Autor Tema: Passat b5.5 limuzina - gepek sam otkljucava  (Pročitano 5495 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nikola passat b6

  • VW Početnik
  • Poruke: 60
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5.5 1.9 4motion
Passat b5.5 limuzina - gepek sam otkljucava
« poslato: Januar 19, 2021, 08:32:50 pre podne »
Citao sam teme za probleme oko gepeka, ali ja imam drugaciji problem.
Kad je auto parkiran sve je u redu. Cim ga otkljucam otkljuca se i gepek i nastavlja da otkljucava (cuje sa brava). Otvorim gepek i zatvorim, a on se posle sekundu dve sam otkljuca i nastavlja da otkljucava u prazno.
Isto mi se desavalo pre godinu dana i tad sam resio tako sto sam ga drndao sa otvaranjem i zatvaranjem, ali sada nece tako da se resi.
Da li bi pomoglo da skinem tapacir i procackam malo te konektore? Mozda je zbog njih ili je mikroorekidac pobrljavio od hladnoce? Mada, bilo je i hladnijih dana

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Passat b5.5 limuzina - gepek sam otkljucava
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2021, 07:06:26 pre podne »
Isto mi se desava ali sva vrata mi se otkljucavaju zakljucavaju sama od sebe...mozda je nesto kodirano da tako rade.ostavim ih otkljucane i u roku 5 sekundi se zakljucaju sama od sebe a nekada ostanu otkljucana.

Van mreže nikola passat b6

  • VW Početnik
  • Poruke: 60
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5.5 1.9 4motion
Odg: Passat b5.5 limuzina - gepek sam otkljucava
« Odgovor #2 poslato: Januar 24, 2021, 05:41:47 posle podne »
Ako otkljucas, a ne otvoris vrata onda je to u redu ako ti se sama zakljucaju jer je tako kodirano ( desi se da otkljucas u dzepu, a da ne primetis, a ako kompjuter ne primeti da su neka vrata otvorena u tom momentu onda signalizira da se sve zakljuca ponovo)
Meni se ovo sredilo samo od sebe. Tako da je mraz uzrukovao sve ovo... Ne znam samo kako.