Autor Tema: Nova tura gremlina. nizak pritisak ulja  (Pročitano 3151 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Nova tura gremlina. nizak pritisak ulja
« poslato: Avgust 09, 2013, 08:40:50 posle podne »
jutros sam gledao ispod haube ne bi li video neko crevo/kabal da nije kako treba.. nisam nista skidao i sl.. zatvorim haubu, krenem do prodavnice.. upali mi crveno upozorenje za ulje na blic i nestane.. rekoh mozda opet gremlini vrsljaju.. krenem lagano.. upali na blic opet posle 10m i nestane do prodavnice.. nekih 1km.. pustim ga 15-20 minuta da se "slegne" ulje kako su mi rekli.. pogledam sipku i skoro na minimumu je.. dospem 0.5l sto mi je ostalo od servisa.. ne pali upozorenje, sve ok.. cudno mi da je popio 4l u zadnjih 1000km i nije palio zutu da je nisko ..al ajde jbg..
parkiram kuci i brljam po netu sta moze da bude uzrok.. odem do auta posle sat-dva.. pogledam sipku i na fullu je.. probam auto po kraju, sve normalno.. u obrtaje normalno, kad skrecem normalno.. presao sam danas 20km i NISTA..
u ponedeljak idem u poteru za nekim krstenim majstorom ovde,  imam par brojeva telefona pa cu videti... ako neko do tad ima sugestiju sta da pogledam, bio bi zahvalan. ako nastave gremlini da prcaju,dobice sut kartu ili kantu benzina, zavisi gde me uhvati  lollol
lollol

Van mreže cicero

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3002
  • Lokacija: munze
  • Karma: +75/-55
  • Pol: Muškarac
  • Auto: BLACK RR_LINE
Odg: Nova tura gremlina. nizak pritisak ulja
« Odgovor #1 poslato: Avgust 09, 2013, 08:46:22 posle podne »
brate strasna ova prica
NEMCI KAD NAPRAVE AUTO I RAT NAPRAVE DA BUDE SVETSKI

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Nova tura gremlina. nizak pritisak ulja
« Odgovor #2 poslato: Avgust 09, 2013, 09:14:15 posle podne »
strasna brate stvarno.. puko sam sa zivcima danas skroz.. dok sam pio kafu pogledam preko telefona.. nadjem da ima senzor koji zna da zabrlja.. rekoh to je to.. mako sam ga dok sam kopao ispod haube i brljavi.. citam britanski forum i cifre za popravke i mota mi se kafa po zeludcu opako lollol
odem i vidim prazan.. rekoh dobro.. nije nesto zbrljano nego ja magarac nisam video.. legnem ispod i nigde nema ni kapi.. al ajde
SRECOM nisam imao radnju sa uljem u blizini inace bi uzeo jos 2-3 litre i napravio havariju dosipanjem
citam onda gde moze da pusta tako brzo, penis palac, opet zeludac u haos.. odem i kad sam video da je na fullu samo sto se nisam srucio.. a trebam po klinca i zenu autom.. ili da javim da necu dolaziti.. 20 minuta sam ga maltretirao po principu il ces da radis il ce nesto da crkne , pa da znam sta menjam... i nista.. i sad mi jede zivce koj mu je moj lollol
lollol

Van mreže ortodox09

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1231
  • Age: 33
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Karma: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • Ja ♥ mog čađu
  • Auto: Passat b5
Odg: Nova tura gremlina. nizak pritisak ulja
« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2013, 04:42:16 pre podne »
Meni je vrisnuo davač pritiska ulja, na pasatu. Kada malo potušim motor, npr oko 70 km/h u petoj, onda se upali lampica za ulje i pisne, pa svetluca par sekundi dok ne vratim u nižu i nastavim da vozim normalno.