Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2697909 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6698
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23480 poslato: Novembar 25, 2017, 11:09:12 posle podne »
 biggrin Blejd nema svrhe, pomalo mi je vec neprijatno, oprosti  :75

Joco, covek u nevolji mora da ima krivca kao personifikaciju zbog koje je nesrecan. Inace logici se izmakne zemlja i covek poludi. Ko misli da je u Beogradu med i mleko neka dodje i uveri se u to kako su ulice idealno ravne i kako svuda ima posao za 1000€. To je jedini nacin da se stvarno sazna stvarnost. Evo treci put pisem da mislim da svako treba da pokusa lokalno da radi nesto drugo, ali to se ocigledno ignorise. Ko ne moze da se snadje u svom kraju bolje je da dodje tamo gde ce bolje da se snadje. Migracije ljudi i zivotinja su prirodna stvar, a ne sramota. Bolje je da prezivljava u Beogradu nego da gladuje u Negotinu, ja bar tako mislim. I u to Kladovo dolaze ljudi iz okolnih sela da rade i zarade. To za "pi*ka materina" je vic/jpg kako zemunac vidi mapu Srbije i totalno je van ovog konteksta, ali svako vidi ono sto zeli da vidi i cuje ono sto zeli da cuje.
Ne znam univerzalni lek, da se vidi da smo u problemu ne trebaju strucnjaci. Pitanje je sta mi ovakvi kakvi smo mozemo najbolje da uradimo sad.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23481 poslato: Novembar 25, 2017, 11:23:12 posle podne »
U Kini za korupciju streljaju a u Srbiji dobiješ još bolju poziciju u vlasti. U tome je razlika između Kine i nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23482 poslato: Novembar 25, 2017, 11:29:20 posle podne »
Sve si ti u pravu wele i ja tebe razumem a razumem i ove ljude oko mene,manje vise ja se i ne mesam bas u to uglavnom kazem sve skraceno kao u proslip postovima sta tu ima vise da se raspravlja jbg,zive kako zive rade kako rade da bi se nesto promenilo treba da se pobunimo svi al opet to od nekog mora da krene a taj neko mora da bude prvi a taj prvi nece da bude niko a svi bi nesto hteli...muda trebaju za sve da bi se radilo,i da odes na zapad i da odes u bg i da napustis porodicu na odredjeno vreme sta god da radis za sve trebaju pamet i muda sta se ko odluci eto jbg...

I ja sam lepo reko da weleta stavite na vecu poziciju ovde na forumu jer covek ume da komunicira sa narodom i najpismeniji a da kazem i najpametniji i racionalan je covek medju nama,kad dodjem za bg posto mi je auto sad trenutno dole prvo sto cu da uradim da uzmem od nina tvoj broj ili adresu da te nadjem pozovem i idemo ki ljudi na pice i slatke kolace i lepe konobarice... ;)

 :26
. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23483 poslato: Novembar 26, 2017, 01:05:55 pre podne »
biggrin Blejd nema svrhe, pomalo mi je vec neprijatno, oprosti  :75

Ne razumem zašto ti je neprijatno, a i ne moram. Drugo, nemam šta da ti oprostim, svašta. Mnogo si dao sebi na važnosti.
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2017, 01:20:48 pre podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23484 poslato: Novembar 26, 2017, 01:29:26 pre podne »
Kad bi laprdanje moglo da se maze i jede bi ubili glad u africi lollol
cak je i matke skapirao o cemu se radi , nema muda , sem za tastaturu i tucu .. bice mozda opet za koju generaciju, za trenutne je pisi propalo.
krenem 10x da pisem roman , pa pobrisem, pa iskucam pa pobrise... pa rekoh sebi sta ima koj moj ja nekom da objasnjavam kad ne vidi ni nos svoj...
lollol

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23485 poslato: Novembar 26, 2017, 11:24:46 pre podne »
  Sps tata je rekao da će biti u koaliciji sa SNS-om svidelo se to nekom ili ne. Kome je tu najviše odgovaralo kada i  njihovi članovi nisu hteli za naprednu da glasaju, svako vidi svoj napredak tj. ima svoje viđenje.

Što se ove rasprave tiče: Ko se upecao... upecao se ;) sva ova rasprava dotiče ljude na različite načine kao dole na slici



Ako neko vidi drugačije, to ne znači da nije u pravu   big_boss


Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23486 poslato: Novembar 26, 2017, 11:30:54 pre podne »
Sve se stvara neki privid, kao bolje je, bolje,...Dovode se strani investitori, daje im se zemlja bud-zašto, budu oslobođeni u dažbinama svega čega mogu, daju radnicima mizerne plate (ne kazem svi, ali većina),...Znači njima država plaća još, tako ispada. Nisu oni ljudi krivi, samo koriste ono što im se nudi. Ja ne znam ni jednu državu na svetu koja se razvila od stranih investicija. Jel zna neko drugi?


Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23487 poslato: Novembar 26, 2017, 11:38:15 pre podne »

Ako neko vidi drugačije, to ne znači da nije u pravu   big_boss

Upravo ta slika je problem .. umesto da kazes da je kako ko tumaci, treba da skapiras da treba pitati autora sta je napisao, jer samo to vazi ;)
lollol

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23488 poslato: Novembar 26, 2017, 11:54:00 pre podne »
Naravoučenije autor je kriv, kako za sliku tako i za ovu raspravu!

Svi problemi rešeni  lollol

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23489 poslato: Novembar 26, 2017, 12:14:26 posle podne »
Mnogo treba da se ,,štemuje,, da bi se ova država dovela u red. Mi nismo ni svesni u kakvom smo glibu, a što više analiziraš neke stvari, jasnije ti je da je još gore od onoga kako se stvarno vidi.

A to što kažu Wele i Guarana,...Pa to slično govori Vučić i njegove pudlice na televiziji svaki dan. Kada mu se kaze da se zivi loše, on kaze da ne radimo dovoljno i da mora vise. I naziva nas neradnicima, drži neke motivacione govore koje su ga Amerikanci naučili.

Ne može cela zemlja da se preseli u Beograd i da ode u inostranstvo. Treba neko da ostane i da zivi na svojoj zemlji.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23490 poslato: Novembar 26, 2017, 01:20:49 posle podne »
sto treba neko da ostane? cela evolucija , milioni godina se temelje na prilagodjavanju, sem kot tebe i takvih .. ako ti se ne svidja, idi gde ti se svidja.. ili popravi to gde si.. trece nema..
znaci nemas ama niti jedan opipljiv argument za bilo sta sto lupas ovde po forumu sem da "ti tako mislis" , apsolutno istu retoriku imas ko 99% kauc politicara u srbiji. kapiram da nisi sposoban ko wele i ja,i da te to boli i pece, ali onda pitaj za savet bolje umesto da kevces unaokolo, od toga nista neces dobiti na kraju, ni fizicki ni moralno.
lollol

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23491 poslato: Novembar 26, 2017, 02:42:44 posle podne »




« Poslednja izmena: Novembar 26, 2017, 02:52:22 posle podne od strane Fica »

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23492 poslato: Novembar 26, 2017, 03:35:56 posle podne »


Ja ne znam ni jednu državu na svetu koja se razvila od stranih investicija. Jel zna neko drugi?

Ovde ima jedna poslovica koju su još naši stari govorili za takve stvari... u tuđe ruke jedino "ona stvar" raste!

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23493 poslato: Novembar 26, 2017, 03:52:08 posle podne »
sto treba neko da ostane? cela evolucija , milioni godina se temelje na prilagodjavanju, sem kot tebe i takvih .. ako ti se ne svidja, idi gde ti se svidja.. ili popravi to gde si.. trece nema..
znaci nemas ama niti jedan opipljiv argument za bilo sta sto lupas ovde po forumu sem da "ti tako mislis" , apsolutno istu retoriku imas ko 99% kauc politicara u srbiji. kapiram da nisi sposoban ko wele i ja,i da te to boli i pece, ali onda pitaj za savet bolje umesto da kevces unaokolo, od toga nista neces dobiti na kraju, ni fizicki ni moralno.

Najbolje da ne ostane niko! Najbolje svi da se presele u Beograd i inostranstvo, pa da se po Južnoj Srbiji nasele Šiptari i Bugari, pa je lepo podele između sebe, jer (naš narod kaže) čije je stado, njegova je i livada. A to je cilj velikih sila, da se Srbija svede na Beogradski pašaluk. Na ovaj ili onaj način. Oni to žele, a mi Srbi im veoma pomažemo u tome.

Koji Wele i ti? Na osnovu čega ste vas svojica sposobniji od mene? Što imate bolje plate? Pa znaš li koliko ih znam nesposobnijih od sebe sa većim platama? Koliko nećeš...Na priči vidim da ste sposobniji od mene,  a za pasao da li ste sposobni, to ne znam, nikad vam nisam video oči, a ne kad radite nešto. Ne znam kako si ti tako siguran da si sposobniji od mene, kad isto tako, nikad mi ruku nisi pruzio, a ne da me vidiš kako radim, ali dobro, to je tvoje,...Mada mi je praksa pokazala da takvi demagozi, koji puno prde, obično nisu nikakvi radnici, nego se služe nečim drugim, ali neću da budem isključiv. To što je neko dobro plaćen, uopšte u praksi nije relevantno sposobnosti. Što je jedan od razloga zašto je ova naša nazovi zemlja ovde gde je.

I što bi to mene bolelo i peklo? Jesi ti dobro čoveče? Ja ne zavidim, nego volim kad vidim da nekom ide, a zao mi je kada nekome ne ide.

Jedino u čemu se slažem sa tobom i tu si potpuno u pravu, ali samo tu, a to je da od priče nema ništa i da nešto konkretno mora da se uradi.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6698
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23494 poslato: Novembar 26, 2017, 04:01:38 posle podne »
Ja ne znam ni jednu državu na svetu koja se razvila od stranih investicija. Jel zna neko drugi?
A po cemu bi ti to trebao da znas? Imas siroko polje interesovanja ili svestranu opstu kulturu? Hobi ti je svetska geopoliticka i ekonomska situacija? Pomno pratis svetske tokove novca i situaciju na relaciji IMF - BRICS? Brine te pad petrodolara u nedeljno popodne? lollol Najpametniji savet sto mogu da ti dam jeste razbij tu tastaturu. Sve zemlje su koristile tudja ili svoja unovcena sredstva. Primeri Kina, Nemacka, Spanija, Hrvatska, Slovenija... novac nema nacionalnost. Kada ga nemas, moras da zajmis tudji. Kada ga mnogo nemas onda vise kosta. To je veoma ocigledno.
Vlasnici tog novca su vladajuce organizacije zemlja koje su isti dobile kroz ratove i osvajanja.
Mene ti Blejd podsecas na onaj vic (psiholosku analizu profila licnosti) kada zaba iz mora zaluta na kopno i upadne u bunar kod druge zabe. Bunarska zaba je pita odakle si ti?
-Iz mora
*A sta je to more?
-Mnogo velika voda
*Auuu pa koliko velika?
-Mnogo mnogo velika
*Auuuu pa pa jel kao dva ova bunara?
Ti nisi svestan svoje nesvesnosti, a najpametniji si za kompom kada je ugasen. Meni stvarno nije jasno da neko sa takvim skucenim pogledima na zivot i tolikom zeljom da lupa nesto uopste egzistira u realnom svetu jer je po meni ovo na granici hendikepa. Trudim se, neuspesno, da ne citam tvoje postove, ali kad se zajebem osecam kako mi IQ polako opada i pod hitno moram da radim dekontaminaciju. U proslom postu sam ti hteo da napisem slicno, pa sam napisao samo Oprosti, ali sada sam olaksao dusu. Lupas za medalju, pojma nemas o zivotu, a ni o sramoti, a nista novo nisi sposoban da naucis. na kraju svakog posta osecam licnu degradaciju sto ti se uopste obracam. Cestitke samo sto uspes da me iziritiras. Znam da cu se lose osecati zbog ovoga, ali morao sam da ti napisem. Oprosti opet.
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2017, 04:13:15 posle podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13677
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23495 poslato: Novembar 26, 2017, 04:07:55 posle podne »


sto treba neko da ostane?

Ima ljudi koji ne mogu da se presele u drugi grad zbog posla.

Uostalom, zasto bi se selio?

Hocu u svom gradu zivim normalno od svog rada a ne da lutam po zemlji ili inostranstvu.

Ovo za Weleta i tebe necu da komentarisem.

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23496 poslato: Novembar 26, 2017, 04:29:38 posle podne »
Wele,
Hajde nemoj više da ih čitaš i nemoj više da mi se obraćaš, skini mi se, ja ću ti biti zahvalan. Dosadan si bre čoveče kao proliv i zubna bolest zajedno. DAVIŠ!!!!!!!!!!

Idi bre drži katedru nedge, kada ti je želja to, kada toliku želju imaš da prikažeš svoju pamet i sposobnost.

Ti bre čoveče debeo problem imaš u glavi.  Zabole me bre šta ti o meni misliš, to sam ti 1000 puta rekao i skini mi se više. Jel ne razumeš srpski, u čemu je problem? Koji jezik razumeš, da ti napišem?

Ako sam ja uspeo, kome oči nikad nisi video, da te iziritiram, ti pod hitno na lečenje moraš. Mene ti ne bi mogao da iziritiraš, ni da te ima 10. I ako si olakšao dušu što si mi rekao, neka si.

Mi nismo za poređenje sa tim zemljama, ti si promašio smer. Od toga da dodje Nemac ili Amerikanac i da otvori firmu u Srbiji, pa mislim najpovoljnije što može i imaće profit, pored toga što proizvodi, da zaposli ljude koje ce mizerno da plaća koristeći situaciju što ljudi nemaju izbor,...Od toga nema razvijanja, nego samo trajno stagniranje i vraćanje unazad.

Što je rekao Sale:

Ovde ima jedna poslovica koju su još naši stari govorili za takve stvari... u tuđe ruke jedino "ona stvar" raste!

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока



Drugo bi to bilo da je ovo razvijena država, pa taj strani investitor prvo mora da se bori da udje na tržište, a ne da bude dočekan sa crvenim tepihom i da ga naša vlast moli da dodje. Pa kad dodje, mora da se bori za svoju proizvodnju, dobre radnike i ostalo da bi bio najbolji...U takvoj državi bi to i imalo smisla, u našoj ne.

I kad stekneš osnovnu kulturu, onda možeš da mi se obraćaš. Jeste ovo internet komunikacija, ali ipak treba i ta neka minimalna doza kulture i za nju da se ima, a koju ti nemaš.
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2017, 04:45:01 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23497 poslato: Novembar 26, 2017, 07:31:02 posle podne »
Citat
nisi sposoban ko wele i ja

U ovome sam se pronasao i ja  lollol ...

Svaki put obecam samom sebi da cu otici na neko okupljanje i wagenfest jer bi i bio red da upoznam ljude sa kojima se druzim preko tastature ali onda padnem u bedak kad pomislim kako cu biti izvrgnut ruglu zbog svoje glupoce.

Sve razumem, i zezanje i zavrtanje usiju i podjebavanje i podsmevanje ... ali nekoga vredjati i gaziti mu po dostojanstvu dok istovremeno velicas samog sebe i svoje sposobnosti nikada nisam kapirao.

Danas pojedinci gaze po BladeBG a pre par godina su neki drugi klinci to isto pokusali samnom ali nisu uspeli u tome jer po meni moze da pisa samo neko sposobniji od mene a nikako neko koje gori ....

Povlacim se u ilegalu, citam pratim i ucim od pojedinaca kojih svakako ima na ovom forumu.


                                                                                   Svi smo mi BladeBG  :25 ... samo su pojedinci Severina  lollol ....

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23498 poslato: Novembar 26, 2017, 08:14:10 posle podne »


Citat
nisi sposoban ko wele i ja



Sve razumem, i zezanje i zavrtanje usiju i podjebavanje i podsmevanje ... ali nekoga vredjati i gaziti mu po dostojanstvu dok istovremeno velicas samog sebe i svoje sposobnosti nikada nisam kapirao.



Lepo to čika Travi rece i slozio bih se u tome, pojedinci stvarno nesto umislili i misle ako imaju koji dinar ili euro vise da im je sve dozvoljeno, kulturu i postenje parama ne mozes da kupis ma koliko se trudio...

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23499 poslato: Novembar 26, 2017, 09:35:04 posle podne »
Travi,
Meni se zna ko može da zgazi dostojanstvo. A tamo neki Wele, Guarana, Prda, Smrda, Kurta, Murta,...To ne može ni u snu, mogu eventuanlo u najboljem slučaju za njih da mi pljunu pod prozor. Ko su oni meni u životu da mene njihovo mišljenje uopšte zanima, a ne nešto više? Ja nikoga od njih nisam prvi uvredio i neću, a oni mene ne mogu, pa da su još 100 puta veći nego što su.
Ne postoji forum gde su svi kulturni, vaspitani i normalni. Na svakom forumu ima neki Guarana, Wele i tako dalje. To je na forumima, nebitno koje su tematike, normalno. Internet je svima široko dostupna stvar. A forumi su za lečenje frustracija i kompleksa, idealno mesto.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.