Autor Tema: Preporučeni servisi  (Pročitano 192781 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1785
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #180 poslato: Novembar 30, 2018, 10:01:09 pre podne »
Mene zanima kako je taj mehaničar proverio stanje seta za zupčenje? Koliko još hiljada km je utvrdio da može da se vozi sa tim setom?
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #181 poslato: Novembar 30, 2018, 03:20:44 posle podne »
Ne verujem da ce ti biti smesno kad budes trazio drugi motor ili delove za generalnu, al dobro imas postenog majstora on ce ti to sve naci za male pare a i za ruke ce ti malo uzeti, a kad bolje i razmislim taj majstor i jeste posten, u prevodu ti rece teraj dok ne pukne pa onda dodji na VELIKI servis

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #182 poslato: Novembar 30, 2018, 04:13:34 posle podne »
Vec treci intrval vozim sa skf ili contintetal glavnim zubcastim 90.000 km....naravno nisam lud da teram preko stotke..opusteno...sad ce na zamenu....bez brige budite...na 3 razlicita auta bez problema 90.000 km..tako da macku o rep menjanje na 60.000 km...a kakva e razlika izmedju slobodno vozi ili dođi na 60.000 opet?
« Poslednja izmena: Novembar 30, 2018, 04:20:37 posle podne od strane Goranbanjica »

Van mreže Marko mk2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 764
  • Age: 31
  • Lokacija: Stubal Kraljevo
  • Karma: +23/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #183 poslato: Novembar 30, 2018, 08:34:41 posle podne »
Uvoznici daju tu garanciju a majstori  ugradjuju i garantuju toliko koliko oni dobiju od prodavca, naravno ima onih i koji garantuju i 120 000 al neces da platis kao kad ti garantuje 60 000 a ugradice iste delove

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #184 poslato: Decembar 01, 2018, 06:27:11 pre podne »
Na balkanskoj teritoriji...Bih,Srbija,Hrvatska,čak i Slovenija su kvalitet delova približno isti....ja ne kazem da sa losijim delovima nece ,puci kais i na 17.500 km...ali ja imam iskustvo sa skf i continetal setom koji ugradi krsten mehaničar izdrze 90.000 km.Bar kod mene.
Ako je 3 puta izdrzalo 90.000 km to bas i ne govori  prilog standardnoj tezi da se moraju menjati na 60.000 km...Delovi kupljeni u Austriji i Nemackoj racunam da mogu 150.000 km ali su i kvalitetniji od naseg trzišta...Npr lav auto BG ima garanciju "1 godinu"sto dovoljno govori u priliog koliko su im kvalitetni delovi"!!!!Dok u drugim kucama se moze dobiti i 2 godine garancije.U dosta ovlascenih servisa masno naplacuju ruke a uvaljuju kineske delove....imao iskustva....Ja brate budem celo vreme sa majstorima kada rade....častim svako poštenje dodatno,ali 90% ih ne voli da ste u garazi...da imaju mir...od kako su me zajebali vise puta sada samo "live"...koji hoce tako platim posteno..ne ide drugacije kod nas...Odem u lav auto kazem mehanicaru ajde drug napisi sta ima na trapu....Izpisa lik 250 eur....Naravno ja odem kod postenijeg kad tamo 62 eura....Pustite mi te trikove sa skf setom 60.000 km veliki servis i nasa posla.....

Van mreže Marko mk2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 764
  • Age: 31
  • Lokacija: Stubal Kraljevo
  • Karma: +23/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #185 poslato: Decembar 01, 2018, 09:54:01 pre podne »
Druze ne daje ti majstor garanciju na delove vec prozvodjac a ti vozi koliko hoces. Majstor moze da ti garantuje da nece nista da se odvije itd. Zasto bi ti majstor garantovao za nesto sto nije on napravio?

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #186 poslato: Decembar 01, 2018, 12:45:02 posle podne »
Proizvođač daje 60.000 km...ok razumeo sam...ne majstor....Zasto 3 puta 90.000 km izdrze skf i continental kaisevi koje proizvođač daje na 60.000 km?U Sloveniji isti kvalitet kaiseva proizvođač daje na 120.000 km.U cemu je fora ako je isti kvalitet kaiseva?
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2018, 12:54:12 posle podne od strane Goranbanjica »

Van mreže Marko mk2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 764
  • Age: 31
  • Lokacija: Stubal Kraljevo
  • Karma: +23/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #187 poslato: Decembar 01, 2018, 12:53:05 posle podne »
Ako kais na ispitivanju pukne na na 120000 km oni ce da garantuju na polovinu osigaru sebe da ne bude reklamacija i ne kvare ugled firme

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #188 poslato: Decembar 01, 2018, 12:57:38 posle podne »
Ako je krsten majstor namestio continetal kaiseve nece niti jedan pući ni na 90.000 km....a kamo li na 60.000 km...nebito ko daje garancije ili ne daje....3 puta sam gledao skinute skf i continental na 90.000 km....ni ispucani ni ogrebani....mogu i proizvođači i majstori da pevaju koliko hoce ja teram do 90.000 km i nikad skf i continentalu nije greske bilo...
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2018, 01:05:27 posle podne od strane Goranbanjica »

Van mreže Marko mk2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 764
  • Age: 31
  • Lokacija: Stubal Kraljevo
  • Karma: +23/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #189 poslato: Decembar 01, 2018, 01:06:15 posle podne »
90% ljudi traze garanciju i po tvojoj prici ja treba da im garantujem 90 000km na set za koji meni garantuju 60 000 km ili 2 godine?

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #190 poslato: Decembar 01, 2018, 01:13:25 posle podne »
Ne treba drug..ja ne trazim nikakve garancije prodavnice,mehaničara...samo da mi skf ili continetal stavi krsten majstor i vozim na svoj rizik....prodavnica daje 2 godine ili 60.000 km...ja spucam jos godinu i 30.000 na svoj rizik...opusteno.

Van mreže Алал вера!

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 455
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Поштуј друге да би други поштовали тебе.
  • Auto: Golf 2 GTI 1.8 8v '88
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #191 poslato: Decembar 01, 2018, 06:05:38 posle podne »
Gorane druze od kad je ovaj forum zamro sa dobrim temama i savetima ti vodis diskusije sam sa sobom.
1. Da li primecujes da pises o velikom servisu u temi koja se zove preporuceni servisi?
2. Da li primecujes da se grudvas sam sa sobom u svakoj temi?
3. Da li primecujes da si ti covek kojem ni jedan mehanicar u Srbiji nije dovoljno dobar za njegov auto?
4. Da li primecujes da su se svi mehanicari urotili protiv tebe i da hoce da te oderu?
5. Ako si toliko posten i imas toliko znanja u trapove,kocnice,velike i male servise zasto ne otvoris auto servis?

Da ja drzim servis u koji bi ti usao istog momenta bi ti pokazao gde je izlaz iz servisa. Da ti sedis u servisu dok majstor radi? Em smetas ljudima posto verovatno imas 1001 glupo pitanje. A da ne pricam o tome da moze nesto da pukne,odleti ili se nesto desi pa te povredi. Stvarno mislis da zato sto ti placas popravku za svoj auto imas pravo da nekoga jases i stojis mu nad glavom dok radi? Dobrih majstora a pre svega su i dobri ljudi ima mnogo ali odavno nemaju zivaca da rade sa ljudima kao sto si ti.
Stavi prst na celo i zapitaj se zasto ti imas toliko problema u odrzavanju svog auta.

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #192 poslato: Decembar 01, 2018, 10:19:11 posle podne »
Druze opusti se tebi se nisam obratio i ne pitam te nista a nisi ni pozvan da komentarišeš moj komentar.Boli te istina pa si iskočio iz neke vukojebine ili jazbine kao neki mehaničarček?Šta tebi nije jasno?Boli te sto ne mozete svakoga zavrnuti?Jel to mozda?Radite bre poslove od 27 minuta i po 3 sata,uvaljujete kineske delove i naplacujete sve i svasta.Svega sam se nagledao u ovom gradu.Srecom imam svoje mehanicare sa kojima se unapred pogodim za sve i ne smeta im da li sam uz njih  servisu ili ne.A tebi i takvima preporucujem da nadjes neku babu izjebi je da smiriš ta mozak malo.I nemoj da brises postove ako si neki administrator za sitnu lovu.Treba da ti neko kaze sta misli o tebi ako nikad niko nije.Ovde je  pitanju diskusija a ti dosadu leči rekoh ti vec gde.
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2018, 10:23:25 posle podne od strane Goranbanjica »

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6845
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #193 poslato: Decembar 01, 2018, 11:10:14 posle podne »
Gorane tema je Preporuceni Servisi ... ti ne da nisi naveo ni jedan Servis gde si bio zadovoljan uslugom ...nego si skroz otisao sa teme ...

kolege ...prijatelji foruma ti lepo napisu zele da ti pomognu ali ti teras neku svoju pricu ...

nije u redu

Povedi racuna sta Pises i gde  :46

srdacan pozdrav ispred administracije VW Cluba ...
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #194 poslato: Decembar 02, 2018, 09:30:30 posle podne »
Lolo neka ti povedu  racuna šta pišu oni koji su vam zaduzeni da provociraju jer nisu zadovoljni svojim ličnim životima....obratite malo paznju na same sebe onako usput...pustite mi te vase dobronamerne savete...to sto s vecina servisa gde sam servisirao prevaranti i a to javno kazem se ne dotiče tebe i tih provokatora...tako da nemate razloga da pametujete....i da me upozoravate šta a pisem...obuzdajte se malo....niste prvi prozivani....jel tako lolo?

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6845
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #195 poslato: Decembar 02, 2018, 09:54:16 posle podne »
Da ne idemo u OFF ...

navedi servise gde su prevaranti a gde nisu ...to je tema

a ko provocira ili ne imas temu gde mozes da pises itd

http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=35209.0

 :46
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #196 poslato: Decembar 04, 2018, 01:47:24 posle podne »
Pa 99% su prevaranti...necu da ih reklamiram....na vidikovcu svi npr..lav,kocić ako si čuo mozda....

Ja necu nikoga da provociram,nijedan post....odgovorio sam samo na onaj glupi post od alal vere...cuj nik alal vera!!!!


Hoce čovek da me krsti bez krsta jbg....i ti si obrusio na mene.....Nemoj da štitiš one koji prozrokuju da se vatra rasplamsa...

Vas posao je da zacepite usta provokatorima a ne obrnuto...al ajde drugi sistem imate...


I neki off itd....i?

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #197 poslato: Decembar 04, 2018, 02:07:40 posle podne »
Ne znam gde ti nalazis takve. I kad radim trap ili mehaniku u Novom Pazaru, uvek se sa majstorima popije kafa ili čaj. Ako je popodne i po neka rakija. I slobodno sedim tu ako je neki manji kvar ili zamena. Za duže sedenje nemam  ni vremena. I još me niko zeznuo id njih nije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6845
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #198 poslato: Decembar 04, 2018, 08:00:16 posle podne »
Fitipaldi isto je i kod mene ... samo sto ne pijem Rakiju  :26

Gorane niko se nije obrusio na tebe ... znam za te servise ..nikad nisam isao kod njih jer nemam potrebe

imam svoje Mehanicare , elektricare , vulkanizere, reglaza trapa itd ... preko 15 god jedne te iste ...

najgore je kad lutas

mnoge su ti preporucili ovde kolege i prijatelji ..ali ... svako sebi kroji kapu  ;)
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #199 poslato: Decembar 17, 2018, 11:49:36 posle podne »
A jbg lutas dok ne nadjes korektan odnos.....a to u bg skoro neizvodivo....meni nije problem platiti ali su brate arogantni i nadrndani svi do bola...ja znam da je to jako naporan posao i sve mi jasno....i ta nadutost je jer je i njima pun k.....kretena...,,i to mi jasno isto....ali ja kulturno pristupim,platim posteno i uvek neki problem posle popravke imam...lutas druze jer moras....prinude te svojim ponasanjem...da imam iole korektnog majstora bi celi zivot njem vozio a ne luutao...vi ste nasli i lako je pricati sa tog aspekta....