor nije to provjeravao.
E sad hocu da mu radim mali servis ali ne zelim da ga vozim bez ulja.Pa sta najbolje da sipam u njega(da stetujem tih 5 l ulja) samo da podjem do majstora?
Neko mi govori neko najjeftinije jer samo ce s njime proci 5/10 km i ono se vadi iz auta i radi se servis sa novim pravim i odgovarajucim?
Pa zelim da cujem i ovdje neki savjet.