Autor Tema: Izbacivanje ABS-a  (Pročitano 8230 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Izbacivanje ABS-a
« Odgovor #40 poslato: April 06, 2019, 11:50:23 posle podne »

Izgleda da to ipak radi kod mene iako kod mnogih ne radi kad prebace na manuelni menjac... Kako, nisam siguran... Jebes li ga... Kontam da je neko skockao moju mapu kako treba i lepo iskodirao ABS iako svi tvrde da je tesko i da je majaska samo tako... Bes li ga... Abs sijalica nema na tabli, jedina trajna greska koju ne mogu da sklonim je 01315 jer je menjacki ecu u oglasima Pokusao sam da zaletim i da kocim i cujem i osecam pos nogom kako drobi ABS...
(Kad sam bio u BoboSport na remap, ubacena mi je vec spremna cipovana mapa sa drugog manuelnog 3L, koju su radili. Samo su je upisali posto imam immo off... Mozda se oko te mape neko potrudio da ukodira ABS modul, neko ko zna znanje...)
Sto se tice losijih kocnica, mora da se raspitam u drugoj temi, sta da se proba... I pre nego sto sam ga prebacio mi rekli na tehnickom da je sila kocenja losa...

« Poslednja izmena: April 07, 2019, 12:35:54 pre podne od strane iwcham1979 »
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Izbacivanje ABS-a
« Odgovor #41 poslato: April 07, 2019, 12:41:31 pre podne »
Izgleda da to ipak radi kod mene iako kod mnogih ne radi kad prebace na manuelni menjac... Kako, nisam siguran... Jebes li ga...

Radi zato što menjač nema veze sa ABS. Jedino VSS ako ga ima za taj MK30, ali radi i bez njega.

Kontam da je neko skockao moju mapu kako treba i lepo iskodirao ABS iako svi tvrde da je tesko i da je majaska samo tako... Bes li ga...
(Kad sam bio u BoboSport na remap, ubacena mi je vec spremna cipovana mapa sa drugog manuelnog 3L, koju su radili. Samo su je upisali posto imam immo off...

Nikakve veze nema motorna mapa sa ABS.

Mozda se oko te mape neko potrudio da ukodira ABS modul, neko ko zna znanje...)

Taj je, garant, 100%!  clap

Pokusao sam da zaletim i da kocim i cujem i osecam pos nogom kako drobi ABS...
I pre nego sto sam ga prebacio mi rekli na tehnickom da je sila kocenja losa...

Radi ti ABS, servisiraj kočnice  majstor1

Sto se tice losijih kocnica, mora da se raspitam u drugoj temi, sta da se proba...

Nemoj!  lollol
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Izbacivanje ABS-a
« Odgovor #42 poslato: April 11, 2019, 07:58:09 posle podne »



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!