Autor Tema: Audi A6 2.0tdi 2007 avant  (Pročitano 9121 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dooox91

  • VW Početnik
  • Poruke: 17
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6
Audi A6 2.0tdi 2007 avant
« poslato: Jun 17, 2021, 07:56:15 pre podne »
Pozdrav svima, ranije sam vozio passata b6 2.0 cr, i ostacu veran ovom forumu, tako da cu predstaviti automobil koji ga je zamenio.
Audi sam najpre uzo jer sam se vozio i vozio ga pre kupovine i resio da postanem vlasnik takvog.
Ima dosta opreme, sem xenona mislim da ima dosta toga jer je moj passat bio klot i smetalo mi je to, razmisljao sam o prepravkama i na kraju odustao jer bez par hiljada nije to to.
Na ovom autu sam odradio veliki, mali servis, puko mi je brezon na zupcastom, tako da sam mu odradio ceo motor kako dolikuje, skidao dpf, egr, usisnu, izduvnu, proverio turbo i prestelovao dizne, kupio sve nove dohtunge, menjao klackalice, ispolirao sve ventile, predihtovao tandem pumpu, kupio nove zadnje amorte bilstein, nova boca za vodu, provereno i sve ostalo, posle te intervencije auto je prodisao, u planu je menjanje tj reparacija uljne pumpe, stavljanje jace osovinice, cisto preventivno i servis automatskog menjaca. Evo fotografija.


















Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Audi A6 2.0tdi 2007 avant
« Odgovor #1 poslato: Jun 17, 2021, 10:11:48 posle podne »
Ozbiljan auto extra oprema ..svaka cast  :84

nek je sa srecom puno km ...  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Audi A6 2.0tdi 2007 avant
« Odgovor #2 poslato: Jun 17, 2021, 10:28:21 posle podne »
Pravi auto.

Van mreže Dooox91

  • VW Početnik
  • Poruke: 17
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6
Odg: Audi A6 2.0tdi 2007 avant
« Odgovor #3 poslato: Jun 18, 2021, 04:54:12 posle podne »
Pa posle svega sto je uradjeno na njemu ja se nadam da ce biti na usluzi 😀 Sad ga sporije vozim, tj ne prelazim 2500 obrtaja dok ne legne sve lepo, pa cu promeniti ponovo ulje i filter, da izbacim te opiljke iz motora, tada cu i reparirati uljnu pumpu. Inace hvala na komentarima😀