Autor Tema: VW polo problem sa gasom  (Pročitano 5799 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže LoOdaK

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Doboj
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo Classic
VW polo problem sa gasom
« poslato: Mart 07, 2021, 02:19:21 posle podne »
Pozdrav svima.

Juče mi se desio jedan jako čudan problem sa autom. Nakon vožnje od nekih 10 minuta auto jednostavno počne usporavati i papučica gasa uopšte ne radi nikakvu funkciju, znači mogu stisnuti papučicu gasa do kraja ali auto ide na leru. Nikakve lampice se nisu upalile. Kada ugasim vozilo i ponovo upalim sve normalno radi i nakon nekog vremena isti problem. Čitao sam da je to možda neki limp mode ali nisam siguran, pa ako neko zna šta može biti uzrok bio bih mu zahvalan na odgovoru.

Auto je VW Polo Classic 1.7 Dizel

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6852
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: VW polo problem sa gasom
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2021, 05:55:20 posle podne »
Neznam dal Polo ima elektronski gas -znaci bez sajle - moze da se desi da je ona cekla tj taj modul papucice , trebalo bi dijagnostikom utvrditi  :46

moje misljenje ...
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže LoOdaK

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Doboj
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo Classic
Odg: VW polo problem sa gasom
« Odgovor #2 poslato: Mart 13, 2021, 12:35:21 pre podne »
Neznam dal Polo ima elektronski gas -znaci bez sajle - moze da se desi da je ona cekla tj taj modul papucice , trebalo bi dijagnostikom utvrditi  :46

moje misljenje ...
Otjerao sam na dijagnostiku i pokazala je da je elektronika bosch pumpe otišla, međutim vozio sam ga sada par dana bez ikakvih problema je bio  blink